Таро/Келтският Кръст

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Kalika написа:

Mona написа:

Kalika написа:

Mona написа:

Пускам един КК:

1/2 - 3 пентакли/Кралица чаши
      3 - 5 меча/Магът
      4 - 10 жезли/Паж чаши
      5 - Ас жезли/Паж пентакли
      6 - Кулата/4 меча
      7 - Умереността/Императрицата
      8 - 9 пентакли/7 чаши
      9 - Рицар жезли/10 меча
      10 - 2 чаши
      11 - Крал жезли
      12 - Висшата Жрица

Моля за коментари.
      За работа ли става въпрос?
      За всичко. Кк е за мен.
      Значи, като се абстрахирам, че е за теб въпроса - помислих си, че ситуация в близко бъдеще е в основата на всичко (Асо жезли с Паж пентакли на 5та). Обаче, Умереността с Императрицата е като бетон - няма да има съществена промяна, всичко друго (разни разговори по 3 пентакли и т.н.) го виждам като фон. И даже мисля, че предстои да ти се извинят / някакъв опит за помирение, макар че ти си много крайно насочена към всичко. Ще го преболедуваш (Кулата с 4 меча), а и ще се появят нови, благоприятни за теб творчески възможности, така си мисля.
      Умереността никога не е бетон, пък и спрямо какво е бетон?
      И какво значи бетон?

След като имаш 3 пентакли, Кралица чаши, Умереността?
      Гуиневир умряла ли е, заспала ли е, какво става там?

Ас жезли/Паж пентакли/ Кулата/4 меча/ 9 пентакли/7 чаши
      3 пентакли, Кралица чаши/ Умереността/Императрицата/Рицар жезли/10 меча
      2 чаши, Крал жезли, Висшата Жрица
      5 меча/Магът - 9 пентакли/7 чаши

и т.н., и т.н.
    • Mona написа:

След като имаш 3 пентакли, Кралица чаши, Умереността?
      Гуиневир умряла ли е, заспала ли е, какво става там?

Ас жезли/Паж пентакли/ Кулата/4 меча/ 9 пентакли/7 чаши
      3 пентакли, Кралица чаши/ Умереността/Императрицата/Рицар жезли/10 меча
      2 чаши, Крал жезли, Висшата Жрица
      5 меча/Магът - 9 пентакли/7 чаши
      Появата на Умереността след 3 пентакли и Кралица чаши, според мен указва уталожване на напрежението.Кралица чаши тук не е вечно неразбрана, а напротив - разбира останалите, общността - 3 пентакли - без думи, проявява се някаква сензитивност, която способства за да се гледа на нещата малко отгоре, да не си вътре в конфликта.
      3 пентакли, Кралица чаши/ Умереността/Императрицата/Рицар жезли/10 меча - Какъвто и проблем да има, той ще намери своето разрешение, но вероятно по някакъв нетрадиционен начин - заради Рицар жезли и 10 меча.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Жена ще започне ли да работи за определен човек?
      1- 3 Мечове
      2- 9 Жезли
      3- 5 Жезли
      4- 7 Пентакли
      5- Крал Мечове
      6- 8 Мечове
      7- Рицар Чаши
      8- Обесен
      9- 4 Жезли
      10- Колесница
      11- 3 Чаши
      12- 2 Чаши

Надявах се да не започне работа тази жена да работи за този мъж.

