Аз и Те

• LaVerite написа:

Как ще се развият взаимоотношенията между X и Y?

КРАЛИЦА ЖЕЗЛИ 5 ЧАШИ КУЛАТА

Дали тук кулата не показва, че внезапно ще се освободи някакво напрежение, което съществува между тези хора ( 5 чаши). Или кулата винаги означава разпад?
      Предполагам,че са отношения между мъж и жена, независимо какви. На Кралицата жезли и е дошло до гуша да търпи и е решила да действа. Изведнъж и е просветнало какво се случва, макар подсъзнателно да го е усещала и преди.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Alfa_Kentavar написа:

LaVerite написа:

Как ще се развият взаимоотношенията между X и Y?

КРАЛИЦА ЖЕЗЛИ 5 ЧАШИ КУЛАТА

Дали тук кулата не показва, че внезапно ще се освободи някакво напрежение, което съществува между тези хора ( 5 чаши). Или кулата винаги означава разпад?
      Предполагам,че са отношения между мъж и жена, независимо какви. На Кралицата жезли и е дошло до гуша да търпи и е решила да действа. Изведнъж и е просветнало какво се случва, макар подсъзнателно да го е усещала и преди.
      Благодаря ти Alfa Kentavar! Всъщност не съм уточнила, но става дума за взаимоотношения между две жени. Просто едната жена иска да зарови томахавката и да се сприятелят, но другата е като скала. Затова се чудех, какво искат да кажат картите тук...
    • Кралица жезли не може да пристъпи "стената" образувана от другата(5 чаши), а за да се случи това е нужна Кулата.
      Едната е прекалено ... екстровертна, другата по-скоро интровертна.
      Нещо в комуникацията куца, трябва да се промени(в тази, която дири помиряването), за да достигне до желаното оправяне на отношенията.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Здравейте, момичета!
      Преди около месец позната ме пита, дали ще се разведе с мъжа си - той беше пуснал молба за развод. Изтеглих й - Обесеният, 8 пентакли, 7 чаши. Казах й, че няма да се стигне до развод - липсват мечове и подходящи големи аркани. Помислих си, че въпреки, че нещата между тях отдавна не вървят по Обесения, няма да се предприемат и крайни мерки - с тази 7 чаши накрая. Днес жената ми се обади - развели са се. Не мога да разбера - как с подобни карти се е случило! Мои проекции ли са това (но тя не ми е особено близка) или нещо друго?
      Бях питала и дали той ще оттегли молбата за развод - Крал чаши, 5 меча, 4 жезли. Помислих си, че е озлобен и иска само да я сплаши. Някак, не можах да повярвам, че Крал чаши ще предприеме крайни действия - да беше Крал меча или поне жезли...
      Тотално съм объркала нещата в случая и не мога да разбера защо?
    • Kalika написа:

Здравейте, момичета!
      Преди около месец позната ме пита, дали ще се разведе с мъжа си - той беше пуснал молба за развод. Изтеглих й - Обесеният, 8 пентакли, 7 чаши. Казах й, че няма да се стигне до развод - липсват мечове и подходящи големи аркани. Помислих си, че въпреки, че нещата между тях отдавна не вървят по Обесения, няма да се предприемат и крайни мерки - с тази 7 чаши накрая. Днес жената ми се обади - развели са се. Не мога да разбера - как с подобни карти се е случило! Мои проекции ли са това (но тя не ми е особено близка) или нещо друго?
      Бях питала и дали той ще оттегли молбата за развод - Крал чаши, 5 меча, 4 жезли. Помислих си, че е озлобен и иска само да я сплаши. Някак, не можах да повярвам, че Крал чаши ще предприеме крайни действия - да беше Крал меча или поне жезли...
      Картите са си ок - твоята приятелка е била в тотално неведение относно отношенията си и изобщо брака си с този човек, видно е и че не е искала да се развежда. Друго картите не показват. Просто не й се е вярвало, че това е възможно, затова има и 7 чаши. Картите не са ти отговорили на твоя въпрос за развода, а за тоталната съпротива на жената, трябвало е да отграничиш двата сюжета.
      Втората комбинация също е ясна. Защо гледаш Крал чаши като движещо лице? Особено след наличието на една 5 меча, която може да преобърне всяка каруца и стабилизирането й по 4 жезли - бетон. Дори и да се е колебаел по Краля чаши, бившата му жена очевидно го е вбесила с истерики и манипулации.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Mona написа:

