Келтският Кръст

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Как ще се развие връзката ми с приятеля ми (нито сме заедно нито сме разделени, много трудно положение )

1 - Висшата Жрица
      2 - Колелото на съдбата
      3 - Слънце
      4 - Магьосникът
      5 - 5 Пентакли
      6 - 6 Мечове
      7 - Жрецът
      8 - Луната
      9 - Кулата
      10 - 2 Чаши- допълнителни - Дяволът - Светът

Отново много се затруднявам, толкова много големи аркани и само по един пентакъл, един меч и една чаши, липсва жезли.
      Ако започна от миналото 5 пентакли описва идеално периода на болка, мъка, болезнена любов, нещастие, болката от раздяла, която води до Висшата Жрица и Колелото на съдбата - немога да разбера какво точно означава тази комбинация. Идва ми наум сега, че тази мъка и болка я преживявам много силно и това влияе на психиката ми, с Колелото на съдбата, че съм зациклила дълбоко там. Също така показва невъзможността ми да повлияя на положението, радикално (защото се опитвам и тъкмо има подобрение и чувствата стават споделени и следва отново отдръпване и връщане към старото положение) сякаш нещо стопирва нещата и ги държи в едно положение нито напред, нито назад.
      6 Мечове обаче говори за промяна за бъдеще, по 10 позиция- 2 Чаши, може би среща, разговор, иска ми се да тълкувам, че е за изглаждане на отношенията със Света, но толкова какво прави този Дявол там - по скоро ми прилича на раздяла, скъсване на оковите ;( дано да греша.
      6 Меча - Жрецът - Кулата - тук също ми говори за разпад на съюза :( .
      Слънцето на трета - това май са моите мечти и очаквания свързано с връзката ни, на четвърта позиция - Магьосникът показва моите възможности и потенциал да се боря за тази връзка или показва и двете страни (мен и него, защото питам за връзката ни, тук много се двуомя ) предполагам показва мен, защото аз задавам въпроса.
      Висшата Жрица с Магьосникът ми говори за много голяма сила, но тук Колелото спира ли всичко отново.
      Папата на седма позиция ми говори за стабилност.
      Папата - Слънцето - Луната - тук мисля, че описва, колко ми са объркани мислите, лабиринта в който се намирам и лутането ми за това.

Абе не не е така картите не ми дават отговор на въпроса изобщо, а ясно описват моето състояние, емоциите ми и надеждите и страховете ми.

Ще се радвам да чуя мнения
    • Ани, много искаш нещата "да се случат". Обхождаш спомени, за да намериш смисъл, обаче според мен ти самта вече си решила, че такъв няма ( 5-1/2-6 + 10-11-12) - може би със 6-те меча ти предстои да направиш крачка напред към нещо различно, но дали Дявола не те кара да си мислиш, че действаш подмолно? Има някакво чувство на вина. Или той се опитва да ти го внуши? Сякаш не искаш да си ти първата, която прави крачката към нещо (раздялата, а за теб- Светът).
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Здравей Армид :)
      Чувство на вина изпитвам, но и той се опитва да ми го внуши.
      Да Дяволът не само ме кара да мисля, така но и аз го правя.
      Понякога не виждам смисъл от това да се боря да запазим връката ни, но после нещата се оправят. Определено не искам да се разделим, искам да запазя връзката, но незнам дали ще успея.

Нареждам карти и им влияя, страховете ми и най - големите кошмари ми излизат, немога да си редя карти, немога да разбера какво ще последва с нас.
    • има един много лош сигнал: висша жрица и колелото, слага се край на всичко

по принцип КК не е за отношения, но в този случай, а и не само в този, всичко е ясно

Съжалявам
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Благодаря Мона!
      Ще си ближа раните значи ;(

А би ли ми препоръчала подредба за отношения, която да има възможност за подробен анализ. Имам няколко, но така и не ми харесват.
    • kolevaani1 написа:

Благодаря Мона!
      Ще си ближа раните значи ;(

А би ли ми препоръчала подредба за отношения, която да има възможност за подробен анализ. Имам няколко, но така и не ми харесват.
      :) много "подредби за отношения" има, сигурно са над 1000, но не се предоверявай. 3 карти са напълно достатъчни да се види всичко, което има да се случва или да не се случва. Класика.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Здравейте момичета

Много е важен за мен въпрос!!!
      Х ще върне ли определена сума с пари до края на месеца?