По първите две карти виждаме, че жената е много наранена от него и страни, няма му доверие, опарила се е яко..
      3 Мечове -9 Жезли -5 Жезли -Крал Мечове -конфликт, който е сложил край на отношенията, работата преди с него, по 3 позиция виждаме, че конфликта продължава, разногласията са все още на лице, не са изгладени.
      3 Мечове -9 Жезли -7 Пентакли -8 Мечове -явно жената мисли, умува какво да прави, но не може да вземе решение.
      3 Мечове -9 Жезли -Рицар Чаши -4 Жезли -въпреки горчивия опит, който има с този мъж, тя желае да се завърне при него ( има чувства към него все още тъпата овца).
      7 Пентакли- Рицар Чаши- Обесен - мисли, мисли и нищо не може да измисли, засега явно има спънки, неща, които я държат "вързана" не може да предприеме действия, по рицаря съдя, че са на емоционална основа - страх че може да бъде подведена.
      Рицар Чаши - 4 Жезли - чаши и Жезли, абе иска и се да тръгне да се върне при човека, но боите казват друго, няма спойка, за разлика от желанието, има форсирванe, желание, но незнам чаши и Жезли някак се нихилират, стопират...
      8 Мечове -Колесница -май ще тръгне овцата, ще разбие оковите, които я държат...
      8 и 6 позиция - Обесен и 8 Мечове - все пак затворът е голям, дали тази Колесница е достатъчна силна да я изведе от дупката в която се е завряла,особено последвана от карти боя Чаши и то ниски като 3 и 2 Чаши? Въпреки че, 11 и 12 карти визуално показват празненство и среща....
      В подредбата липсват Мечове освен 1 и 5 позиция 3 Мечове и Крал Мечове, но те според мен не задвижват никакви действия, преобладават Жезли и Чаши -истерия, много шум, но толкова.
      Имаме един Пентакъл само, тук няма увереност, тежест...
      2 Големи Аркана -Обесен и Колесница, тази Колесница ме обърква/Отпътуването на героя -тази жена трябва да пътува, да дойде, за да започне работа при мъжът, дали това показва или нейното тотално оттегляне?

Питала съм ореди за тази жена тук, последния път всичко изглеждаше, че тръгва, но картите упорито ми показваха НЕ няма да дойде и последния момемт всичко пропадна и за моя радост не дойде.
      Но сега таьи Колесница незнам как да я тълкувам.
      Помагайте момичета!
    • Не виждам някой да тръгва за някъде, нито, че нещо ще се осъществи. 3 мечове, 8 меча... Обесен, 7 пентакли бррррр и за капак 2 и 3 чаши.. всичко ще се растече като майски сняг.
      La vie en rose
    • Armid написа:

Не виждам някой да тръгва за някъде, нито, че нещо ще се осъществи. 3 мечове, 8 меча... Обесен, 7 пентакли бррррр и за капак 2 и 3 чаши.. всичко ще се растече като майски сняг.
      Ех Армид, обичам те, веднага ми се притичваш на помощ винаги :*
      Колко ясно и без локуми като мен си казала точно и ясно, че моите очи събра и изчисти толкова ненужни неща в главата ми. Благодаря ти много, просто така хубаво ми вдигна мъглата пред очите. Ами да де, права си. Тази Колесница ме пообърка, но както казваш тези 2 и 3 Чаши, за моя радост, прецакват нещата :D .
      Ще има напъни, но напразно... Благодаря ти много Армид!
    • Много отдавна не съм редила КК, което си е голям пропуск. Хората не ги познавам добре, осланям се изцяло на Таро.

Как ще се развие ситуацията между двама души в рамките на месец?

1. Паж меч
      2. Колесницата
      3. Паж жезли /Обесеният
      4. Кулата/ 5 меча
      5. Магът
      6. Крал пентакли/ Кралица пентакли
      7. Колелото на съдбата/7 пентакли
      8. 5 жезли
      9. 3 меча
      10 Влюбените/ паж чаши

Тръгнах да слагам допълнителни карти, обаче май нямаше много смисъл при този въпрос.

В момента положението е неясно, има неща за ситуацията, които не са известни, някой крие нещо. Събитията се развиват бързо, нещо непредвидено се е случило, което е довело до разрив, че и скандал - рухнали са стените и то неочаквано. (Колесницата + Кулата) Нечие его е пострадало и някой се чувства предаден и унизен (Кулата+5 меча) .Магът ми говори за развитие, доскоро нещата са били интригуващи и са се развивали според нагласите и възможностите на двамата, но е настъпила криза. Отношенията са оставени на произвола към момента (Колелото на съдбата), Крал пентакли не е много активен , според мен статуквото ще се запази каквото е + Кралицата - и двамата си държат на своето, няма отстъпки. Заради паж жезли+Обесеният си мисля,че и двамата очакват другият да ги потърси и бездействат. Никой няма намерение да поеме отговорност, да направи нещо. Обстоятелствата са объркани, което по никакъв начин не помага.(5 жезли) Страховете са от раздяла и болка.(3 меча), но като резултат Влюбените не са особено надеждни- очертава се едно лутане и невземане на решения + Пажът чаши- свидетелства за инфантилните нагласи на хората.

