Таро и човешките отношения

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Питах "Какво предстои в отношенията ни с мъжа до мен."
      Дявол/ Страшен съд/ Рицар пентакли
      Отдавна не бях питала картите. Бях се отдала на ваканцията. Последните дни обаче нещо ме гложди относно взаимоотношенията ни. Бяхме на почивка, забавляваме се, но от 2 седмици почти не ми обръща внимание. Мисли само за бизнеса. Виждаме се за по 2 часа вечер като се прибере. Мисля си, че това показаха и картите. Рицарят е тоя работохолик, който се е отдал на работата, Дяволът явно е моята зависимост. Може би от скука и от това, че съм по цял ден свободна и нямам какво да правя съм развила някаква зависимост към него и затова се вманиачавам в отношенията ни. Страшният съд обаче по средата не знам как да го тълкувам. С коя от картите да го свържа? Ще се радвам на странично мнение.
    • ljubavi написа:

Питах "Какво предстои в отношенията ни с мъжа до мен."
      Предстои плащане на сметката :)
      Страх те е, фиксирала си се в тези отношения и яко се филмираш. Човека е ок, стабилен и достатъчно отговорен. Ти обаче това не го виждаш. Вкарала си се в некви фиксации и си оставила страховете ти да те водят в отношението ти към този човек. Продължавайки така Страшния съд ще е неизбежен, ти ще си безсилна, а цената ще ти се види прекалено висока
      Така го виждам аз :(
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

ljubavi написа:

Предстои плащане на сметката :) Страх те е, фиксирала си се в тези отношения и яко се филмираш. Човека е ок, стабилен и достатъчно отговорен. Ти обаче това не го виждаш. Вкарала си се в некви фиксации и си оставила страховете ти да те водят в отношението ти към този човек. Продължавайки така Страшния съд ще е неизбежен, ти ще си безсилна, а цената ще ти се види прекалено висока
      Да. И аз така го виждам. Защото стабилността и отговорността са свързани с работохолизма му, а все пак една жена има нужда и на нея да обръщат внимание. Та тоя Страшен съд може и за добро да дойде.
    • Ceca написа:

ljubavi написа:

Предстои плащане на сметката :) Страх те е, фиксирала си се в тези отношения и яко се филмираш. Човека е ок, стабилен и достатъчно отговорен. Ти обаче това не го виждаш. Вкарала си се в некви фиксации и си оставила страховете ти да те водят в отношението ти към този човек. Продължавайки така Страшния съд ще е неизбежен, ти ще си безсилна, а цената ще ти се види прекалено висока
      Определено картите дадоха конкретен и бърз отговор, защото още на следващия ден се скарахме жестоко точно заради моята ревност. :|
    • Какви са намеренията на М относно отношенията му с мен?
      Слънцето/ Асо чаши/ 4 пентакли
      Като се падна 4-ката се сетих за думите на Sha относно сейф зоната по друга подредба. И с това Асо, което си е слабо и показва нищоправенето, според мен картите ми казват, че няма намерения конкретни. Напротив. Така, както сме в момента му е удобно и комфортно и не изпитва нужда да ги променя. Само това Слънце на първа не мога да включа в картинката.
    • ljubavi написа:

Какви са намеренията на М относно отношенията му с мен?
      Като се падна 4-ката се сетих за думите на Sha относно сейф зоната по друга подредба. И с това Асо, което си е слабо и показва нищоправенето, според мен картите ми казват, че няма намерения конкретни. Напротив. Така, както сме в момента му е удобно и комфортно и не изпитва нужда да ги променя. Само това Слънце на първа не мога да включа в картинката.
      Картите са картина на затвор с едно малко прозорче някъде нависоко, от което се прокрадва мъничко светлина.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

ljubavi написа:

Какви са намеренията на М относно отношенията му с мен?
      Картите са картина на затвор с едно малко прозорче някъде нависоко, от което се прокрадва мъничко светлина.
      Доста често, като чета написани от теб неща, се чувствам адски тъпа. :rolleyes: :whistling: :huh: :D