Pinned The Gate

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• А за желаещите да се пробват, би било прекрасно да си представят, че са в образа на Галадриел, но без нейната магическа сила :) Ще съумеят ли да се изправят срещу Саурон?
    Задайте си този въпрос съвсем сериозно, преди да пристъпите към Портата.
  • Понеже много от списващите във форума вече са се пробвали на това "подреждане", бих се радвала ако споделят опита си с типа преживявания и дали е имало такива. Например като символичното видео, споделено по-горе.
    Всеки опит е полезен :)
  • Mona wrote:

Препоръчвам им да не го пробват, преди да са достигнали до точна пргоностика и оживяване на картите.
    Именно Ивета, но така или иначе има други хора, които вече са я правили, към тях ми беше насочен въпроса.
  • DiDi wrote:

Mona wrote:

Препоръчвам им да не го пробват, преди да са достигнали до точна пргоностика и оживяване на картите.
    Именно Ивета, но така или иначе има други хора, които вече са я правили, към тях ми беше насочен въпроса.
    Реално, те не се я направили.
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Да разбирам ли тогава, че са били далеч от усещането за онова, което ми мина през главата от последната Порта?
    Малко се получи оф-топик, но така или иначе исках да задам въпросите си...
  • DiDi wrote:

Да разбирам ли тогава, че са били далеч от усещането за онова, което ми мина през главата от последната Порта?
    Малко се получи оф-топик, но така или иначе исках да задам въпросите си...
    Не, няма офтопик. Това е сайт за свободни мнения :)

Аз съм практик и за мен подредбите имат значение, само когато носят практическо послание и случване. Те, преживяванията са част от всичко, свързано с Портата, но пак не се вторачвам. Неслучайно казвам, че човек трябва да е силен да понесе това. Трябва да си преминал през онова и онова, за да си с акъла си :)

А и няма смисъл да правиш подредби, които са безсмислени от гледна точка на подготовката ти.
    Stay soft. It looks beautiful on you.