Цялостно ми изглежда незряла ситуация, няма тежки ГА, според мен нещата се въртят около Кулата тук. КК ми се струва слаб, някак ситуационен- виждам описване на нещата в момента, които честно казано не са се запътили нанякъде.

Нещо със сигурност не съм догледала. Въпросът ми е само за упражнение, интересуват ме самата подредба и картите. Приемам всякакви насоки, съвети и мнения за тълкуването и позициите.

Имам и един въпрос за самата подредба : как теглите картите? Аз лично ги разпростирам пред себе си и просто избирам карти, не ги тегля последователно от тестето и не цепя. Това има ли значение за подредбата въобще?

Ще се радвам да се включи някой. :)
    • Отговорът е лаконичен - никак. Отношенията ще останат както са в момента. И то не за следващия месец, а поне за следващите 3. 7-ма позиция - Колелото и 7 пентакли.
      La vie en rose
    • Теглих КК на жена, цялостен план за следващите 6 месежа.

1. Ас пентакли
      2. 8 жезли
      3. 8 меча
      4. 7 пентакли
      5. 4 меча
      6. Рицар пентакли
      7. 5 жезли
      8. 5 пентакли
      9. 8 чаши
      10. 10 пентакли - 4 чаши - 5 чаши

Самия факт, че гледането започва с Ас пентакли ме кара да си мисля, че жената има прекалено нереални мечти и очаквания, които нито има идея как да постигне, нито дори пък опитва особено. В комбинация с 8 жезли ми е като стреляне напосоки, ако нещо излезе - хубаво, ако не... все тая.
      Друго, което забелязвам е липсата на каквито и да било дворцови карти, както и Големи аркани.

1,2,3,5 - Ас пентакли - 8 жезли, 8 меча, 4 меча
      Това описва като цяло ситуацията в дома й, некомфортно й е, има проблеми със здравето, по 4 меча има нужда от почивка.

1,2,4,6 - Ас пентакли - 8 жезли, 7 пентакли, Рицар пентакли
      7 пентакли сякаш понякога подсказва освен за бременност и за отглеждането на децата, за бавния процес на израстване и подкрепа, която трябва да им оказваме постоянно.

1,2,7,9 - Ас пентакли - 8 жезли, 5 жезли, 8 чаши
      Тук виждам конфликт със сина й, иска да го изпрати за някакво време при баща му, според мен по 8 чаши това ще се случи.

4,7,8 - 7 пентакли, 5 жезли, 5 пентакли
      Връзката между тези три карти винаги ми се е виждала особено важна. 7 пентакли + 5 жезли са точно този конфликт в дома, който накрая се превръща в едни 5 пентакли, които са сходни на 8-те чаши с тази разлика, че тя ще приеме нещата тежко.

3,6,7,9,10 - 8 меча, Рицар пентакли, 5 жезли, 8 чаши, 10 пентакли, 4 чаши, 5 чаши

Крайната комбинация, ми е като повторение на всичко, което казах горе, тук излизат и 10 пентакли, които са ми по-скоро притеснителни, защото завършват с 4 чаши + 5 чаши, които са отвратителна завършваща комбинация. Предполагам ще има проблем с квартирата им, но не съм много сигурна...

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Мъж ще замине ли в друга държава (извън Германия, споменах 3 държави) с жена да работят ?
      Споменах време до 3 месеца

1- 10 Чаши
      2- 7 Чаши
      3- Светът
      4- Рицар Чаши
      5- Обесен
      6- Паж Чаши
      7- 9 Мечове
      8- Асо Жезли
      9- Висшата Жрица
      10- Крал Жезли
      11- Императрица
      12- Звездата

Лелееее, само една карта Мечове и то 9 Мечове и то на седма позиция, а Чаши колкото щеш.
      От Големите Аркана - Светът, Обесен, Висшата Жрица, Императрица, Звездата, нямам думи.
      1-2-3 - толкова много да му се иска и чак си вярва, май вече е в друга държава, но само в своите мечти...

