Таро и Междучовешки отношения

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ще си контактуват ли двама души в следващите 2 месеца?
      4 меча, 6 пентакли, Глупак

Става дума за мен и мой близък приятел. Накратко : отношенията ни претърпяха отрицателен развой зимата и вече не се търсим. На мен ми липсва приятелството ни, но доста неща се случиха оттогава. Търсих го веднъж, но беше резервиран и не му се говореше. Знам, че преживява нещо, но при това положение не бих го търсила отново (поне засега). Разговорът беше тягостен.

Много сме се дистанцирали, видно е по 4 меча, пълно мълчание. Останалите карти обаче, ми се струват по-положителни. Глупакът на трета дава едно ново начало и по-позитивен поглед, заедно с 6 пентакли. Мисля, че ще помълчим още известно време, но в крайна сметка ще започнем пак да общуваме. Просто е нужно малко време.
    • Пускам и аз тук едни комбинации, макар че ситуацията ми е ясна и май няма изобщо смисъл да ги пускам.
      Какво е отношението на мъж към мен след дадени събития - Крал жезли, Страшният Съд, 9 чаши.
      Тук, даже ми е чудно, че Таро го определя като Крал жезли (беше такъв в доброто старо време). Но, според мен, 9 чаши след Страшният Съд е показателна - ще се опита да размие проблема, да го неглижира или пък си мисли,че с някакъв подарък / някаква простотия, ще избегне въпросът лице в лице. Общо взето си мисли, че ще замаже положението.

Ще си промени ли отношението към мен - Страшният Съд, Колелото, 8 меча.
      Той към себе си не може да промени отношението, камо ли към мен. Някакви личностни блокажи има, не може да се оправи положението.

Как ще се развият нещата през следващите 10 дни - Слънцето, 6 чаши, 5 меча.
      Тук, да се смея ли, да плача ли - най-добре да се дистанцирам от тези отношения, ако не искам нещата да се повторят за Nти път.
    • Kalika написа:

Пускам и аз тук едни комбинации, макар че ситуацията ми е ясна и май няма изобщо смисъл да ги пускам.
      Какво е отношението на мъж към мен след дадени събития - Крал жезли, Страшният Съд, 9 чаши.
      Тук, даже ми е чудно, че Таро го определя като Крал жезли (беше такъв в доброто старо време). Но, според мен, 9 чаши след Страшният Съд е показателна - ще се опита да размие проблема, да го неглижира или пък си мисли,че с някакъв подарък / някаква простотия, ще избегне въпросът лице в лице. Общо взето си мисли, че ще замаже положението.

Ще си промени ли отношението към мен - Страшният Съд, Колелото, 8 меча.
      Той към себе си не може да промени отношението, камо ли към мен. Някакви личностни блокажи има, не може да се оправи положението.

Как ще се развият нещата през следващите 10 дни - Слънцето, 6 чаши, 5 меча.
      Тук, да се смея ли, да плача ли - най-добре да се дистанцирам от тези отношения, ако не искам нещата да се повторят за Nти път.
      За съжаление, си права.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Пиша една комбинация, за да покажа на каква злоба е способен човек (жена) към друг човек ( мъж) , с който са имали дълги години съжителство. И как картите описват такава злоба. Представяте ли си Кралица Мечове Обърната, какво изпитва, какви подбуди има и на какво е способна :S

5 Мечове - Светът - Обърната Кралица Мечове
      Единствено тук Светът не мога да си обясня, какво иде да каже...
    • Една комбинация, която ме затрудни...

Какво се случва между жена Х и мъж У ( пак за тези от горната комбинация, тези хора се мразят, по точно мъжът не я понася, а жената и е " разбито сърцето " и е страшно озлобена, от много дълго време.)

Асо Пентакли /Аубедо - 9 Пентакли /Йемайа - 10 Жезли

Асо Пентакли и 9 Пентакли...
      Има цел тук ясна ( знам, че мъжът цели да запази едно разбирателство до определена дата, предполагам е това, освен ако не напасвам картите. Но ако не знаех това какво щях да кажа и и щях да тълкувам?)
      Така има цел, но пътят към постигането на тази цел е труден, дори може би невъзможен? Прекалено труден, екстра труден... Тук 9 Пентакли ми прилича на пустиня... И след нея 10 Жезли- трудностите са стократно удвоени... Незнам, моля за помощ... Нямам идея... Какво мислите?

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• Ани, 10 жезли е мъка във всяко едно отношение. Особено пък като крайна карта. Аз съм я преживяла в комбинации за работа, за собствен бизнес и беше кошмар, а пък за сантиментални отношения - не ми се мисли. Няма любов там и това, мисля е достатъчно да се успокоиш ❤.
      Аз също си позволих да тегля карти - 7 меча, Папата, Рицар жезли. Мисля, че жената ще се опитва да прави някакви интриги, да запази статуквото по 7 меча с Папата, но мъжа иска буквално да избяга по Рицаря жезли.
    • kolevaani1 написа:

Ужасяваща злоба - 5 меча, породена от приключването на отношенията - Светът. Не може да се примири, иска отмъщение, неприема поражението си. Мъжът е заминал в друга дъжава.
      Секви луди има :D
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

kolevaani1 написа:

Ужасяваща злоба - 5 меча, породена от приключването на отношенията - Светът. Не може да се примири, иска отмъщение, неприема поражението си. Мъжът е заминал в друга дъжава.Секви луди има :D
      Вярно за Светът, че значи приключване на отношенията. Мъжът не е заминал за друга държава.
    • kolevaani1 написа:

Ceca написа:

kolevaani1 написа:

Ужасяваща злоба - 5 меча, породена от приключването на отношенията - Светът. Не може да се примири, иска отмъщение, неприема поражението си. Мъжът е заминал в друга дъжава.Секви луди има :D
      Вярно за Светът, че значи приключване на отношенията. Мъжът не е заминал за друга държава.
      Според мен жената не го мрази, просто е подтисната, депресирана- 5 мечове, дошли са и много емоциите, по Света. А по обърната Кралица меча е загубила увереността в себе си. Да не я е напуснал, заради друга жена?
    • kolevaani1 написа:

Една комбинация, която ме затрудни...

Какво се случва между жена Х и мъж У ( пак за тези от горната комбинация, тези хора се мразят, по точно мъжът не я понася, а жената и е " разбито сърцето " и е страшно озлобена, от много дълго време.)

Асо Пентакли /Аубедо - 9 Пентакли /Йемайа - 10 Жезли

Асо Пентакли и 9 Пентакли...
      Има цел тук ясна ( знам, че мъжът цели да запази едно разбирателство до определена дата, предполагам е това, освен ако не напасвам картите. Но ако не знаех това какво щях да кажа и и щях да тълкувам?)
      Така има цел, но пътят към постигането на тази цел е труден, дори може би невъзможен? Прекалено труден, екстра труден... Тук 9 Пентакли ми прилича на пустиня... И след нея 10 Жезли- трудностите са стократно удвоени... Незнам, моля за помощ... Нямам идея... Какво мислите?
      С тези 10 жезли на последна отношенията ще са тежки, като камък на врата. Някой ще проявява чист егоизъм, по асо пентакли.