Kalika написа:

Здравейте, момичета!
      Картите са си ок - твоята приятелка е била в тотално неведение относно отношенията си и изобщо брака си с този човек, видно е и че не е искала да се развежда. Друго картите не показват. Просто не й се е вярвало, че това е възможно, затова има и 7 чаши. Картите не са ти отговорили на твоя въпрос за развода, а за тоталната съпротива на жената, трябвало е да отграничиш двата сюжета.Втората комбинация също е ясна. Защо гледаш Крал чаши като движещо лице? Особено след наличието на една 5 меча, която може да преобърне всяка каруца и стабилизирането й по 4 жезли - бетон. Дори и да се е колебаел по Краля чаши, бившата му жена очевидно го е вбесила с истерики и манипулации.
      Абсолютно си права за всичко - наскоро беше се вбесила тя и му писала някакви гневни съобщения (явно действително е вярвала, че до развод няма да се стигне). Сега също е близо до истерия - не искала всъщност да се развежда...
      Първата комбинация тотално ме заблуди. Има ли някакъв начин да се види / разбере, че картите описват друго? От толкова комбинации за развод, точно тази с Обесен и чаши да се реализира...
    • Kalika написа:

Mona написа:

Kalika написа:

Здравейте, момичета!
      Картите са си ок - твоята приятелка е била в тотално неведение относно отношенията си и изобщо брака си с този човек, видно е и че не е искала да се развежда. Друго картите не показват. Просто не й се е вярвало, че това е възможно, затова има и 7 чаши. Картите не са ти отговорили на твоя въпрос за развода, а за тоталната съпротива на жената, трябвало е да отграничиш двата сюжета.Втората комбинация също е ясна. Защо гледаш Крал чаши като движещо лице? Особено след наличието на една 5 меча, която може да преобърне всяка каруца и стабилизирането й по 4 жезли - бетон. Дори и да се е колебаел по Краля чаши, бившата му жена очевидно го е вбесила с истерики и манипулации.
      Абсолютно си права за всичко - наскоро беше се вбесила тя и му писала някакви гневни съобщения (явно действително е вярвала, че до развод няма да се стигне). Сега също е близо до истерия - не искала всъщност да се развежда...Първата комбинация тотално ме заблуди. Има ли някакъв начин да се види / разбере, че картите описват друго? От толкова комбинации за развод, точно тази с Обесен и чаши да се реализира...
      Комбинацията не е била за развод, както ти написах в предния си пост.
      Единственият начин да се разбере е да се познават картите на 100% и нещо, за което сме говорили сигурно стотици пъти - без значение какво и защо питаш, важно е какъв е отговорът на Таро. Ние можем да питаме за едно, те отговарят за друго, това е.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Момичета, според вас по тези карти как ще се развият личните взаимоотношения на двама души? Не става дума за любовни взаимоотношения.

8 ЖЕЗЛИ+ 3 ЧАШИ + ОБЕСЕНИЯТ

С този обесен на последна позиция, винаги ли се тълкува като застой и никакво развитие, когато става дума за взаимоотношения или ситуация? Веднъж ми се падна, но беше на 2-ра позиция, не помня другите карти, но беше като нещо неочаквано.

Обаче, комбинацията 3 чаши+обесен четох, че се проявявала като трудни взаимоотношения. Дали изведнъж няма нещата да се преобърнат с главата на долу, от леко хладни, взаимоотношенията да станат ледени?! Нещо не мога никак да ги навържа тези карти. Ще се радвам, ако някой изкаже мнение.
    • LaVerite написа:

Момичета, според вас по тези карти как ще се развият личните взаимоотношения на двама души? Не става дума за любовни взаимоотношения.