Няма да мръдне никъде поне следващите три месеца, а и след това. Това, което е запланувал няма да се случи... Освен в мечтите му...
    • Пускам още един КК. Въпросът ме касае лично доста силно и имам нужда от мнения, подпалила съм.

Доста карти наслагах, но имам нужда от яснота, ще си блъскам главата...

Ще пътува ли човекът Х. с мен и майка ми за Германия?

1. Рицар жезли/2 пентакли
      2. Импратрица/ Крал чаши
      3. 9 жезли
      4. 7 меча/4 чаши
      5. Рицар пентакли
      6. 10 меча/ Колелото
      7. Слънцето/ Дяволът
      8. Магът/ 8 пентакли
      9. Колесницата/ паж меча
      10. Рицар чаши, Обесен, 8 чаши

Историята е следната : този човек предложи да помогне на мен и майка ми с това пътуване, без никой да го е молил. Съгласихме се, но скоро след това ние с него си развалихме отношенията до положение, в което не си говорим от месеци. Сега изведнъж отново изплува възможност да пътува с нас, но тя идва от друго място - някои хора съвсем безпардонно се опитаха да се възползват от ситуацията. Няма да навлизам в повече подробности, но съвсем открито се опитаха да ни използват. Този човек може наистина да е полезен за целта на пътуването, но ситуацията е адски натоварена от много неща. Иначе моите билети с майка ми вече са взети - ние двете със сигурност ще пътуваме.

В момента пътуването се планира откъм подробности и нищо не е решено все още (Рицар жезли+2 пентакли), не е ясно какво ще става.

2, 3, 4 - Човекът има чувства към мен все още (Императрица + Крал чаши), но конфликтът все още горчи и ако пътува с нас, ще трябва да се изправим лице в лице, което ще е сконфузно и неприятно (9 жезли). Поради външната намеса (7 меча), нещата ще са още по-емоционално натоварени (4 чаши).

5, 6 , 7 - Според мен Х. наистина иска да помогне, да постъпи отговорно и на място (Рицар пентакли), но явно ще се стигне до ескалация на ситуацията в скоро време (10 меча + Колелото) и е доста възможно да завземе връх. Намирисва ми на доста сътресения с тази 6-та позиция... Слънцето + Дяволът... думи нямам... някакви его-битки и нереалистични виждания за нещата,страх и глупост.

8, 9 - Въпреки подсъзнателната боза, обстоятелствата не са лоши, има потенциал ситуацията да се развие добре, има шанс. (Маг + 8 пентакли). Колесница + паж меча - още се въртят някакви интриги и честно казано-да, страхувам се, че ще ме издокарат в ситуация, в която не съм информирана добре и зад гърба ми се пишат сценарии, които ще се разиграват по пътя.

10 - Някак си си мисля, че ще тръгне (Обесен + 8 чаши), но не толкова за да помогне ,а заради чувствата си (рицар чаши). Въпреки че няма активен ГА...

Имам чувството, че със сигурност ще пътува с нас, а КК вече описва ситуацията и нагласите...

Това са картите от последните 2 седмици :

Защо иска да пътува с нас? Дявол, Колелото, Рицар пентакли

Ще дойде ли с нас в крайна сметка? Паж жезли, Колелото, 2 чаши / изпадна Рицар жезли

Повтарянето на Колелото на 2-ра ме кара да мисля,че това не просто ще се случи, то вече се случва. Със сигурност има неща, които не знам, върти се и се суче зад гърба ми (Дявол, паж жезли, 2 чаши), явно няма да имам избор ,обаче...

Бих се радвала някой да се включи, със сигурност не виждам нещата ясно. Слънцето + Дяволът го доказват.