1- Асо Пентакли
      2 - Обърната 5 Мечове
      3 - Обърната 5 Пентакли +Крал Жезли
      4 - Император +Обърната 8 Пентакли
      5 - Умереността +7 Мечове
      6 - 9 Пентакли + Императрицата
      7 - 8 Жезли +Дявол
      8 - Обърната 5 Чаши +Справедливост
      9 - Звездата +Любовниците
      10 - Силата + Асо Мечове +6 Мечове

Асо Пентакли +Обърната 5 Мечове - измама свързано с пари
      На 7 позиция показва що за човек е този Х - лъжливи действия, лъжливи обещания, нечисти действия.
      В миналото е успявал да балансира някак си нещата, като минавал между капките, пак с мошеничество.
      този е голям лъжец бе 7 Мечове + Дявол.
      Четвърта позиция очаквал е подкрепа, но нещата се объркали.
      По трета позиция виждам, че му е отказана помощ и от шефа му да му даде пари (това го знам, затова казвам шефа му).
      Шеста позиция - 9Пентакли +Императрицата - има нужда от повече време за да събере сумата.
      Девета позиция Звездата + Любовниците тук не знам какво може да значи тази комбинация.
      Десета Силата - няма как да върне парите до края на месеца.

Моля ви за мнение, сумата не е никак малка
    • kolevaani1 написа:

Здравейте момичета

1- Асо Пентакли
      2 - Обърната 5 Мечове
      7 - 8 Жезли +Дявол

На 7 позиция показва що за човек е този Х - лъжливи действия, лъжливи обещания, нечисти действия.
      В миналото е успявал да балансира някак си нещата, като минавал между капките, пак с мошеничество.
      По трета позиция виждам, че му е отказана помощ и от шефа му да му даде пари (това го знам, затова казвам шефа му).
      Шеста позиция - 9Пентакли +Императрицата - има нужда от повече време за да събере сумата.
      Девета позиция Звездата + Любовниците тук не знам какво може да значи тази комбинация.

Мисля, че този човек предварително е бил наясно, че няма да върне парите в уговорения срок,( Умереност,7 меча). Претърпял е големи загуби и е във фалит(Ас пентакли, 5меча об.).Ще му е необходим доста дълъг период от време, за да събере пари и то много,много трудно ( 9 пентакли,Императрицата). Тази комбинация лично на мен ми е показвала периоди от около 10 месеца.
      Силата-Асо мечове-6 мечове - той самият усеща ,че ситуацията за него е доста опасна и може да се опита да се отърве по някакъв начин от задълженията си- или ще се премести надалече ,за да избяга от кредиторите си, или ще прехвърли задълженията си на друг.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • kolevaani1 написа:

Здравейте момичета

1- Асо Пентакли
      2 - Обърната 5 Мечове
      7 - 8 Жезли +Дявол

Парите се върнаха.
      Чудя се кое показва тук, че парите ще се върнат.
      По принцип не тегля допълнителни карти, тук съм теглила - 10 - та позиция само Сила, ако беше, то не виждам отговор - ДА ще ги получите. Със Асо Мечове +6 Мечове показва развитие, но къде е посочено, че парите ще се вземат и то толкова скоро след задаването на въпроса,а срокът във въпроса е до края на месеца.
    • Поздравления! Не ми идва друго наум, освен може би 9 пентакли с Императрицата, че са в позицията на близко бъдеще. :-?
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.

Мнението бе променено 1 път, последно от Alfa_Kentavar ().

• Ани, питаш защо са се върнали парите?
      Отговорът е в седма позиция: 8 жезли и Дяволът, имаме ситуация на изнудване без опция за мърдане.
    • Mona написа:

Ани, питаш защо са се върнали парите?
      Отговорът е в седма позиция: 8 жезли и Дяволът, имаме ситуация на изнудване без опция за мърдаме.
      Благодаря, Мона!
      Не можех да си обясня кои карти показват, че парите ще се върнат, тълкувах, че няма да се вземат, а ги върнаха.
      Точно по начина, който описваш, друга алтернатива нямаше.
      Оф този Келтски Кръст чудя се дали ще го схвана някога...
    • В Интернет попаднах на статия, че ако искаш да си обясниш, защо дадена карта ти се появява често може да наредиш Келтски кръст, като я сложиш като сигнификатор.
      Аз сигнификатор не ползвам, на подредби, НО Асо Пентакли и Страшният съд ме преследват последно услуги услуги Време, на въпроси за отношения и то за определен човек
      Та исках да разбера за Асо Пентакли.
      Сигнификатор - Асо Пентакли
      1 - 6 Пентакли
      2 - Дяволът
      3 - Кралица Мечове
      4 - Магьосникът
      5 - 5 Пентакли
      6 - Рицар Пентакли
      7 - 5 Жезли
      8 - 4 Чаши
      9 - 4 Жезли
      10 - Паж Жезли (доп.5 Чаши + Справедливост)

6 Пентакли също ме преследва в последни дни, нова се появи - мисля, че показва, че някой (аз) се раздава много,баланса на даване и получаване е нарушен +Дяволът - влага се голяма енергия,вманиаченост да стане на твоята, може би тази пристрастност и пришпорване на нещото да стане, води до неприятното положение. Тук нещо е в повече, може и страха от загуба...

