Таро и човешките отношения

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Питах "Какво предстои в отношенията ни с мъжа до мен."
      Дявол/ Страшен съд/ Рицар пентакли
      Отдавна не бях питала картите. Бях се отдала на ваканцията. Последните дни обаче нещо ме гложди относно взаимоотношенията ни. Бяхме на почивка, забавляваме се, но от 2 седмици почти не ми обръща внимание. Мисли само за бизнеса. Виждаме се за по 2 часа вечер като се прибере. Мисля си, че това показаха и картите. Рицарят е тоя работохолик, който се е отдал на работата, Дяволът явно е моята зависимост. Може би от скука и от това, че съм по цял ден свободна и нямам какво да правя съм развила някаква зависимост към него и затова се вманиачавам в отношенията ни. Страшният съд обаче по средата не знам как да го тълкувам. С коя от картите да го свържа? Ще се радвам на странично мнение.
    • ljubavi написа:

Питах "Какво предстои в отношенията ни с мъжа до мен."
      Предстои плащане на сметката :)
      Страх те е, фиксирала си се в тези отношения и яко се филмираш. Човека е ок, стабилен и достатъчно отговорен. Ти обаче това не го виждаш. Вкарала си се в некви фиксации и си оставила страховете ти да те водят в отношението ти към този човек. Продължавайки така Страшния съд ще е неизбежен, ти ще си безсилна, а цената ще ти се види прекалено висока
      Така го виждам аз :(
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

ljubavi написа:

Предстои плащане на сметката :) Страх те е, фиксирала си се в тези отношения и яко се филмираш. Човека е ок, стабилен и достатъчно отговорен. Ти обаче това не го виждаш. Вкарала си се в некви фиксации и си оставила страховете ти да те водят в отношението ти към този човек. Продължавайки така Страшния съд ще е неизбежен, ти ще си безсилна, а цената ще ти се види прекалено висока
      Да. И аз така го виждам. Защото стабилността и отговорността са свързани с работохолизма му, а все пак една жена има нужда и на нея да обръщат внимание. Та тоя Страшен съд може и за добро да дойде.
    • Ceca написа:

ljubavi написа:

Предстои плащане на сметката :) Страх те е, фиксирала си се в тези отношения и яко се филмираш. Човека е ок, стабилен и достатъчно отговорен. Ти обаче това не го виждаш. Вкарала си се в некви фиксации и си оставила страховете ти да те водят в отношението ти към този човек. Продължавайки така Страшния съд ще е неизбежен, ти ще си безсилна, а цената ще ти се види прекалено висока
      Определено картите дадоха конкретен и бърз отговор, защото още на следващия ден се скарахме жестоко точно заради моята ревност. :|
    • Какви са намеренията на М относно отношенията му с мен?
      Слънцето/ Асо чаши/ 4 пентакли
      Като се падна 4-ката се сетих за думите на Sha относно сейф зоната по друга подредба. И с това Асо, което си е слабо и показва нищоправенето, според мен картите ми казват, че няма намерения конкретни. Напротив. Така, както сме в момента му е удобно и комфортно и не изпитва нужда да ги променя. Само това Слънце на първа не мога да включа в картинката.
    • ljubavi написа:

Какви са намеренията на М относно отношенията му с мен?
      Като се падна 4-ката се сетих за думите на Sha относно сейф зоната по друга подредба. И с това Асо, което си е слабо и показва нищоправенето, според мен картите ми казват, че няма намерения конкретни. Напротив. Така, както сме в момента му е удобно и комфортно и не изпитва нужда да ги променя. Само това Слънце на първа не мога да включа в картинката.
      Картите са картина на затвор с едно малко прозорче някъде нависоко, от което се прокрадва мъничко светлина.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

ljubavi написа:

Какви са намеренията на М относно отношенията му с мен?
      Картите са картина на затвор с едно малко прозорче някъде нависоко, от което се прокрадва мъничко светлина.
      Доста често, като чета написани от теб неща, се чувствам адски тъпа. :rolleyes: :whistling: :huh: :D
    • Един въпрос и от мен
      Д ще предложи ли брак на Г до края на годината
      10 ЖЕЗЛИ ПАЖ МЕЧ 8 ЖЕЗЛИ
      С тази 8 жезли ,нещата явно ще се развият много бързо и неочаквано,но Д явно има много други проблеми на главата си и явно не му е до това ,въпреки надеждите и намеренията на Г
      Ще се радвам,ако някой се включи с мнение
    • julia написа:

Един въпрос и от мен
      Д ще предложи ли брак на Г до края на годината
      10 ЖЕЗЛИ ПАЖ МЕЧ 8 ЖЕЗЛИ
      С тази 8 жезли ,нещата явно ще се развият много бързо и неочаквано,но Д явно има много други проблеми на главата си и явно не му е до това ,въпреки надеждите и намеренията на Г
      Ще се радвам,ако някой се включи с мнение
      Здравей, с тези карти - надали.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Здравейте, ако някой има желание да види, попитах:

Х и У ще се разделят ли?
      Колесница, Глупак, 3 пентакли

Би трябвало, раздялата вече е започнала - по Колесницата, и двамата не го вземат много навътре - Глупак. По 3 пентакли ми се струва, че уведомяват за решението си.