• Ще ми бъде интересно да науча какво наистина ще се случи. Кога е пътуването?
      Моето мнение е следното - този човек няма да дойде с вас - поз. 7 и 10. Просто не виждам начин със Слънце и Дявол и после Обесен и 8 чаши.
      Въпреки, че наистина може и да има намерение да го направи - поз.8 - Маг/8 пентакли и 9 - Колелото и Паж меч - Има неясни и скрити мотиви или ситуации, които ще излязат на яве.
      La vie en rose
    • Armid написа:

Ще ми бъде интересно да науча какво наистина ще се случи. Кога е пътуването?
      Моето мнение е следното - този човек няма да дойде с вас - поз. 7 и 10. Просто не виждам начин със Слънце и Дявол и после Обесен и 8 чаши.
      Въпреки, че наистина може и да има намерение да го направи - поз.8 - Маг/8 пентакли и 9 - Колелото и Паж меч - Има неясни и скрити мотиви или ситуации, които ще излязат на яве.
      Пътуването е след месец. Скрити мотиви има и още как, но някои вече лъснаха. Ще пиша какво е станало, разбира се.
    • Moon написа:

Пускам още един КК. Въпросът ме касае лично доста силно и имам нужда от мнения, подпалила съм.

2. Импратрица/ Крал чаши
      3. 9 жезли
      4. 7 меча/4 чаши
      5. Рицар пентакли
      6. 10 меча/ Колелото
      7. Слънцето/ Дяволът
      8. Магът/ 8 пентакли
      9. Колесницата/ паж меча

Историята е следната : този човек предложи да помогне на мен и майка ми с това пътуване, без никой да го е молил. Съгласихме се, но скоро след това ние с него си развалихме отношенията до положение, в което не си говорим от месеци. Сега изведнъж отново изплува възможност да пътува с нас, но тя идва от друго място - някои хора съвсем безпардонно се опитаха да се възползват от ситуацията. Няма да навлизам в повече подробности, но съвсем открито се опитаха да ни използват. Този човек може наистина да е полезен за целта на пътуването, но ситуацията е адски натоварена от много неща. Иначе моите билети с майка ми вече са взети - ние двете със сигурност ще пътуваме.

В момента пътуването се планира откъм подробности и нищо не е решено все още (Рицар жезли+2 пентакли), не е ясно какво ще става.

2, 3, 4 - Човекът има чувства към мен все още (Императрица + Крал чаши), но конфликтът все още горчи и ако пътува с нас, ще трябва да се изправим лице в лице, което ще е сконфузно и неприятно (9 жезли). Поради външната намеса (7 меча), нещата ще са още по-емоционално натоварени (4 чаши).

5, 6 , 7 - Според мен Х. наистина иска да помогне, да постъпи отговорно и на място (Рицар пентакли), но явно ще се стигне до ескалация на ситуацията в скоро време (10 меча + Колелото) и е доста възможно да завземе връх. Намирисва ми на доста сътресения с тази 6-та позиция... Слънцето + Дяволът... думи нямам... някакви его-битки и нереалистични виждания за нещата,страх и глупост.

8, 9 - Въпреки подсъзнателната боза, обстоятелствата не са лоши, има потенциал ситуацията да се развие добре, има шанс. (Маг + 8 пентакли). Колесница + паж меча - още се въртят някакви интриги и честно казано-да, страхувам се, че ще ме издокарат в ситуация, в която не съм информирана добре и зад гърба ми се пишат сценарии, които ще се разиграват по пътя.

10 - Някак си си мисля, че ще тръгне (Обесен + 8 чаши), но не толкова за да помогне ,а заради чувствата си (рицар чаши). Въпреки че няма активен ГА...

Имам чувството, че със сигурност ще пътува с нас, а КК вече описва ситуацията и нагласите...

Ще дойде ли с нас в крайна сметка? Паж жезли, Колелото, 2 чаши / изпадна Рицар жезли

Повтарянето на Колелото на 2-ра ме кара да мисля,че това не просто ще се случи, то вече се случва. Със сигурност има неща, които не знам, върти се и се суче зад гърба ми (Дявол, паж жезли, 2 чаши), явно няма да имам избор ,обаче...