8 ЖЕЗЛИ+ 3 ЧАШИ + ОБЕСЕНИЯТ

С този обесен на последна позиция, винаги ли се тълкува като застой и никакво развитие, когато става дума за взаимоотношения или ситуация? Веднъж ми се падна, но беше на 2-ра позиция, не помня другите карти, но беше като нещо неочаквано.

Обаче, комбинацията 3 чаши+обесен четох, че се проявявала като трудни взаимоотношения. Дали изведнъж няма нещата да се преобърнат с главата на долу, от леко хладни, взаимоотношенията да станат ледени?! Нещо не мога никак да ги навържа тези карти. Ще се радвам, ако някой изкаже мнение.
      Ами лично на мен Обесен на трета ми е показвал застой... А 3 чаши + Обесен бих го тълкувала така : тази общителност и радост,въодушевление/3 чаши/ замира заради пълната незаинтересованост на Обесеният. :)
    • не знам какви са им отношенията в момента, може би заради 8 жезли да има елемент на хипохондричност, ту едно, ту друго. Но Обесения го разглеждам като смяна на гледната точка, поглед от друг ъгъл, т.е единия от двамата ще си смени мнението, след някаква среща, например.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Здравейте,момичета.Имам нужда от помощ в тълкувания за мен.На скоро се случиха едни филми с близка моя приятелка.Или поне за такава я имах до скоро.

Как ще ни се развият отношенията с М.?

1.Отшелникът 2.Колесницата 3.Крал Пентакли

Мисля,че най-после сме стигнали до осъзнаването,че отношенията ни вече не са както преди /Отшелникът/.Даже смятам,че между нас вече няма какво повече да си кажем.Сега като гледам комбинацията ми идва наум ,че изобщо за да запазим какъвто и да е вид отношения тя ще иска да й се играе по свирката и да става каквото тя каже.Само тогава ще можем да се разберем по нейно мислене.Според мен отношенията са на разпад.

Какво мисли тя за мен?/като приятелка/

1.3 Чаши 2.Крал Мечове 3.Дяволът

Другарче за пиене... не знам защо това ми излиза наум.Пък и то по принцип само за това ме търси най-много.Вижда ме като част от обкръжението й но не смятам,че ме смята за толкова близка колкото ми го изкарва.Иронията на 3 чаши ... виждам на Таро три момичета как танцуват с вдигнати чаши и ме налитат спомени как преди си бяхме точно 3 те най-близки приятелки уж.Крал Мечове и Дяволът ме объркват.Сякаш смята,че е достатъчно умна за да ме завърта в нейните си интриги.

Мога ли да очаквам промяна в нея ?

1.5 Пентакли 2.9 Пентакли 3.Справедливост

Според мен отговорът е не.
      9 Пентакли го виждам като нейното описание - всичко привидно й е наред,но всъщност е самотна.Справедливостта на трета четох във форма ,че на трета позиция означава закъсняла справедливост.Един вид дори й да има промяна в нея,тя няма да е от значение.

Бих се радвала много на помощ.
    • moonlover написа:

Аз мисля,че още преди е било налице осъзнаване какво представляват отношенията ви.Поне от едната страна.Процесът(по отчуждаване,осъзнаване) е започнал отдавна.Напоследък са се случили неща,които са извели наяве същинските ви отношения и тяхната промяна(Колесницата).Цели се облага,не да те използва,но тя е ръководила парада според мен и отношенията ви са били с цел да се задоволяват интереси,да се правят услуги. (Крал пентакли)

moonlover написа:

Според мен тя е наясно що за човек си и че не толерираш шикалкавене,но въпреки това се е възползвала от ситуацията.Другарче за пиене-да ,възможно е с 3 чаши и Дявол,но Кралят меч според мен показва и съзнателно,рационално поведение.Както е застанал между 3-ката чаши и Дяволът,според мен е била наясно,че заедно се забавлявате,но си е преценила,че може да се възползва от теб и отношението ти и за други неща.Съзнателна заблуда някаква?
      Промяна да очакваш...не бих казала.Но като гледам комбинацията ми идва наум,че ще й се върне на това момиче.Ще осъзнае последствията от поведението си,но след дъжд качулка с тази Справедливост на 3-та.Виждам го така : самота и осъзнаване,тъга по 5 пентакли,а 9-ката пентакли е мостът към Справедливостта-каквото е надробила,това е.
    • Moon написа:

moonlover написа:

Аз мисля,че още преди е било налице осъзнаване какво представляват отношенията ви.Поне от едната страна.Процесът(по отчуждаване,осъзнаване) е започнал отдавна.Напоследък са се случили неща,които са извели наяве същинските ви отношения и тяхната промяна(Колесницата).Цели се облага,не да те използва,но тя е ръководила парада според мен и отношенията ви са били с цел да се задоволяват интереси,да се правят услуги. (Крал пентакли)

moonlover написа:

Според мен тя е наясно що за човек си и че не толерираш шикалкавене,но въпреки това се е възползвала от ситуацията.Другарче за пиене-да ,възможно е с 3 чаши и Дявол,но Кралят меч според мен показва и съзнателно,рационално поведение.Както е застанал между 3-ката чаши и Дяволът,според мен е била наясно,че заедно се забавлявате,но си е преценила,че може да се възползва от теб и отношението ти и за други неща.Съзнателна заблуда някаква?Промяна да очакваш...не бих казала.Но като гледам комбинацията ми идва наум,че ще й се върне на това момиче.Ще осъзнае последствията от поведението си,но след дъжд качулка с тази Справедливост на 3-та.Виждам го така : самота и осъзнаване,тъга по 5 пентакли,а 9-ката пентакли е мостът към Справедливостта-каквото е надробила,това е.
      Moon благодаря ти много ! С твоя помощ погледнах на нещата с друг поглед.Много ми помогна наистина. :) А в такива моменти се сещам за една поговорка "Кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи".
    • Момичета, пак съм аз :P Много ми е важно, затова ви моля за мнение!

Каква е причината човек днес да откаже дадено нещо, предложено от друг човек? Не става дума за любовни взаимоотношения, предложения и тн.

СИЛАТА+ СТРАШНИЯ СЪД + 4 ЧАШИ

Много ми е трудно да преценя. Все едно му се е искало, по силата+страшния съд, един вид ми е, поне на мен, като че идеята го е привлякла, обаче се е чудил и как да се отърве, по 4 чаши. Ох, странна ми е комбинацията, моля ви, помагайте! <3
    • LaVerite написа:

Момичета, пак съм аз :P Много ми е важно, затова ви моля за мнение!

Каква е причината човек днес да откаже дадено нещо, предложено от друг човек? Не става дума за любовни взаимоотношения, предложения и тн.

СИЛАТА+ СТРАШНИЯ СЪД + 4 ЧАШИ

Много ми е трудно да преценя. Все едно му се е искало, по силата+страшния съд, един вид ми е, поне на мен, като че идеята го е привлякла, обаче се е чудил и как да се отърве, по 4 чаши. Ох, странна ми е комбинацията, моля ви, помагайте! <3
      Мисля, че просто не е искал нищо да ти дължи (дори и "неофициално".)
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Защо не ме търси Х.?
      Император,асо чаши,5 чаши
      Съюзна конструкция.При това с калциран аркан.Тук нещо ,което отдавна се е случило прокарва път към сегашния момент.Като гледам картите имам чувство за някакво провлачване.Да не би този човек да изпитва чувство за вина пред мен,свързано с развитието на отношенията ни?Емоционалност,даже депресивност.Нищо чудно.че не ме търси,ситуацията му не е добра,концепцията му за отношенията ни го потиска.Историята си тежи на мястото тук.Тези карти ги виждам като негово положение,мен ме няма в тях.Даже не мисли да ме търси,затънал си е в неговите неща.

