Pinned Интерфейс и функционалност

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Интерфейс и функционалност

Здравейте и добре дошли на новата платформа за сайта - WoltLab.

Постепенно ще разучите и видите какви богати функции и много възможности има, както за вашите лични профили, така и за създаването на теми, да последвате някого (както е във фейсбук например) и какво ли още не.

1. предстои оптимизация на езиковия пакет и адаптирането на модулите на български език
      2. вграждане на мултимедия
      3. купуване на блог и галерия модули
      Това е засега.
      Ако имате въпроси, питайте в темата.

P.S. Повтарям: необходима е нова регистрация, засега само на латиница.
      Има Лична поща, ако не сте забелязали - горе вляво последния бутон - Conversations.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Скоро ще се радвате на свои лични блогове и лични галерии, трафикът предстои да бъде увеличен.
      Имаме сериозни амбиции за този сайт.
      Ще се радваме на вашата подкрепа, търпение и най-вече участие.
      Останалото от нас.
    • Поради проблем в сайта, мненията са върнати до 2 часа на 5 май.
      Другите мнения не са запазени.

Извинявам се за загубата, но това беше единственият начин да се възстанови сайта.

Ще ви помоля да напишете отново мненията си, ако не ви затруднява това.
    • Скоро искам да инсталирам различни плъгини, тук не включвам блоговете и галериите, искам да зная какво искате, за да имате едно добро място в нета, където да се чувствате ок.

Ако имате предложения, моля споделете.
    • Здравейте, създадох нова категория – Здраве, красота, дълголетие със съответните подфоруми.
      Ще се радвам да се включите активно в създаването на теми, които вълнуват вас, имате проблем или полезен опит, който може да споделите.
      Поздрави!
    • Един въпрос - пазят ли се някъде черновите на мненията? Писах отговор в една от темите и после излязох от страницата без да го постна... та се чудя, дали все пак се е запазил някъде?
    • Sha wrote:

Един въпрос - пазят ли се някъде черновите на мненията? Писах отговор в една от темите и после излязох от страницата без да го постна... та се чудя, дали все пак се е запазил някъде?
      Влез отново и виж дали ти се пази мнението, обикновено се пази. Черновите се запазват, но не задълго.
    • Sha wrote:

Здравей! Могат ли да се пишат лични съобщения на потребители, без те да излизат на стената им?
      Горе вляво има бутон Лични съобщения, спокойно можеш да пишеш до всеки. Писането на стената не е обвързано със ситемата за лични съобщения, а е по подобие на писането във фейсбук.
    • Mona wrote:

Искам да ви попитам, какво ли липсва в този сайт, тук имам предвид чисто софтуерни функционалности.
      Имате ли нужда от промяна?
      Да се улесни качването на снимки, опция за намаляване директно в сайта ( беше ми казала, че има такава, но не я намирам), или за качване на повече от 1MB ; някой път съм нетърпелива да постна комбинация, а трябва да си играя с Пейнт.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane wrote:

Mona wrote:

Искам да ви попитам, какво ли липсва в този сайт, тук имам предвид чисто софтуерни функционалности.
      Имате ли нужда от промяна?
      Да се улесни качването на снимки, опция за намаляване директно в сайта ( беше ми казала, че има такава, но не я намирам), или за качване на повече от 1MB ; някой път съм нетърпелива да постна комбинация, а трябва да си играя с Пейнт.
      Дай пример със снимка, която не можеш да качиш.
    • Ами тези, които правя с телефона, винаги са над 1 МБ ; които съм качвала, съм си играла да ги променям, затова съм успяла.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Roxelane wrote:

Ами тези, които правя с телефона, винаги са над 1 МБ ; които съм качвала, съм си играла да ги променям, затова съм успяла.
      Качи една в бука, аз ще я сваля. Има техники затова. Ще ти покажа.
    • Ok, момент да си изтръгна телефона от малкия само.
    • Постнах, вземи я. Комбинацията ще оставя без коментар :)
      На мен ми вика, "file is too big". ?(