Интерфейс и функционалност

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• ето това представлява, просто за показно.
      Файлове
      • 12.txt

(811.32 kB, свален 150 пъти, последно: )
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • и още нещо, този сайт позволява от всеки и за всеки, да прикачва файлове и да става общодостъпни, нещо, което го няма в други сайтове.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Обикновено 1 сайт е от примерно 15 000 реда, за да го кажа по-просто. Вече виждате кодовете. И само 1 грешка в кода, обърква ВСИЧКО.
      И почти всички, да не кажа всички, ползват готови кирилизирани варианти, но този не е и е превеждан код по код, запетая по запетая.
      Затова, имам основание да съм горда с постижението си.

Затова и попитах какво да променим, ако това не ви устройва, да преминем към друго ниво.
    • Ок, отворих го, после какво става ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane написа:

Ок, отворих го, после какво става ?
      засега нищо, другото - утре, това е първа среща с кодовете, трябва окото да свикне и да борави с числа
    • но, може да видите как ще работим като натиснете, последния бутон - инспектиране и ще се отвори прозорец само вдясно с кодове, оттам ще започнем и ще намерим айпитата на всички, които са посещавали нашия профил, после и ще ги намерим по имена :) всичко е код, всичко е разпознаваемо и няма нищо скрито в този живот, особено в света на кодовете ...

игра на кодове, обичам тази игра :)
    • Яко :) учех кодове, когато бях решила да се занимавам с rédaction web, вече всичко съм забравила май, годинките не прощават. Но горе-долу имам представа.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Roxelane написа:

Яко :) учех кодове, когато бях решила да се занимавам с rédaction web, вече всичко съм забравила май, годинките не прощават. Но горе-долу имам представа.
      Супер, значи ти е ясно за какво иде реч.
    • Може да се каже, макар и никога да не стигнах до практика. Изучавах ги с някакъв logiciel Dreamweaver тогава. Аз все почвам нещо и не го довършвам, както се оказва, нищо, това е друга тема :)
    • Здравейте :)
      Направени са промени в хостинга на сайта и той мина на нов план: от 15GB пространство вече сме на 150GB пространство; от 12 000 посещения на месец до 100 000. От сървърна мощ x1 до сървърна мощ x6, от стандартна спам защита на защита от по-висок клас, както и други неща, които се отнасят изцяло до сървърната част и защитите на сайта.
      Освен всичко останало, трябва вече и да е по-бърз.

Приятно писане и благодаря за доверието.
    • Mona написа:

Здравейте :)
      Направени са промени в хостинга на сайта и той мина на нов план: от 15GB пространство вече сме на 150GB пространство; от 12 000 посещения на месец до 100 000. От сървърна мощ x1 до сървърна мощ x6, от стандартна спам защита на защита от по-висок клас, както и други неща, които се отнасят изцяло до сървърната част и защитите на сайта.
      Освен всичко останало, трябва вече и да е по-бърз.

Приятно писане и благодаря за доверието.
      Ние ти благодарим Мона!
    • Ако не ви работят функциите за промяна на шрифтове, цветове и т.н.,, да знаете, че това се дължи на факта, че сайтът не е ъпдейтван. А не е, защото ще се загуби кирилизацията.

Както знаят много от вас, сайтът е превеждан на ръка, както и кодовете, също.
      Работя по въпроса, но ако не се промени ситуацията, ще се наложта отново тежки мерки :)
    • Както вече сте видели, форумите в сайта са прекструктурирани като последователност. Следва промяна и в структурата на самите форуми и подфоруми. Започвам с форум Таро, единствената отворена тема е Комбинации от видеочата - Комбинации от видеочата

После идва ред и на форум Астрология, където за съжаление, се пише рядко, да не кажа никак.
    • Ако искате, може да сменяте потребителското си име на всеки 182 дена, малки и големи букви са позволени. Т.е., ако не ви харесва избраното преди име/никнейм, то може да го промените. Управлява се от опцията "Настройки на акаунта".
    • Направени са много функционални промени по сайта, отнасящи се до социални мрежи, брой на теми и обекти, многоезичие и т.н. Променени са статусите и рейтингите на потребителите, както и възможността, концентрирана информация да се показва при всяко ново мнение.
      Повишено е нивото на сигурността при регистрация и т.н.

Онова, което е очевидно, се отнася до промяна на имената на форумите и подфорумите, както и нова вътрешна организация. Целта е по-високо ниво в Таро, конкретно за форум Таро, но същото очаква и другите форуми.
      Относно новите имена на Големите Аркани в Таро, следвам Юнгианската психоанализа, така ще стане и с Малките Аркани. Който не е запознат с Юнг, ще му е трудно.

Засега толкова. Подала съм заявка за нов лиценз, до една седмица трябва да е факт.
    • Още нещо, вече регистрациите ще изискват дата на раждане, защото трябва да има контрол над възрастта. Хора под 18 години не могат да се регистрират в сайта.
    • Ъпдейтът е готов, темите са отворени за писане.
      Все пак, отделяйте внимание и на други теми, зациклянето в една и съща тематика, е вредна за интелекта :)
    • :!: Във форум Таро направих следните промени: промяна на имената не темите, както и преместване на теми в адекватните им подраздели. Предстоят, разбира се, още промени и подобрения.

Разгледайте добре целия форум Таро, защото прави впечатление, че сте се съсредоточили само в 3-5 теми, при условие, че темите във форум Таро са над 100. Т.е. процентът на ефективност клони към нулата.
      И най-важното, което ви препоръчвам искрено: излезте малко от зоната на комфорта на въпроса за лични цели и наблегнете на техниките, колодите, подредбите, за да схванете Таро като една цялостна система, а не като карти само за "домашна" употреба.