Система на работа при картите

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Мона беше писала, дали тук или в Архива, не се сещам, но - че когато хвърчат картите, нещо не е наред с въпроса или с питащия. Май за питащия става дума.

Вие забелязали ли сте такова нещо?
      Моята колода (а сигурна съм, и вашите) е много пластична. Откакто почнах да се упражнявам да гледам на други хора, забелязвам как от въпрос до въпрос поведението на колодата е различнo. За някои жени колодата лепне, за други е много лека и много приятно се подрежда. За някои питащи (казах жени, щото повечето са жени :D), се усеща огромно напрежение дори само да се размесва, за други не е така. И като цяло по друг начин се чувстват в ръцете ми. За някои жени има брутално хвърчене, разпиляване, а не съм несръчна.

Споделете опит.
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur

• curi0us написа:

Мона беше писала, дали тук или в Архива, не се сещам, но - че когато хвърчат картите, нещо не е наред с въпроса или с питащия. Май за питащия става дума.

Вие забелязали ли сте такова нещо?
      Моята колода (а сигурна съм, и вашите) е много пластична. Откакто почнах да се упражнявам да гледам на други хора, забелязвам как от въпрос до въпрос поведението на колодата е различнo. За някои жени колодата лепне, за други е много лека и много приятно се подрежда. За някои питащи (казах жени, щото повечето са жени :D), се усеща огромно напрежение дори само да се размесва, за други не е така. И като цяло по друг начин се чувстват в ръцете ми. За някои жени има брутално хвърчене, разпиляване, а не съм несръчна.

Споделете опит.
      Преди всичко се радвай, че така реагират картите - т.е., че реагират различно на различните хора, значи че имаш ЖИВО Таро.
      След време и самите картите ще успокоят и няма вечно да е така, просто и на тях ще им писне от повторяеми въпроси.

Никога не трябва да забравяме, че Таро е жива материя.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.