Таро и човешките отношения

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Жена ще изтегли ли кредит до вторник?

Паж Мечове - Асо Мечове - Обърната 8 Пентакли
      Няма, защото има нещо, което не е известно, или погрешна информация или нещо крият, но ще излезе наяве. Кредита пропада

Същата жена ще изтегли ли кредит до 2 седмици?

Обесен - 6 Пентакли - Дяволът
      Като видях картите се усъмних,дали е подала документи изобщо или е пак измама.

Затова попитах дали е подала документи за кредит
      Асо Чаши - Обърната 8 Пентакли - Обърната 5 Мечове
      По тези карти няма как да е подала.

В момента не мога да разсъждавам, забих.
      Ще се радвам на мнения

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• kolevaani1 написа:

Жена ще изтегли ли кредит до вторник?

Паж Мечове - Асо Мечове - Обърната 8 Пентакли
      Няма, защото има нещо, което не е известно, или погрешна информация или нещо крият, но ще излезе наяве. Кредита пропада

Същата жена ще изтегли ли кредит до 2 седмици?

Като видях картите се усъмних,дали е подала документи изобщо или е пак измама.

Затова попитах дали е подала документи за кредит
      Асо Чаши - Обърната 8 Пентакли - Обърната 5 Мечове
      По тези карти няма как да е подала.

В момента не мога да разсъждавам, забих.
      Ще се радвам на мнения
      Съгласна съм с твоя анализ.Само ще добавя :

1) На тая жена спешно и трябват пари .Обстоятелствата около нея я притискат . Паж мечове на първа позиция показва идеята,която на практика не е реализирана ,тоест не е подала молба .

2) По втората комбинация :
      Обесеният и Дяволът ...
      Или и трябват пари за скъпо лечение ( 6 пентакли) или за ...погребение...

По третата е ясно...
    • Lilith парите и трябват, за да връща дълг на съпруга ѝ. Не е лечение или погребение, но съпругът и казал, че е подала документи за кредит, аз се усъмних и редих карти
    • Благодаря за това уточнение . В едно съм сигурна -документи за кредит не са подадени ( паж мечове ). Лъжат те както за това за какво им трябват парите , а също и ,че ще ви ги върнат.. .Някой има сериозно заболяване ( Обесения и Дяволът ) , а лечението вероятно е скъпо и непосилно за техните възможности ( 6 пентакли ) за това им трябват пари вероятно...

Незнам ,но по тези карти ,особено последната комбинация -парите няма да му бъдат върнати скоро време .. :(
    • Kolevaani1, тази ситуация има ли нещо общо с въпроса ти по който си наредила и Келтски кръст?
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Обесен - 6 Пентакли - Дяволът
      мисля,че са взели пари от някъде, може би не са кредит от банка(6пентакли), но веднага са ги дали за нещо друго- Обесеният и Дявола са загуба на средства,и то в големи размери. Може да са разходи за здраве, но може да са за глоби, компенсации , запор на имоти, изобщо ръцете им са вързани.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Как е най - правилно да постъпя спрямо един човек в конкретна ситуация? (като съвет от Таро)
      7 чаши, 6 чаши, Паж пентакли
      Първо, да определя ясно желанията си, какво действително искам (7 чаши). Или може би да прибегна до психологичния способ за визуализация на желаното, за да се материализира ;) . Не съм го изпробвала и не знам дали върши работа. :P Да обърна внимание на стари планове и намерения. Някой или нещо се връща от миналото или възобновяване на прекъснати отношения( 6 чаши). Появяват се нови възможности и добри предложения за започване на нещо ново, свързано с обучение, работа и доходи( Паж пентакли).
      Много моля и за други мнения :)
    • Иска ти се да си бяла и добра, надяваш се, че той/тя ще откликне, но според мен - не, няма да откликне. може би по-скоро не трябва да правиш нищо, да пасуваш :)
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Аз това и правя, :) цар съм на пасуването.
    • Alfa_Kentavar написа:

Как е най - правилно да постъпя спрямо един човек в конкретна ситуация? (като съвет от Таро)
      Първо спри да се самозаблуждаваш, вкарваш се сама в някакви филми, илюзии, мечти... Това се повтаря при теб, повтаряща се ситуация, вече си минала през това и преди, случило се е и преди и пак се случва- (7 Чаши+ 6 Чаши)
      Време е да се отърсиш от това и този модел на поведение, на мисли, очаквания, време е за нещо ново, нов поглед нови представи но заземени, реалистични (Паж Пентакли).
    • Alfa_Kentavar написа:

Как е най - правилно да постъпя спрямо един човек в конкретна ситуация? (като съвет от Таро)
      Първо, да определя ясно желанията си, какво действително искам (7 чаши). Или може би да прибегна до психологичния способ за визуализация на желаното, за да се материализира ;) . Не съм го изпробвала и не знам дали върши работа. :P Да обърна внимание на стари планове и намерения. Някой или нещо се връща от миналото или възобновяване на прекъснати отношения( 6 чаши). Появяват се нови възможности и добри предложения за започване на нещо ново, свързано с обучение, работа и доходи( Паж пентакли).
      Раздели се с илюзиите си. Обърни се към себе си, може би имаш нужда от подкрепа от семейството или да се опреш на опит и сигурност, които си придобила в миналото. Може да звучи глупаво, но Пажът пентакли ме кара да мисля, че трябва да се погрижиш за дете, ако има такова наоколо. В по- метафоричен смисъл - не се дръж детински.
    • Alfa_Kentavar написа:

Имаш мечти ,фантазии и си създаваш илюзии около образа на някакъв човек от детството ти , от ученическите ти години ,а реално този човек не е около теб , или може да е около теб , но само като присъствие, без да е участник в живота ти ...
      Като съвет : запитай се какви са твойте желания и очаквания и се отърси от самозаблуди . Бъди наясно със себе си ..Бъди честна и открита .
    • Май проблемът ми е , че съм перфекционист и имам прекалено завишени изисквания, искам всичко да се върши както трябва или изобщо да не се върши, ако ще е половинчато. А за съжаление светът е прекалено несъвършен, за да изгради съвършено творение.
    • И аз съм така :D Освен това съм и критик . Критикувам всеки ,но най-вече себе си.. за всичко...не се примирявам и не се съгласявам ,когато не съм доволна..знам че не е хубаво ,ама .. трябва да има градация :D
    • Alfa_Kentavar написа:

Май проблемът ми е , че съм перфекционист и имам прекалено завишени изисквания, искам всичко да се върши както трябва или изобщо да не се върши, ако ще е половинчато. А за съжаление светът е прекалено несъвършен, за да изгради съвършено творение.
      По същия начин съм.

Ако не е лично, каква е точно ситуацията, защото аз не разбрах добре какви отношения имаш с този човек и защо изведнъж стана дума и за перфекционизъм?

Личен опит: На мен 7 чаши винаги ще ми остане много мътна карта. Появявала ми се е много пъти, преди години, в гледане за любовни отношения. Поне за мен това е карта енигма. Говори за някакви илюзии, най-общо казано. Но тук е уловката - как да излезеш от илюзията, след като си в неин плен и по презумпция не осъзнаваш, че си в илюзията? Или си мислиш, че всичко ти е много ясно, ама накрая се оказва, че и това твое мислене пак е било илюзия. :D Не я обичам тази карта. И ми се е появявала като своеобразно "не", независимо от въпроса. Друг вариант, който съм преживявала, е твърде много мислене и твърде много опции - пак по 7 чаши. Понякога е по-добре да рискуваш, просто да си избереш някакъв път и действие, а не само да мислиш и да дълбаеш и така да се оплиташ сама. Истината така и така ще излезе наяве след някакво време, или в хода на ситуацията - независимо по кой път поемеш.

По комбинацията 7 чаши, 6 чаши, Паж пентакли, мнението ми се припокрива с на останалите - каквото било - било, поеми нова посока, избери някакво решение най-сетне; стискам палци да е градивно и плодотворно (по пажа). Не знам, ама това не ми се струват кофти карти. В крана сметка от вятърните мелници (7 чаши - вода, мъгла) стигаш до Паж пентакли (нещо ново, градивно, земя .. начинание)
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • kolevaani1 написа:

К ще върне ли определена сума пари (пет цифрена) до 2 седмици на Г

5 Жезли - 3 Жезли - Кралица Пентакли (Колесница)

Вижда се проблема, замесени са повече души, по 3 Жезли мисля, че ще има изчакване, малко затишие.
      Жена, която разбира от финанси (майката на К е счетоводителка, може би за нея става въпрос) ще поеме нещата в нейни ръце и ще възстановят някаква сума.
      Трудно ми е да разсъждавам, вие какво мислите
      Момичета въпроса е от четвъртък, върнаха определената сума пари, за която бях питала.
      :D :thumbsup: :thumbup:

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• Alfa_Kentavar написа:

мисля,че са взели пари от някъде, може би не са кредит от банка(6пентакли), но веднага са ги дали за нещо друго- Обесеният и Дявола са загуба на средства,и то в големи размери. Може да са разходи за здраве, но може да са за глоби, компенсации , запор на имоти, изобщо ръцете им са вързани.
      Явно всички се объркахме. Подведох се по Обесения. Обаче тук водещо е 6пентакли с Дявола - Дявола с пентакли винаги значи материални средства в по-голям размер. А 6пентакли като всички шестици има пряка връзка с времето, на втора позиция означава тук и сега. Подведох се по обесения, че плащането е към кредитори, но брат ти също се явява кредитор. Дявола означава и зависимост - те двамата съдружници ли са или имат някаква родсвена връзка, но по някакъв начин са свързани верятно, зависят един от друг.

Мнението бе променено 1 път, последно от Alfa_Kentavar ().