Съобщение За абсолютно начинаещи

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Здравейте момичета и момчета :)
      Имам нужда от помощта ви, моля да ми помогнете да разтълкувам картите се .
      Много е важно за мен.

Как ще се развие ситуацията със Юлия(майка ми) и мен до 1 месец?

УМЕРЕНОСТТА - СВЕТЪТ - КОЛЕСНИЦА

ЖРЕЦЪТ - ЛУНАТА - РИЦАР ЧАШИ

Знам, че не е правилно,да се теглят два пъти поред за един въпрос, но първата комбинация ми се стори прекалено хубава, за да е истина(ако правилно ги тълкувам де) за това изтеглих втори път карти. по първата комбинация - тълкуването ми е, че доста съм устискала, много търпение съм положила до сега, и СВЕТЪТ и КОЛЕСНИЦА - тълкувам като разрешаване на проблемите ми, успех, постигане на целта. А дали не е и път, дълъг. Ако ги тълкувам правилно - прекалено е хубаво, за да е истина, въпреки, че толкова време за това се борим.
      Затова изтеглих още веднъж карти - втората комбинация...
      ЖРЕЦЪТ с ЛУНАТА незнам как да ги тълкувам - освен, ако ЖРЕЦЪТ тук описва институция (общината, очаквам документ, който не ми издават и е ходене по мъки) и невидението ни и заблудите ни - ЛУНАТА. РИЦАР ЧАШИ дали не е поемането на по благоприятен развой на проблема.

Моля да ми помогнете в тълкуването, защото, реших да зарежа всичко и да се приберем с майка в Бг. Но не съм от хората, които се предават, но всичко ми идва в повече вече.
      Благодаря предварително :)

Мнението бе променено 4 пъти, последно от kolevaani1: Здравейте искам да дам обратна връзка за развитието на тогава зададеният ми въпрос и картите за него. Мисля, че ще е от полза. Радвам се за себе си, че съм тълкувала картите си правилно тогава в онзи толкова труден за мен период. Такааа ето какво се случи : Прибрахме се в България с майка, колкото и положението да беше сложно все едно всичко изведнъж заработи за нас, все едно невидима сила ни проправяше път, разрешиха ни се така заплетени проблеми, че нямам думи. И всичко това в рамките на няколко дена. Прибрахме се в България от Холандия. Това е важното! Но и да отбележа надявам се никога повече да не изпадам в състоянието, която описва Луната, преживявах я, но се моля никога да не се повтори! ().

• Предполагам, че натрупването на Големи аркани говори нещо, бях чела, че нещата просто си вървят със свой собствен темп и логика и следват съвсем естествено без да се променят особено в резултат от действия или бездействия на питащия.
      Иначе за Рицар чаши според мен показва, че ще се промени самото ти отношение към проблема. Дали ще се върнете в Бг или не не знам, но ще приемеш ситуацията, ще си кажеш "майната му" и ще сложиш розовите очила. И то точно след като си преминала едно състояние на обърканост, на незнаене какво да се направи, на едно лутане - човекът е обсебен от емоциите си, от страха си дори да вземе някакво решение или просто страх да съзре истината за нещо (Луната).
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • kolevaani1 ако първата колона я разгледам, според мен няма да има промяна. Колесницата на трета позиция спира развитието, стопира нещата.

Какво ме очаква в любовта до 5 месеца?

Обесеният+10 чаши+Ас меч

Най-вероятно ще ми се отдаде шанс застоят, който имам в момента да се промени, да се постави край на тази ситуация. Шанс за промяна.

Ще отида ли в друга фирма да работя?

10 чаши+5 пентакли+10 пентакли

Тук се колебая, тези 10 П показват понякога, че ситуацията ще си остане такава, каквато е. А почти е сигурно.

Вие какво мислите?
    • JaneTeva написа:

Здравейте! Имам въпрос. Имам една колежка в работата, която е като мъж-доста мъжествена, с груб глас, стилът и е мъжки изцяло. Казва, че е женена за мъж.Теглих една карта с въпрос, каква и е сексуалната ориентация- падна се 9 Пентакли. Те отговарят на планетата Сатурн, това е карта показваща карма. Но за сексуална ориентация нищо не мога да намеря.
      Вие какво мислите?

И за още една колежка теглих, не за друго, а понеже ме гледа всеки път много странно. Засякохме се в тоалетната, аз си миех ръцете тя застана зад мен, хвана ме през кръста и ми каза, че искала само да си насапуниса ръцете. Нещо ме съмнява и тя, но тя си е женствена, няма вид на хомосексуална. Та нейната карта е 5 Пентакли.

Съответно теглих и за себе си, за да видя какво ще се падне. Аз съм си хетеросексуална. Изтеглих Асо пентакли.

Нека някой да каже, кои карти в Таро описват хомосексуални наклонности. <3
      Не знам, кои карти описват такива наклонности, но за първата бих казала, че е силна жена, самодостатъчна и най-вероятно мъжът ѝ не е равностоен партньор и предполагам тя е водеща във връзката. Честно казано ако имаше още една поясняваща карта, щеше да е по-лесно.

За втората, предполагам, че няма удовлетворяващ сексуален живот ако изобщо го има...

Комбинациите дават по-пълна представа от самостоятелно изтеглена карта.
    • JaneTeva написа:

Теглих една карта с въпрос, каква и е сексуалната ориентация- падна се 9 Пентакли.

И за още една колежка теглих, не за друго, а понеже ме гледа всеки път много странно. Нещо ме съмнява и тя, но тя си е женствена, няма вид на хомосексуална. Та нейната карта е 5 Пентакли.

