Таро и човешките отношения

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• elito написа:

Здравейте. Регистрирах се , защото два пъти вече сънувам разклади на Таро по ситуация, която руните не ми дават отговор. По-точно ми дават, но показват това, което аз искам да видя. С картите Таро и изобщо с карти съм на вие. Нищо не ми говорят. Някой готов ли е да ми помогне , като направи разклад по ситуация на отношения?
      Тази тема е за хора, които работят вече с Таро, можеш да пишеш в темата Таро онлайн.

Очевидно много руски сайтове четеш, за да говориш за разклади.
    • Таро онлайн не ми върши работа. Трябва ми истинско хвърляне на карти, ако расклад не ви звучи добре. И да - говоря перфектно руски и с руните съм толкова наясно, колкото тук някои с Таро. Само помолих за помощ. Помолих, ако има някой желаещ. Не съм се обърнала персонално към никого.Не виждам защо така посрещаш на нож, Мона.
    • Elito, спокойно, никой не те посреща на нож. Във всеки форум има някакви правила и етикет и те трябва да се спазват. Не го приемай персонално. Държим да има структура във форума, а не да става някакво пълно мазало. Нека е подредено и чисто.

В темите "Таро онлайн" се работи с истински карти, а не с виртуални.

Задай въпроса си там и ще се намери кой да ти хвърли карти и да ти напише отговор.
      Натисни бутона "Начало" и ще ти излезе темата Таро онлайн II, тъкмо преди минути беше писано в нея.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • elito написа:

Таро онлайн не ми върши работа. Трябва ми истинско хвърляне на карти, ако расклад не ви звучи добре. И да - говоря перфектно руски и с руните съм толкова наясно, колкото тук някои с Таро. Само помолих за помощ. Помолих, ако има някой желаещ. Не съм се обърнала персонално към никого.Не виждам защо така посрещаш на нож, Мона.
      Добре дошла във форума, в Таро онлайн пишат само хора, които нямат свои собствени карти.

Ще се радвам да ти хвърля карти, когато напишеш там въпроса си.
      Радвам се, че си на ти с руните. Да разбирам ли, че в замяна мога да се възползвам и да те помоля да ми гледаш?
      После може да сравним отговорите ти на руни, с отговорите на Таро(върху въпросите за мен и теб), ще се получи интересно.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Извинявайте, момичета. Трудно се ориентирам по темите и помислих, че става въпрос за онези готови онлайн карти. Няма проблем да свериме Таро и руни, но мога да работя с тях след няколко дни.
    • Попитах "Какво е отношението на мъж към жена?"
      7 жезли, 9 пентакли, 8 жезли

Има пламък, може би не точно страст, но определено не е безразличен. Струва ми се, че 9 пентакли между двата жезъла някак ги умиротворява. Бих казала, че мъжът изпитва кротка обич към жената.

Какво е отношението на жената към мъжа?
      6 чаши, Асо меч, 10 меча

Жената в момента няма чувства към мъжа, отношенията са стари - по 6 чаши. Изглежда ми разочарована.

Мнението бе променено 1 път, последно от Kalistro ().

• Kalistro написа:

Попитах "Какво е отношението на мъж към жена?"

Има пламък, може би не точно страст, но определено не е безразличен. Струва ми се, че 9 пентакли между двата жезъла някак ги умиротворява. Бих казала, че мъжът изпитва кротка обич към жената.

6 чаши, Асо меч, 10 меча

Жената в момента няма чувства към мъжа, отношенията са стари - по 6 чаши. Изглежда ми разочарована.
      За мъжа :
      Не виждам никаква "кротка обич" да изпитва към жената. А едни непостоянни чувства, променливи. За него е важно просто да е добре, а и не мисля дори, че много я мисли.

За жената :
      Липсва и това, което е било преди, страда по миналото... Трудно приема нещата, затова се опитва да държи будни спомените си въпреки, че ѝ причинява болка. Ще го преодолее..
    • alissa написа:

Ceca написа:

alissa написа:

Приключила ли е връзката на М и К окончателно? Става въпрос за сестра ми и приятеля и, разделиха се преди 2 месеца. Никой не знае какво се случи, никой от двамата не дава индикации за сдобряване. Според мен тя много го мисли и желае (9 меча), но той няма да предприеме нищо, ако тя не се пречупи и помоли ( крал Пентакли), което не вярвам да се случи и следователно това е края- Смъртта.
      Да го кажем така: Връзката им няма да е приключила окончателно, ако тя му "припадне". Сестра ти се тормози достатъчно за това, но не мисля, че никой не знае какво се е случило. Крал пентакли е кофти тръпка и тя това го знае...
      Ми по-скоро аз не знам какво се е случило и да, крал Пентакли е кофти, а да му припада се съмнявам.. но не съм и мислила, че ще се разделят, а пък какво стана...
      Такаа, преди два дни бяхме на сватба и сестра ми си беше зарязала телефона на масата. Случайно видях, че си пишат. Цеца, ти си топ :) :) :) От любопитство: Какви са им отношенията в момента? Крал пентакли- 2 чаши- Крал чаши. Само крале, няма кралици?! Дали егоцентрика не го е избило на чувства? Или просто лъже, кръшка и шикалкави?
    • alissa написа:

alissa написа:

Ceca написа:

alissa написа:

Приключила ли е връзката на М и К окончателно? Става въпрос за сестра ми и приятеля и, разделиха се преди 2 месеца. Никой не знае какво се случи, никой от двамата не дава индикации за сдобряване. Според мен тя много го мисли и желае (9 меча), но той няма да предприеме нищо, ако тя не се пречупи и помоли ( крал Пентакли), което не вярвам да се случи и следователно това е края- Смъртта.
      Да го кажем така: Връзката им няма да е приключила окончателно, ако тя му "припадне". Сестра ти се тормози достатъчно за това, но не мисля, че никой не знае какво се е случило. Крал пентакли е кофти тръпка и тя това го знае...
      Ми по-скоро аз не знам какво се е случило и да, крал Пентакли е кофти, а да му припада се съмнявам.. но не съм и мислила, че ще се разделят, а пък какво стана...
      Такаа, преди два дни бяхме на сватба и сестра ми си беше зарязала телефона на масата. Случайно видях, че си пишат. Цеца, ти си топ :) :) :) От любопитство: Какви са им отношенията в момента? Крал пентакли- 2 чаши- Крал чаши. Само крале, няма кралици?! Дали егоцентрика не го е избило на чувства? Или просто лъже, кръшка и шикалкави?
      Припаднала му е и още как. На никакви чувства не го е избило според мен, просто я манипулира, защото се наслаждава на вниманието, което тя му обръща. Иначе си е същият- Крал пентакли, просто го играе по-“меко”. Мине не мине време и пак ще обърне палачинката.

От 4-мата Крале за отношения Крал пентакли и Крал чаши са ми най-анти. Това ми се е доказало на 99% досега. А тук са и заедно с ниски чаши...
    • Moon написа:

alissa написа:

alissa написа:

Ceca написа:

alissa написа:

Припаднала му е и още как. На никакви чувства не го е избило според мен, просто я манипулира, защото се наслаждава на вниманието, което тя му обръща. Иначе си е същият- Крал пентакли, просто го играе по-“меко”. Мине не мине време и пак ще обърне палачинката.
      От 4-мата Крале за отношения Крал пентакли и Крал чаши са ми най-анти. Това ми се е доказало на 99% досега. А тук са и заедно с ниски чаши...
      Нещо такова ми се мотае в главата, ама нещо не можах да го опиша...;
    • kolevaani1 написа:

Kalistro написа:

Попитах "Какво е отношението на мъж към жена?"

6 чаши, Асо меч, 10 меча

За мъжа :Не виждам никаква "кротка обич" да изпитва към жената. А едни непостоянни чувства, променливи. За него е важно просто да е добре, а и не мисля дори, че много я мисли.

За жената :
      Липсва и това, което е било преди, страда по миналото... Трудно приема нещата, затова се опитва да държи будни спомените си въпреки, че ѝ причинява болка. Ще го преодолее..
      Благодаря и честито! Да сте здрави и щастливи с бебчо!
    • Ceca, Moon, eххх, къде бяхте, момичета, когато на мен ми се падаше Крал пентакли и мислех, че е голямото чудо? :D (Но може би тогава нямаше и да послушам...)
      Няма по-голям гъз от този! :)
      Сигурно само Крал чаши е по-голямо лайно, обаче рядко, така да се каже...

Записвам се и аз с лоши впечатления от Крал пентакли за взаимоотношения.
      При мен обозначи изключително себична, но и горделива личност, с наклонности да влиза в някакви йерархични отношения, да изисква (но тънко) подчинение, инат, все на неговата.
      Пълен ужас е тази карта, ако обозначава буквално човек.

На втора линия показва, че не бива да искаме тотална сигурност от нещо или някого. Трябва да сме по-независими.
      Казвам го като една втора линия на тези карти - търсенето на сигурност, опора във връзка преминава вече в едно лутане безкрай, илюзии, надежди... (Крал пентакли --> Крал чаши)
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

Ceca, Moon, eххх, къде бяхте, момичета, когато на мен ми се падаше Крал пентакли и мислех, че е голямото чудо? :D (Но може би тогава нямаше и да послушам...)
      Няма по-голям гъз от този! :)
      Сигурно само Крал чаши е по-голямо лайно, обаче рядко, така да се каже...

Записвам се и аз с лоши впечатления от Крал пентакли за взаимоотношения.
      При мен обозначи изключително себична, но и горделива личност, с наклонности да влиза в някакви йерархични отношения, да изисква (но тънко) подчинение, инат, все на неговата.
      Пълен ужас е тази карта, ако обозначава буквално човек.