Ще ме потърси ли скоро?
      Влюбените,Крал меч,Луната
      Кралят меч призовава към действие,но с Луната на трета няма яснота никаква,замъглява преценката му.Има решение да се взима и Кралят може да го вземе,но Луната забавя.Това "скоро" го забравям.

Да го потърся ли аз?
      Влюбените,2 жезли,2 пентакли
      Решението е налице и пред мен.На кръстопът сме.При мен се очертават промени и според мен трябва да се изчака.Идеята не ми е назряла в главата и се вижда само преход.
      Какво мислите?
      Мен първата комбинация ме обърка,може и да изписах глупости. ?(
    • Не те търси, защото си е потънал в мисли за себе си.

От личен опит те съветвам да му звъннеш и да разбереш какво става, вместо да се самоизяждаш.
      Последната комбинация говори, че се чудиш прекалено много дали да звъннеш или не, как ще реагира човекът - няма смисъл.

Действай и си изясни нещата вместо да стоиш в неведение.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.

Мнението бе променено 1 път, последно от wolfy ().

• Moon написа:

Защо не ме търси Х.?
      Император,асо чаши,5 чаши
      Съюзна конструкция.При това с калциран аркан.Тук нещо ,което отдавна се е случило прокарва път към сегашния момент.Като гледам картите имам чувство за някакво провлачване.Да не би този човек да изпитва чувство за вина пред мен,свързано с развитието на отношенията ни?Емоционалност,даже депресивност.Нищо чудно.че не ме търси,ситуацията му не е добра,концепцията му за отношенията ни го потиска.Историята си тежи на мястото тук.Тези карти ги виждам като негово положение,мен ме няма в тях.Даже не мисли да ме търси,затънал си е в неговите неща.

Ще ме потърси ли скоро?
      Влюбените,Крал меч,Луната
      Кралят меч призовава към действие,но с Луната на трета няма яснота никаква,замъглява преценката му.Има решение да се взима и Кралят може да го вземе,но Луната забавя.Това "скоро" го забравям.

Да го потърся ли аз?
      Влюбените,2 жезли,2 пентакли
      Решението е налице и пред мен.На кръстопът сме.При мен се очертават промени и според мен трябва да се изчака.Идеята не ми е назряла в главата и се вижда само преход.
      Какво мислите?
      Мен първата комбинация ме обърка,може и да изписах глупости. ?(
      Първите карти няма да коментирам. Последната е важна, защото носи практическа информация - потърси го ти. Но имай предвид, че в конструкцията няма инфо за резултат от това. Просто това е твой личен избор.
      И още нещо: Влюбените като първа карта говори за твоите колебания и големи съмнения, да не кажем направо страх, голямо шубе. Отлагала си го, може и да е минало времето, но това е твоят момент.
      Изцяло твой личен избор, да повторя, не търси отговор за след това. Но ще направиш услуга на себе си.

Успех.
    • Момичета, според вас причината човек да не изпълни нещо по тези карти, каква е?

7 ПЕНТАКЛИ СИЛАТА ПАЖ ЧАШИ

Според мен търпението му е било изчерпано, по комбинацията 7 пентакли и силата. Не му се е занимавало. Действал е и малко емоционално, по паж чаши или по-скоро мислите са му били другаде.
    • LaVerite написа:

Момичета, според вас причината човек да не изпълни нещо по тези карти, каква е?

7 ПЕНТАКЛИ СИЛАТА ПАЖ ЧАШИ

Според мен търпението му е било изчерпано, по комбинацията 7 пентакли и силата. Не му се е занимавало. Действал е и малко емоционално, по паж чаши или по-скоро мислите са му били другаде.
      Според мен е нямал нито волята, нито желанието.