JaneTeva написа:

Какво ме очаква в любовта до 5 месеца?

Обесеният+10 чаши+Ас меч

Ще отида ли в друга фирма да работя?

10 чаши+5 пентакли+10 пентакли

Аз мисля че много се пренавиваш кой какъв е. Много мъже в България имат страх от гейове, и жените ли почнаха да се страхуват от лесбийки? За мен концепцията ти е непонятна, второ - само с една карта няма как да стане. Тогава, като ни погледнат странно, вече ще питаме таро дали не са хомосексуални.
      Не мисля, че у теб има рефлексия, показваща желанието за намиране на партньор. Образно казано, идеите ти, очакванията ти си витаят ей така, някъде. Не планираш конструктивно, носиш се по течението. И двата въпроса всъщност показват едно нещо.
      От колко време гледаш с таро?
    • Как ще финансираме строежа на новата сграда - 8 чаши - Император- 2 пентакли
      Мога ли да тълкувам 8 чаши+Императора като край на опитите ни да получим кредит, да ни отрежат вече и от последното място където кандидатстваме? Защото от няколко месеца се опитваме да получим кредит и все удряме на камък.
      Или да се насоча към Император + 2 пентакли като индикация, че ще получим подкрепа от някой (кой е той) и нещата ще се случат без повече мъки? След 8 чаши като отражение на това, че ние самите се отказваме от това, да се занимаваме безкрайно с банките и взимаме нова насока на действията си?
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Armid написа:

Как ще финансираме строежа на новата сграда - 8 чаши - Император- 2 пентакли
      Мога ли да тълкувам 8 чаши+Императора като край на опитите ни да получим кредит, да ни отрежат вече и от последното място където кандидатстваме? Защото от няколко месеца се опитваме да получим кредит и все удряме на камък.
      Или да се насоча към Император + 2 пентакли като индикация, че ще получим подкрепа от някой (кой е той) и нещата ще се случат без повече мъки? След 8 чаши като отражение на това, че ние самите се отказваме от това, да се занимаваме безкрайно с банките и взимаме нова насока на действията си?
      Първо си мисля, че въпроса е неправилно зададен и от тука имаш такива карти. Аз бих казала, че ще е с договор.
      Обаче според мен вие някъде бъркате и затова и имаш Императора, т.е някъде още в началато, но съм далече от тази сфера и не мога да кажа повече. Може би ще имате смяна или промяна на досегашно статукво по отношение на финансирането.
    • Armid написа:

Как ще финансираме строежа на новата сграда - 8 чаши - Император- 2 пентакли

Защо не пробваш със следните въпроси - "Ще ни бъде ли отпуснат кредит до .... месеца" и "Ще завършим ли строежа до .... месеца".
      По горните карти мисля, че може да ви бъде предложен кредит, който обаче няма да ви бъде достатъчен като финансиране - 2 пентакли - неголяма сума. Няма да ви удовлетвори като опция и ще търсите друг вариант.
    • Съгласна съм с Таня, и аз мисля, че положението в момента е неясно, или ще ви дадат по-малка сума, или ще ви поискат допълнително обезпечение, или още някакви документи да представите. Императорът тук символизира институциите и работа с документи.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Много често, Императорът означава и необоснован инат и упорство, без оглед на реалните условия за развитие на каквото и да било. По-големият брат на 4 пентакли, винаги е лош съветник, а и упоменава ситуация, която дълго е без развитие, зацикляне.
      Би могло да има задвижване по 2 пентакли, но не и с 8 чаши като първа карта, в този случай 2 пентакли е без стабилна основа, а е по-скоро пожелателна.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Аз теглих по три карти със същия въпрос. До някъде е и любопитство. Може да не ме разберете, но...

Каква е сексуалната ориентация на Л?

3 жезли+Ас пентакли+ 10 чаши

Като я видите, все едно гледате мъж. Искам да видя картите как я описват.

За мен картите показват, че е направила избор да бъде с мъж, но се чувства изчерпана. Пада си и по двата пола.

Същият въпрос, но за тази дето ме изплаши в тоалетната.

9 пентакли+Ас жезли+7 пентакли

Тази според мен има карма за изплащане и няма никакъв сексуален живот. Объркана е и се оглежда и към жени и към мъже.

Кажете вие какво мислите! <3
    • JaneTeva написа:

Аз теглих по три карти със същия въпрос. До някъде е и любопитство. Може да не ме разберете, но...

Каква е сексуалната ориентация на Л?

3 жезли+Ас пентакли+ 10 чаши

Като я видите, все едно гледате мъж. Искам да видя картите как я описват.

За мен картите показват, че е направила избор да бъде с мъж, но се чувства изчерпана. Пада си и по двата пола.

Същият въпрос, но за тази дето ме изплаши в тоалетната.

9 пентакли+Ас жезли+7 пентакли

Тази според мен има карма за изплащане и няма никакъв сексуален живот. Объркана е и се оглежда и към жени и към мъже.

Кажете вие какво мислите! <3

Ако имаш какво да споделиш за хомосексуалността, можеш да го направиш тук.
    • JaneTeva написа:

Mona, само ми кажи дали правилно съм се ориентирала, ще съм ти благодарна!!!
      За подобни въпроси можем да си говорим след поне 2 години работа с Таро.
      Бих те посъветвала да се съсредоточиш върху други проблеми от битието.
    • Защо? Това си е част от битието на всички. Говоря за сексуалността. Аз искам само някой да каже дали съм се ориентирала правилно по картите. И не само за тези въпроси, а по принцип. Не търся готови отговори.