На втора линия показва, че не бива да искаме тотална сигурност от нещо или някого. Трябва да сме по-независими.
      Казвам го като една втора линия на тези карти - търсенето на сигурност, опора във връзка преминава вече в едно лутане безкрай, илюзии, надежди... (Крал пентакли --> Крал чаши)
      Съгласна съм с теб, напълно.

Има обаче и един друг нюанс относно Крал пентакли, който съм забелязала, а именно - в делови взаимоотношения и особено свързани с финанси, почти винаги ми е показвал стабилен човек, който умее отлично да борави с ресурсите си и на него в това отношение може да се разчита. Нерядко показва и доста заможен човек. (Ако не върви заедно с някои особени карти- тогава може да си е и чист скъперник, деспот и стисня.) В “романтични” и интимни взаимоотношения е страшна тегоба за жената- инатлив, инертен, егоист и прочие. В една връзка винаги има и компромис, а този Крал това просто не го умее, освен ако няма лична изгода от това. Крал чаши е и по-зле. Той си е мъгла. :D

Като заключение- несигурните и нестабилни в себе си жени се обесват на врата на такъв индивид и после си посипват главата с пепел по 100 пъти, защото им прави животеца черен. Макар че с Кралица пентакли биха си живели сравнително добре. :thumbup: Това са моите наблюдения.
    • alissa написа:

alissa написа:

Ceca написа:

alissa написа:

alissa, не го е избило на чувства - споко :) - Крал пентакли си е Крал пентакли. Тук втората карта леееко го смекчава,но к'во от това?! Съгласна съм с това, което ти е отговопила Moon, а относно комбинацията ти първото нещо, което си помислих е: Вълка козината си мени, но нрава не :D
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • :) Мацките, които досега са минали курса и т.н., знаят как го наричам аз "на галено". Визирам Кралят пентакли: мега комплексарът в Таро. Той може да търпи само Кралица чаши, класически случай на нарцис открит и прикрита жертва, ако следваме някаква психологическа парадигма.

И, ако Кралицата чаши започне да придобива различна от боята си динамика, например жезли, работата се разпада. Ако Кралицата чаши пък стане Кралица пентакли, тя става сянка на краля и няма никаква индивидуалност.
      С кралица меча е съвсем невъзможно, най-ужасната комбинация е тази. Случва се в живота, но е патологично.
    • Mona написа:

:) Мацките, които досега са минали курса и т.н., знаят как го наричам аз "на галено". Визирам Кралят пентакли: мега комплексарът в Таро. Той може да търпи само Кралица чаши, класически случай на нарцис открит и прикрита жертва, ако следваме някаква психологическа парадигма.

И, ако Кралицата чаши започне да придобива различна от боята си динамика, например жезли, работата се разпада. Ако Кралицата чаши пък стане Кралица пентакли, тя става сянка на краля и няма никаква индивидуалност.
      С кралица меча е съвсем невъзможно, най-ужасната комбинация е тази. Случва се в живота, но е патологично.
      Направо си взимам пуканки и гледам филма хаха
    • Включвам се и аз с една конструкция за взамоотношения между мъж и жена. Въпрсът е как ще се развият отношенията им занапред - 4 чаши, Колесницата /Отпътуването на героя/, Крал мечове. Според мен някой /в случая знам че е тя/ е обиден и огорчени, изглежда "Кралят" не си поплюва и е обърнал гръб. Продължил си е безвъзвратно по своя път. Не виждам тук чувства и съжаления, той си е взел каквото си е взел, като всеки крал мечове и си е тръгнал. Вие какво мислите по въпроса? Благодаря предварително!
    • Isis написа:

Включвам се и аз с една конструкция за взамоотношения между мъж и жена. Въпрсът е как ще се развият отношенията им занапред - 4 чаши, Колесницата /Отпътуването на героя/, Крал мечове. Според мен някой /в случая знам че е тя/ е обиден и огорчени, изглежда "Кралят" не си поплюва и е обърнал гръб. Продължил си е безвъзвратно по своя път. Не виждам тук чувства и съжаления, той си е взел каквото си е взел, като всеки крал мечове и си е тръгнал. Вие какво мислите по въпроса? Благодаря предварително!
      Мисля, че връзката е била в застояло състояние, някой не е бил щастлив от положението дълго време (4 чаши) и накрая е взел безпрекословното решение (Крал меча) да си тръгне (Колесницата).

Отношенията не са се развивали и не са удовлетвояравали никого. Основно мъжа визирам- не е бил щастлив в тази връзка и затова си е тръгнал- няма и намерение да се върне.
    • Ново

Как възприема Х начина, по който изглеждам?
      Х е мъж, към който изпитвам симпатии, но ми се струва, че има проблем с външния ми вид.
      8 жезли, Звезда, Рицар жезли
      Добре го възприема, струва ми се, просто ме е сложил зад витрината и не смее да скъси дистанцията - може да има желание, но всичко ще остане само в ума му. Мисля, че Звездата показва липса на каквото и да е реално действие.