Бих се радвала някой да се включи, със сигурност не виждам нещата ясно. Слънцето + Дяволът го доказват.
      Според мен няма да пътува, мисля като Армид.
      Слънце и Дявол - страшни егоистични цели, не е с цел да помогне, лична изгода, лични цели.
      С Рицар Пентакли на 5 -та позиция, показва, че е имал намерението преди да помогне, но нещата са се променили- 7 Мечове с 4 Чаши, вече подбудите са други.
      8 позиция ми говори за предначертан план или схема, която е отскоро по 8 Пентакли от негова страна. Има план този човек.
      Десета позиция - Рицар Чаши - Обесен - 8 Чаши - не мисля, че ще се осъществи нито пътуване, нито целта или планът му.
      Според мен, дори да изглежда и действа така, че със сигурност ще пътува, това няма да се случи.
      Като цяло преобладават Чаши, което не е ок, емоциите са водещи.
      Има доста Големи Аркани- пътят на Колесница е стопиран с Обесен, а Магът и Дяволът отново показват "игра". Бъдете внимателни с този човек, цялата му "помощ", не е за вас, а за него си, има си лични цели с това пътуване и вие не ги знаете - Колесница и Паж Мечове.
    • Ани, Армид, много благодаря за помощта! <3

Ситуацията още е в развитие и предстои да се разбере какво е положението точно. Има външна намеса и егоистични собствени цели, има доста хора намесени в ситуацията, които си преследват собствен интерес. Никак няма да им се получи, обаче. Няма да им се оставя.

Ще пиша, когато има развитие.
    • Мъжът Х каза, че ще търси жената У, като и пише, звъни, приказва, да я вербува да се връща да работи за него. Ако трябва ще отиде дори при нея и ще я омайва, защото тя е луда по него. Мъжът е закъсал много финансово и има нужда от нея, за пари. С една дума ще я лъже и играе влюбен и уж имат връзка, за да си я използва за негово облагодетелстване.

Въпросът е : Жената ще се върне ли при мъжа, ще започне ли да работи за него?

1 -Обърната 2 Чаши /отлагане
      2 -Умереност /Баланс
      3 -Паж Мечове/ съпротивление + Паж Жезли
      4 -Луната /Нощта +Крал Жезли
      5 - Обърната 4 Мечове
      6 -Обърната Висшата Жрица +Крал Чаши
      7 -Магът /Трикстер +8 Мечове
      8 -4 Пентакли +Крал Пентакли
      9 -Отшелникът /Старецът от планината + Императрица
      10 -8 Жезли/ оплождане на духа
      11-7 Мечове /съпротивление
      12- 8 Чаши /отлагане

По 1/2 виждам , че вече "чашата е преляла", балансът е нарушен, по Обърната 4 Мечове си мисля, че дълго време е нямало комуникация и действия да я връща, но нещо е провокирало мъжът (силно емоционално -гняв, яд, или събитие) да се насочи към комуникация с нея - Паж Мечове с Паж Жезли.
      Психиката му е преобърната-страховете, заблудите са му се "озъбили" - Луната. Луната -Умереност - Обърната 2 Чаши - психиката, емоциите, чувствата, представите са тотален хаос, кое е правилното, грешното - едва ли се приема адекватно.
      1/2-7-8-10 - човекът е в безизходица, объркан, мисли си, че ще поеме контрол по Маг, но 8 Мечове , показва че е заблуден много, 8 позиция показва едно предполагам и че нещата са сързани с пари, да мъжът е изключително материален мъж, но 10 позиция според мен прецаква неговите очаквания и нагласа, сякаш всичко и да върви ОК, ще бъде подведен- 7 Мечове с 8 Чаши и ще се оттегли наранен.
      4-7-8 - тук отново виждам, че в главата му са нещата как да действа , колкото и объркани да са с Отшелникът и Императрица, пак няма действие и развитие.
      3-6-7-9-10 - комуникацията с жената/Обърната Висшата Жрица я описва и нея , а краля -артистът в действие, като я баламосва с Императрица за нещо сериозно с опция развитие, израстване към по сериозно, но резултат- тъжно оттегляне.

Според мен няма да се осъществи, планът му, жената няма да дойде, да се върне или събере с него.

Моля за мнения дами, помагайте!
    • kolevaani1 написа:

Въпросът е : Жената ще се върне ли при мъжа, ще започне ли да работи за него?

