Аз и Те

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ще започнат ли К. и Г. да се сближават?
      Умереност,9 жезли,9 пентакли
      Тази комбинация ме впечатли по някакъв начин. Първо заради 9 пентакли,която рядко ми излиза,но напоследък зачести. Второ заради натрупването на 9-ките и трето -заради първа карта Умереност,защото се спряга с 9 пентакли.
      Според мен отговорът тук е да,но след борбата и страховете на 9 жезли. Някой от двамата има резерви към общуването им и нарочно стои настрана,страхува се. По Умереността аз мисля,че има основа на разбирателство между тях,проблемът идва от нечии страхове и изменчиви нагласи. В крайна сметка 9 пентакли е последна и може би тя е крайният пристан. На мен ми дава чувство за завършеност. Един вид натам са се запътили нещата-така трябва да стане.
      Какво мислите вие? :)
      [list=1]Да,сближили са се много през последните 2 месеца,но са настъпили и много промени в живота на тези хора. За страховете съм била права,но се преодоляват успешно към днешна дата.
      [/list]

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Moon ().

• Здравейте!Отдавна не бях влизала тук, но на последак се интересувам все по-често от таро и търся отговори в тях.На въпрос ”Как ще продължат отношенията между мъж и жена” изтеглих Шестица пентакли, Императрицата,Висшата жрица, Деветка пентакли.Искам да помоля за странично мнение,ако някои има възможност да се включи.
      <3 <3 <3
    • Ane-lia написа:

Здравейте!Отдавна не бях влизала тук, но на последак се интересувам все по-често от таро и търся отговори в тях.На въпрос ”Как ще продължат отношенията между мъж и жена” изтеглих Шестица пентакли, Императрицата,Висшата жрица, Деветка пентакли.Искам да помоля за странично мнение,ако някои има възможност да се включи.
      В този форум, освен, че беше ъпдейтнат, друго не се е променило, т.е. - човекът, който пита, прави самостоятелен анализ първо.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Благодаря, Мона, от скоро опитвам да тлкувам и съм доста несигурна , а и все още потделно ги разглеждам , трудно правя връзка по между им, но моят анализ: шестица пентакли е благоприятна карта за отношения , а в случая се пита за продължаване на отношения, единия от двамата ще трябва да прости, а другия да приеме, за да продължат отношенията.Императрицата също я виждам като благодатна карта,тя дава за развитие напред.Висшата жрица, тук е загадка, мистерия, тази карта като че ни казва ,че отношенията трябва да се забавят, има нужда от застой, за да продължат.И деветка пентакли , тази карта символизиза спокойствие, стабилност, постижение след положен труд, но ми е трудно да я свържа за отношения.Това е от мен, правя начални стъпки в Тарото.
      <3 <3 <3
    • Ane-lia написа:

Благодаря, Мона, от скоро опитвам да тлкувам и съм доста несигурна , а и все още потделно ги разглеждам , трудно правя връзка по между им, но моят анализ: шестица пентакли е благоприятна карта за отношения , а в случая се пита за продължаване на отношения, единия от двамата ще трябва да прости, а другия да приеме, за да продължат отношенията.Императрицата също я виждам като благодатна карта,тя дава за развитие напред.Висшата жрица, тук е загадка, мистерия, тази карта като че ни казва ,че отношенията трябва да се забавят, има нужда от застой, за да продължат.И деветка пентакли , тази карта символизиза спокойствие, стабилност, постижение след положен труд, но ми е трудно да я свържа за отношения.Това е от мен, правя начални стъпки в Тарото.
      А защо си изтеглила 4 карти? Подредба ли е това или случайно?
    • Искам да ви попитам какво мислите за една комбинация от карти.
      Въпросът е каква е ситуацията сега между двама човека?
      Звездата, Рицар пентакли, Ас чаши

И как ще се развият до края на месец август?
      Крал чаши, 2 пентакли, 4 пентакли
    • Mona написа:

Искам да ви попитам какво мислите за една комбинация от карти.

Понеже Звездата на първа не ми е много ясна, си позволих да питам (макар малко да се припокрива) "каква е причината за ситуацията" - Крал меч (съпротива) 6 меча (съпротива) Справедливост (Съдията)
      Има ескалиране на ситуацията, нещо се е преобърнало и се е променило. Единия човек от ситуацията иска нещо, смята че му се полага, Но нищо няма да се промени до края на месеца, нещата ще останат такива каквито са.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Mona написа:

Работи се към помирение и приемане?
    • Mona написа:

Звездата на първа- положението дълго се е влачило така,времето е отминало между тези двамата,изтекло е,сякаш тъне в забрава. Бавно , но сигурно нещата се приемат,осъзнават и се примиряваш,емициите намаляват,утихват. Нещата приключват приемаш,разбираш,осъзнаваш това,вече и по малко страдаш,въпреки,че все още има тъга.

