Аз и Те

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Как ще се развият отношенията на Х. и У. в следващия 1 месец?
      Крал жезли,Крал пентакли,5 пентакли/приземяване
      Пояснявам: отскоро са започнали да се виждат,но единия заминава да стажува в чужбина.
      Желание има,стабилност-също. По мое мнение се гледа зряло на ситуацията(двама крале). Ентусиазъм по Крал жезли и отговорност по Крал пентакли. Само 5-цата пентакли мъти нещата. Аз го приемам като мъката от физическата раздяла,самотата и мисленето един за друг. Няма да им е лесно.
      Нямаше да питам,ако не беше замесен мой скъп човек...мисля ги.
      Вие как мислите?

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().

1. Какво мисли Х(мъж) за У ( приятелката му),след като е прочел какво му е писала?

Кралица Чаши-Рицар Мечове-2 Мечове/съпротивлени
      2. На У (приятелката си) ли е ядосан?

Рицар Чаши-8 Мечове/ съпротивление-9 Жезли

3. На кого е ядосан?

Обърната 5 Мечове/съпротивление-10 Чаши/отлагане- Светът

4. Повярвал ли и е?

7 Пентакли/приземяване-7 Мечове/съпротивление - Висшата Жрица/Девицата

Въпросите са за един и същи човек,проблемът е ,че приятелката му му е писала,какво са направили негови много близки хора (от семейството му) против него,но тя се притеснява дали ще ѝ повярва и дали няма да я обвини нея,че интриганства.

Според мен първата комбинация,показва емоционалното му състояние,след като е прочел написаното,за това съдя по картите. Направо изтрещял,ядосал се е и го обзели силни чувства на яд и гняв,но с двойката на трета,не си изпуска нервите,задържа ги.

Втората комбинация -не мисля,че се е ядосал на нея,това по 9 Жезли на трета.
      Рицар Чаши - 8 Мечове- също ми говори и за затваряне на емоциите-в смисъл не са насочени към нея тези яд и гняв от предната комбинация.

За третата комбинация на кого е ядосан?
      Мисля ,че на семейството си,чувства се предаден,манипулиран-с първите две карти, Светът не я разбирам тук.

Последната комбинация-замислил се е ,но май си мисли ,че тя нещо го мами с тази 7 Мечове.

Ох получих силно главоболие, не мога да се задълбоча. Какво мислите момичета?
    • kolevaani1 написа:

1. Какво мисли Х(мъж) за У ( приятелката му),след като е прочел какво му е писала?

Кралица Чаши-Рицар Мечове-2 Мечове/съпротивлени
      2. На У (приятелката си) ли е ядосан?

Рицар Чаши-8 Мечове/ съпротивление-9 Жезли

3. На кого е ядосан?

Обърната 5 Мечове/съпротивление-10 Чаши/отлагане- Светът

4. Повярвал ли и е?

7 Пентакли/приземяване-7 Мечове/съпротивление - Висшата Жрица/Девицата
      1 - изтръпнах, замислил се и допускал, че може да е права.
      2-не е на нея, но не му се е искало да приеме, че е вярно. Объркан е бил и не можел да предприеме или мисли нещо, малко в шок и изплашен.
      3-на семейството си, проявил е агресия
      4-взел е под внимание, това което му казала, казал ѝ, че и други са му казали, но не е бил проверил до сега
    • 4 чаши - Кулата /Ego контрол - 10 жезли - Иван ли е виновен за боя
      9 меча - Паж чаши - Отшелник/ Старецът от планината - Каква е ситуацията около боя

Емоциите - 4 чаши- са дошли в повече на Иван и му е паднало пердето - Кулата/ Его контрол - и боя е започнал - (не знам дали 10 жезли може да указва бой), обаче той е понесъл основната тежест на отговорността, т.е обвинили са него.

Във втората комбинация Паж чаши най-вероятно описва Иван като малко дете, незряло, но Отшелника не знам какво показва, не ми е ясно. Ще го отлъчат? Ще го игнорират Иван от другите?
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Armid написа:

4 чаши - Кулата /Ego контрол - 10 жезли - Иван ли е виновен за боя
      9 меча - Паж чаши - Отшелник/ Старецът от планината - Каква е ситуацията около боя

Емоциите - 4 чаши- са дошли в повече на Иван и му е паднало пердето - Кулата/ Его контрол - и боя е започнал - (не знам дали 10 жезли може да указва бой), обаче той е понесъл основната тежест на отговорността, т.е обвинили са него.

Във втората комбинация Паж чаши най-вероятно описва Иван като малко дете, незряло, но Отшелника не знам какво показва, не ми е ясно. Ще го отлъчат? Ще го игнорират Иван от другите?
      Според мен, Иван много е търпял, преди да се стигне до боя. Кулата - като отприщен гняв след натрупани емоции по 4 чаши. По 10 жезли - мисля, че не се чувства комфортно в колектива, атмосферата не е добра. Не знам, дали става въпрос за дете или за възрастен, но си спомням няколко случая, при които 10 жезли е показвала тежка работна атмосфера.
      По втората комбинация - мисля, че се чувства изолиран от останалите по Отшелника, малко като аутсайдер. Струва ми се интроверт. Като да не се вписва в колектива / групата. Смятам, че не е виновен за сбиването, не го е провокирал той.
    • Armid написа:

4 чаши - Кулата /Ego контрол - 10 жезли - Иван ли е виновен за боя

Според мен по 4 Чаши, не могат да се натрупат емоции, твърде е ниска тази карта за това, при нея по-скоро имаме пазене и отдръпване.
      Кулата е дошла като гръм от ясно небе. И 10-те Жезъла са се случили като ураган от активност, в случая боя...
      Иван не е виновен за боя.

Паж Чаши е човек, който се е вглъбил в своя си свят или в нещо, което му е интересно. 9 Меча преди това показват, че има обмисляне, планове, това е ситуация, която дълго е назрявала ментално. Имам чувството, че Иван е бил нещо като дразнител - не се е включвал в общността на другите и съответно е бил набелязан...
    • Благодаря и на двете. Да, Иван е дете, сбил се е с друго, което е дразнител от много време и дразни всички. Ако се беше сбил с някой друг от класа, щях да се притесня, но сега боя е разбираем, така да се каже, и въпреки, че повтарям да не обръща внимание на дразненето, той е холерик и трудно брои до 10. Не толерирам боя, но на това дете дете няма да му е последен.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Как ще се почувства човек,ако повдигна дадена тема пред него?
      4 меча/съпротивление,3 меча/съпротивление,Рицар пентакли/приземяване

Става дума за лична за него тема-за личностни характеристики иде реч. Близки сме и вече ми е на върха на езика да го скастря сериозно. Въпросът е,че това може да ни съсипе отношенията. Доста прям човек съм и така доста хора са напуснали моя близък кръг.

Според мен ще се отдръпне(4меча),защото казаното от мен ще го нарани(3 меча),но ще подходи адекватно към ситуацията по Рицар пентакли. Не знам дали мога да тълкувам в смисъл на приключване на отношенията. Ако 3-те меча бяха последни,щях,но при тази подредба ми се вижда възможно и да вслуша в думите ми.

Как ще продължат отношенията ни,ако осъществя разговора?
      Колесницата/Отпътуването на Героя,Кралица пентакли/приземяване,Справедливостта/Съдът
      Ще има промяна,няма как,но по Кралицата аз ще съм доволна,че съм постигнала своето. Звучи гадно ,но даже мисля,че по Справедливостта на 3-та съм отложила разговора твърде дълго.

Какво е вашето мнение?