1 -Обърната 2 Чаши /отлагане
      2 -Умереност /Баланс
      3 -Паж Мечове/ съпротивление + Паж Жезли
      4 -Луната /Нощта +Крал Жезли
      5 - Обърната 4 Мечове
      6 -Обърната Висшата Жрица +Крал Чаши
      7 -Магът /Трикстер +8 Мечове
      8 -4 Пентакли +Крал Пентакли
      9 -Отшелникът /Старецът от планината + Императрица
      10 -8 Жезли/ оплождане на духа
      11-7 Мечове /съпротивление
      12- 8 Чаши /отлагане
      Да ти кажа, струва ми се, че жената се чувства добре в тази ситуация, сякаш няма нищо против да бъде лъгана и използвана. Ако поиска, може да се откъсне от неговото влияние и очарование, но тя не иска. (1/2-7-9)

Мисля, че е възможно да успее да я омае за кратко и да извлече ползва от това.
      La vie en rose

Мнението бе променено 1 път, последно от Armid ().

• Moon написа:

Пускам още един КК. Въпросът ме касае лично доста силно и имам нужда от мнения, подпалила съм.

2. Импратрица/ Крал чаши
      3. 9 жезли
      4. 7 меча/4 чаши
      5. Рицар пентакли
      6. 10 меча/ Колелото
      7. Слънцето/ Дяволът
      8. Магът/ 8 пентакли
      9. Колесницата/ паж меча

Бях обещала да кажа какво се случи тук.

Пътуването мина и замина, всичко беше ОК. Човекът НЕ беше с нас. Неутрализирах всякакви опити за намеса отвън, даже лично се свързах с човека, а се клех да не го правя. Беше доста мъчително за мен, но успях да получа своето , а именно - да не ме ползват като инструмент за решаване на чужди проблеми.

Обесеният ,Слънцето и Дяволът бяха акцент на ситуацията, както и 8 чаши, която често ми се пада за този човек. Наистина трябваше да си стъпча егото (Слънцето), за да се справя със ситуацията, имаше и много неприятни емоции и сътресения. Колелото + 10 меча реално даде ескалацията, която очаквах - дойде момент на сваляне на някои маски и фалшиви възприятия. тотално крушение за някои неща в личен план за мен също така. С този човек не бяхме готови да се изправим един срещу друг (9 жезли), но се случи поради обстоятелствата (Колелото и 10 меча). Разбира се ,сигурно никога няма да разбера точно какво е ставало зад гърба ми (Маг, 7меча, паж меча , Дявол), но това не е важно сега. Много приказки (рицар чаши), а на практика едно нищо (Обесен). Колкото до чувствата- страхът и инфантилността са по-силни от тях в случая.

В крайна сметка целта на пътуването е постигната. :)
    • Айде и аз тук с един въпрос :)
      Ще има ли терористичен акт/ексцесии на световното по футбол в Русия?

1. Глупак
      2. 8 жезли
      3. Звезда/ 10 меча
      4. 7 чаши/ Справедливост
      5. Висша жрица/ Император
      6. Крал пентакли/4 чаши
      7. Любовниците/ 4 жезли
      8. 5 пентакли/ Паж жезли
      9. Крал чаши/ Кулата
      10. Слънце/ Асо меч/ Паж чаши

Какво мислите ?(
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • :) Тоя КК как описва руската душа, как искат да покажат на Света, че са велики. Сега,, тука някой русофил да не скокне обиден.
      Още първите карти са показателни - Глупак с 8 жезли - действията биха били спонтанни, породени от някакви моментни настроения.

Ceca написа:

2. 8 жезли
      3. Звезда/ 10 меча
      4. 7 чаши/ Справедливост
      Вярват в предишната слава на Русия и много искат пак да са велики.
      1/2-7-8-10
      Според мен картите като цяло показват повече говорене, отколкото действие. Някой би се опитал да прави някакви демонстрации, но това ще е без подготовка и няма да е сериозно. Искат да си демонстрират егото, силата, но не целенасочено, и всъщност, няма да има кой знае какъв резултат.
      La vie en rose
    • Ето моя Келтски кръст, само с по 1 карта на позиция.
      Въпросът е ще се разпадне ли ЕС. Не съм поставяла срок, тъй като това би бил дълъг процес

1. Умереност
      2. 4 пентакли
      3. Кралица жезли
      4. Паж меч
      5. 3 меча
      6. Крал меч
      7. 2 меча обърнати
      8. Крал чаши обърнат
      9. 5 меча
      10. 10 чаши обърнати
      11. Ас меч обърнат
      12. 7 меча