Втората комбинация-развитие няма,промяна на отношенията няма,напротив,приемаш ,че нещата няма да се променят,сякаш тук 4 Пентакли/приземяване потвърждава пътя на Рицар Пентакли от първата комбинация,няма връщане назад.
    • Момичета, ако Глупака се падне на 1-ва позиция тълкувате ли картите? Или има нещо вярно, че в този случей Таро не иска да отговори на въпроса?

Как ще се развият личните взаимоотношения между две жени? Едната прави силни опити да стопи ледовете по между им. Другата обаче е като скала, не поддава. Става дума донякъде за роднински взаимоотношения.

Глупакът (Puer Aeternus) + ( оплождане на духа) 2 Жезли + 6 Жезли

Дали няма да поемат нова посока взаимоотношенията на тези две жени. Глупакът като първа карта да показва едни оптимистични и донякъде изпълнени с доверие взаимоотношения, точно както при децата. Тук да е буквално с това си значение. Да има един преход по 2 жезли и интуитивно другата да и се довери най-накрая (6 жезли)? Или просто 6 жезли показват тук, как едната жена се е устремила към целта си, ще продължава да се надява да постигне намеренията си, но реално картите не дават отговор на въпроса.

Защо Л не иска да станат приятелки?

Асо чаши ( отлагане) + Магът + 6 Пентакли (приземяване)

Бих казала, че тази жена има силна воля, по Магът. Преди всичко поставя собствените си интереси и може би се смята за нещо повече. Не вижда някаква лична облага и няма сметка от това приятелство, по 6 пентакли.

• Не виждам никакъв проблем отношенията да се стабилизират и да се оправят.

Глупакът на първа позиция не значи, че въпросът не е за отговаряне. А че отговорът е ясен - различни неща са.
    • Комбинацията е по-скоро за тема Таро и истерия, ама няма такава, затова публикувам тук.

Кралица чаши, 3 чаши, Рицар жезли

Какво виждате в тези карти и най-вече каква мотивация за определено действие.

Честно казано, очаквах по-логични карти, но какво пък, и в истериката (уж) има вътрешна логика.

Та, какво мислите вие?
    • Човекът много иска да се включи в някаква група, да го забележат по някакъв начин? Да се утвърди (Рицар жезли като финал, от започване на Кралица чаши)

Смисъл, това си мисля като гледам тези карти, но си признавам, че ми подсказа коментарът ти, че това е за "Таро и Истерия".

Помислих си, че става дума за човек, който много иска да се включи в група от хора, да го забележат, или просто някак да се утвърди. Не знае добър начин, по който да го направи и вероятно е направил някоя импулсивна глупост (Кралица чаши през 3 чаши - лекомислена, тъповата емоция/действие става на Рицар жезли). Този човек вероятно не приема и себе си много добре, защото имаме ситуация от женска дворцова да стане на мъжка дворцова от по-нисък ранг и др. боя.. Тоест прави се на нещо, което не е, иска човекът да го видят като по-мъжествен, по-напорист, смисъл.. все едно има самочувствие, което няма.

Нещо в тази посока си мисля?????
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur

• curi0us написа:

Човекът много иска да се включи в някаква група, да го забележат по някакъв начин? Да се утвърди (Рицар жезли като финал, от започване на Кралица чаши)

Смисъл, това си мисля като гледам тези карти, но си признавам, че ми подсказа коментарът ти, че това е за "Таро и Истерия".

Помислих си, че става дума за човек, който много иска да се включи в група от хора, да го забележат, или просто някак да се утвърди. Не знае добър начин, по който да го направи и вероятно е направил някоя импулсивна глупост (Кралица чаши през 3 чаши - лекомислена, тъповата емоция/действие става на Рицар жезли). Този човек вероятно не приема и себе си много добре, защото имаме ситуация от женска дворцова да стане на мъжка дворцова от по-нисък ранг и др. боя.. Тоест прави се на нещо, което не е, иска човекът да го видят като по-мъжествен, по-напорист, смисъл.. все едно има самочувствие, което няма.

Нещо в тази посока си мисля?????
      Браво, curios.
    • Първата ми мисъл беше импулсивни,необмислени,емоционални действия. Нестабилност. Изблици на неадекватно поведение. Някой изтърсен тъп виц, истеричен смях ,нещо такова. В компания или обстановка с цел да се покаже като много отворен. :D доста въздухарско