У и Z ще започнат ли връзка? (пита жената Z)
      4 пентакли, Крал жезли, Асо пентакли

Тук е ясно, че нещата са били замрели - 4 пентакли. Сега, чудя се Кралят жезли кой е - жената, която пита или мъжът. Според мен отговорът е, че би могло да има раздвижване при активност на някой от двамата, но пак не ми е ясно дали това всъщност означава връзка с Асо пентакли на края.
    • Приключила ли е връзката на М и К окончателно? Става въпрос за сестра ми и приятеля и, разделиха се преди 2 месеца. Никой не знае какво се случи, никой от двамата не дава индикации за сдобряване. Според мен тя много го мисли и желае (9 меча), но той няма да предприеме нищо, ако тя не се пречупи и помоли ( крал Пентакли), което не вярвам да се случи и следователно това е края- Смъртта.
    • Kalistro написа:

Здравейте, ако някой има желание да види, попитах:

Х и У ще се разделят ли?
      Колесница, Глупак, 3 пентакли

Би трябвало, раздялата вече е започнала - по Колесницата, и двамата не го вземат много навътре - Глупак. По 3 пентакли ми се струва, че уведомяват за решението си.

У и Z ще започнат ли връзка? (пита жената Z)
      4 пентакли, Крал жезли, Асо пентакли

Тук е ясно, че нещата са били замрели - 4 пентакли. Сега, чудя се Кралят жезли кой е - жената, която пита или мъжът. Според мен отговорът е, че би могло да има раздвижване при активност на някой от двамата, но пак не ми е ясно дали това всъщност означава връзка с Асо пентакли на края.
      Според мен няма как тоя Крал да задвижи каквото и да било, притиснат между 2 пентакъла. Крал жезли се е отдал на комфорта си и на традиционализма.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Здравейте всички, нова съм и тепърва навлизам в тази интересна и вълнуваща материя Таро.
      Имам проблеми в отношенията с приятеля ми. От известно време не сме се чували и виждали. Какво според вас означава шест меча, пет меча, жрецът обърната. като причина да не ме търси?
      Мога ли да помоля, ако не е против правилата тук, знаещите да ми хвърлят едни карти за бъдещето на връзката ни?Ще ви изпратя данни, които са ви необходими.
      Благодаря ви!
    • lady_lora написа:

Какво според вас означава шест меча, пет меча, жрецът обърната. като причина да не ме търси?
      Здравей и добре дошла!
      А според теб какво означават тези три карти? Пиши какво мислиш ти, а ние ще помагаме :)
    • alissa написа:

Приключила ли е връзката на М и К окончателно? Става въпрос за сестра ми и приятеля и, разделиха се преди 2 месеца. Никой не знае какво се случи, никой от двамата не дава индикации за сдобряване. Според мен тя много го мисли и желае (9 меча), но той няма да предприеме нищо, ако тя не се пречупи и помоли ( крал Пентакли), което не вярвам да се случи и следователно това е края- Смъртта.
      Да го кажем така: Връзката им няма да е приключила окончателно, ако тя му "припадне". Сестра ти се тормози достатъчно за това, но не мисля, че никой не знае какво се е случило. Крал пентакли е кофти тръпка и тя това го знае...
    • Мисля си, че е под стрес и се опитва да премисли нещата, опитва се да намери някакъв изход, някакво решение, но е скован и притиснат.
      Има много външни фактори, с които се опитва да се пребори.
      Изобщо не съм сигурна дали съм права, пък и понеже съм субективна, защото го познавам.
    • lady_lora написа:

Мисля си, че е под стрес и се опитва да премисли нещата, опитва се да намери някакъв изход, някакво решение, но е скован и притиснат.
      Има много външни фактори, с които се опитва да се пребори.
      Изобщо не съм сигурна дали съм права, пък и понеже съм субективна, защото го познавам.
      Вероятно е под стрес :)
      Причината да не те търси е, че напрежението му е дошло в повече и просто е решил да си вземе глътка въздух от всичките интриги и разправии. А такива не липсват, защото връзката ви е така да се каже "незаконна".
    • Ceca написа:

alissa написа:

Приключила ли е връзката на М и К окончателно? Става въпрос за сестра ми и приятеля и, разделиха се преди 2 месеца. Никой не знае какво се случи, никой от двамата не дава индикации за сдобряване. Според мен тя много го мисли и желае (9 меча), но той няма да предприеме нищо, ако тя не се пречупи и помоли ( крал Пентакли), което не вярвам да се случи и следователно това е края- Смъртта.
      Да го кажем така: Връзката им няма да е приключила окончателно, ако тя му "припадне". Сестра ти се тормози достатъчно за това, но не мисля, че никой не знае какво се е случило. Крал пентакли е кофти тръпка и тя това го знае...
      Ми по-скоро аз не знам какво се е случило и да, крал Пентакли е кофти, а да му припада се съмнявам.. но не съм и мислила, че ще се разделят, а пък какво стана...
    • Момичета,здравейте. От доста време не съм се включвала,но имам две комбинации ,които ми се сториха интересни. Става въпрос за две различни жени.

Жена ще има ли приятел в срок до 3 месеца?
      1.Рицар жезли 2.9 чаши 3.Кралица жезли

Тук виждам,че в нейните очи за нея равен няма. Така си обяснявам Рицар-Кралица.Сякаш никой не е достатъчно добър.9 чаши ми е индикатор за търсене на удоволствия,на нея да й е добре,но също може да означава и самота.Като отговор на въпроса ... тази кралица не знам дали дава положителен отговор.Може и да се появи някой,но не смятам ,че ще отговори на очакванията й. Пък може и да го приеме само като за забавление.

Какво я очаква Ж. в любовен план до 3 м.?
      1.Асо пентакли 2.Кралица чаши 3.Паж Пентакли
      изпада асо мечове

Малко ми се вижда инфантилна.Направила си е като фикс идея да има някой до нея.

Ще ми е интересно какво вие ще кажете. Бтв комбинациите са от една седмица. :)