Кралица Мечове, ясно съзнание, бистър ум, неподвластен на емоциите + Магьосникът -за мен е прекрасна комбинация, този човек (това съм аз) няма как да не постигне това, което желае, иска, цели. Ясен и бистър ум, план как да действа и да се държи +Дяволът към тях, готовност да прибегне до дори подли действия или изкусно да извърти нещата в нейна полза. Сещам се за поговорката - "Целта оправдава средствата"
      От 5 - та позиция - миналото - виждаме в колко тежко съм се чувствала и в безизходица, отблъсната, самотна, неразбрана - все още съм така, но няма да трае дълго.
      Рицар Жезли вещае промени, неочаквани, това е импулсивен Рицар, пълен с изненади.
      7 - ма
      позиция - 5 Жезли описва може би готовността ми за "борба", енергията и хъса ми да се разреши този конфликт, непримиреността ми.
      8 - ма позиция 4 чаши - това положение, тази ситуация е неприятна, отровена атмосфера.
      4 Жезли +Паж Жезли - приятни, хубави новини , повод за празнуване, завръщане.
      Та на въпроса - Защо ми се появява Асо Пентакли, какво е посланието към мен, какво иска да ми каже, предупреди мога да обобщя:
      Промяната идва, дупката, в която се намирам, тежкото положение, страданието ми по определен въпрос ще има промяна и то в скоро време. Асото иска да ми каже, да се подготвя, защото следва благоприятен период и промени за мен, също така, че това е шанс, да постигна това което ми е на сърцето. Въпреки, че в момента нещата изглеждат отчайващи за мен и честно почти изгубила вяра за промяна, още повече и то да е в добра и то в моя полза.
      Така виждам и чувствам аз картите, сякаш Асо Пентакли ми вещае "чудо" По моите разбирания, но не и за Таро.
      Не мисля, че си нагласям тълкуването според това, което аз искам, защото честно казано ми е трудно да повярвам в тълкуването си, защото някак не виждам начин така да се развият отношенията, нещата. Ще съм благодарна на други мнения
    • + 4 жезли + Паж жезли - не бих залагала на тази комбинация , твърде бързо може да изгори ентусиазма на Пажа . Асо пентакли + Паж жезли - да децата наистина вярват в чудеса .
    • Така виждам и чувствам аз картите, сякаш Асо Пентакли ми вещае "чудо" По моите разбирания, но не и за Таро.

Това твое изречение ме провокира да напиша , че децата вярват в чудеса . Да вярваш , че Асо пентакли ти вещае чудо , за мен лично е детинско .
    • Колева Ани , след като написах коментара си , прочетох за кученцето ти . Да разбрала си по най - лошия начин какво е " вещаело " Асо пентакли . Съжалявам за загубата ти !
    • Toni написа:

Така виждам и чувствам аз картите, сякаш Асо Пентакли ми вещае "чудо" По моите разбирания, но не и за Таро.

Това твое изречение ме провокира да напиша , че децата вярват в чудеса . Да вярваш , че Асо пентакли ти вещае чудо , за мен лично е детинско .
      Останах с впечатлението, че имаш горчив опит с Асо Пентакли
    • Момичета здравейте. Имам нужда от помощта ви!
      Въпросът е :
      Ще има ли съд и дело заради снощния проблем с полицаите?

1- Рицар Жезли
      2 - Смъртта
      3 - Колесница
      4 - 3 Жезли
      5 - Страшният съд
      6 - 10 Пентакли
      7 - 4 Пентакли
      8 - 9 Чаши
      9 - Колелото на съдбата
      10 - Крал Чаши
      11 - Паж Чаши
      12 - Светът

Нека накратко разкажа ситуацията - снощи късно след бар, двама мои приятели си бяха пийнали порядъчно, исках аз да шофирам, но собственика на колата не ми позволи(аз не бях употребявала алкохол) патрулката от далеч тръгна след нас не спряхме сами без те да ни спират. Шофьорът слезе от колата и му писаха акт. Ще има дело защото той няма книжка отнета му е и за алкохол.
      Казах, че аз съм шофирала. Разбира се не повярваха и ще има дела най-голяма вероятност.

По появата на Страшният съд предполагам, че съд ще има. Повтаря се и при другите ми въпроси свързани със случая, но с три карти. (Повтарятсе и 3 Жезли и Колесницата и Колелото на съдбата.)
      Като гледам картите общо, според мен дело и да има няма да има затвор.
      Досега на такива въпроси не съм гадаела и ми е сложно малко, още повече че съм замесена в случая.