Аз и Те

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ще започнат ли К. и Г. да се сближават?
      Умереност,9 жезли,9 пентакли
      Тази комбинация ме впечатли по някакъв начин. Първо заради 9 пентакли,която рядко ми излиза,но напоследък зачести. Второ заради натрупването на 9-ките и трето -заради първа карта Умереност,защото се спряга с 9 пентакли.
      Според мен отговорът тук е да,но след борбата и страховете на 9 жезли. Някой от двамата има резерви към общуването им и нарочно стои настрана,страхува се. По Умереността аз мисля,че има основа на разбирателство между тях,проблемът идва от нечии страхове и изменчиви нагласи. В крайна сметка 9 пентакли е последна и може би тя е крайният пристан. На мен ми дава чувство за завършеност. Един вид натам са се запътили нещата-така трябва да стане.
      Какво мислите вие? :)
    • Здравейте!Отдавна не бях влизала тук, но на последак се интересувам все по-често от таро и търся отговори в тях.На въпрос ”Как ще продължат отношенията между мъж и жена” изтеглих Шестица пентакли, Императрицата,Висшата жрица, Деветка пентакли.Искам да помоля за странично мнение,ако някои има възможност да се включи.
      <3 <3 <3
    • Ane-lia написа:

Здравейте!Отдавна не бях влизала тук, но на последак се интересувам все по-често от таро и търся отговори в тях.На въпрос ”Как ще продължат отношенията между мъж и жена” изтеглих Шестица пентакли, Императрицата,Висшата жрица, Деветка пентакли.Искам да помоля за странично мнение,ако някои има възможност да се включи.
      В този форум, освен, че беше ъпдейтнат, друго не се е променило, т.е. - човекът, който пита, прави самостоятелен анализ първо.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Благодаря, Мона, от скоро опитвам да тлкувам и съм доста несигурна , а и все още потделно ги разглеждам , трудно правя връзка по между им, но моят анализ: шестица пентакли е благоприятна карта за отношения , а в случая се пита за продължаване на отношения, единия от двамата ще трябва да прости, а другия да приеме, за да продължат отношенията.Императрицата също я виждам като благодатна карта,тя дава за развитие напред.Висшата жрица, тук е загадка, мистерия, тази карта като че ни казва ,че отношенията трябва да се забавят, има нужда от застой, за да продължат.И деветка пентакли , тази карта символизиза спокойствие, стабилност, постижение след положен труд, но ми е трудно да я свържа за отношения.Това е от мен, правя начални стъпки в Тарото.
      <3 <3 <3
    • Ane-lia написа:

Благодаря, Мона, от скоро опитвам да тлкувам и съм доста несигурна , а и все още потделно ги разглеждам , трудно правя връзка по между им, но моят анализ: шестица пентакли е благоприятна карта за отношения , а в случая се пита за продължаване на отношения, единия от двамата ще трябва да прости, а другия да приеме, за да продължат отношенията.Императрицата също я виждам като благодатна карта,тя дава за развитие напред.Висшата жрица, тук е загадка, мистерия, тази карта като че ни казва ,че отношенията трябва да се забавят, има нужда от застой, за да продължат.И деветка пентакли , тази карта символизиза спокойствие, стабилност, постижение след положен труд, но ми е трудно да я свържа за отношения.Това е от мен, правя начални стъпки в Тарото.
      А защо си изтеглила 4 карти? Подредба ли е това или случайно?
    • Искам да ви попитам какво мислите за една комбинация от карти.
      Въпросът е каква е ситуацията сега между двама човека?
      Звездата, Рицар пентакли, Ас чаши

И как ще се развият до края на месец август?
      Крал чаши, 2 пентакли, 4 пентакли
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Mona написа:

Искам да ви попитам какво мислите за една комбинация от карти.

Понеже Звездата на първа не ми е много ясна, си позволих да питам (макар малко да се припокрива) "каква е причината за ситуацията" - Крал меч (съпротива) 6 меча (съпротива) Справедливост (Съдията)
      Има ескалиране на ситуацията, нещо се е преобърнало и се е променило. Единия човек от ситуацията иска нещо, смята че му се полага, Но нищо няма да се промени до края на месеца, нещата ще останат такива каквито са.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Mona написа:

Работи се към помирение и приемане?
    • Ново

Mona написа:

Звездата на първа- положението дълго се е влачило така,времето е отминало между тези двамата,изтекло е,сякаш тъне в забрава. Бавно , но сигурно нещата се приемат,осъзнават и се примиряваш,емициите намаляват,утихват. Нещата приключват приемаш,разбираш,осъзнаваш това,вече и по малко страдаш,въпреки,че все още има тъга.

Втората комбинация-развитие няма,промяна на отношенията няма,напротив,приемаш ,че нещата няма да се променят,сякаш тук 4 Пентакли/приземяване потвърждава пътя на Рицар Пентакли от първата комбинация,няма връщане назад.
    • Ново

Момичета, ако Глупака се падне на 1-ва позиция тълкувате ли картите? Или има нещо вярно, че в този случей Таро не иска да отговори на въпроса?

Как ще се развият личните взаимоотношения между две жени? Едната прави силни опити да стопи ледовете по между им. Другата обаче е като скала, не поддава. Става дума донякъде за роднински взаимоотношения.

Глупакът (Puer Aeternus) + ( оплождане на духа) 2 Жезли + 6 Жезли

Дали няма да поемат нова посока взаимоотношенията на тези две жени. Глупакът като първа карта да показва едни оптимистични и донякъде изпълнени с доверие взаимоотношения, точно както при децата. Тук да е буквално с това си значение. Да има един преход по 2 жезли и интуитивно другата да и се довери най-накрая (6 жезли)? Или просто 6 жезли показват тук, как едната жена се е устремила към целта си, ще продължава да се надява да постигне намеренията си, но реално картите не дават отговор на въпроса.

Защо Л не иска да станат приятелки?

Асо чаши ( отлагане) + Магът + 6 Пентакли (приземяване)

Бих казала, че тази жена има силна воля, по Магът. Преди всичко поставя собствените си интереси и може би се смята за нещо повече. Не вижда някаква лична облага и няма сметка от това приятелство, по 6 пентакли.

• Ново

Не виждам никакъв проблем отношенията да се стабилизират и да се оправят.

Глупакът на първа позиция не значи, че въпросът не е за отговаряне. А че отговорът е ясен - различни неща са.