Таро за съвсем начинаещи

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Здравейте!
      На въпрос за отношение на мъж към жена изтеглих следните карти: Император-Асо Жезли-Кралица на Жезлите, като изпадна накрая и Кралица чаши. Много пъти при подобно гледане винаги излизат тези две кралици, което не знам дали не означава две различни жени?
      Иначе моето тълкуване за този мъж е,че е супер властен и непреклонен,лишен от любовни емоции,но по асо жезли ми говори,че има сексуално влечение към кралица жезли. Която вероятно е жената,за която се пита.
      Ще се радвам на вашето тълкуване,извинете ме,ако греша в своята интерпретация,но съм много начинаеща :) Благодаря!
    • Princess написа:

Здравейте!
      На въпрос за отношение на мъж към жена изтеглих следните карти: Император-Асо Жезли-Кралица на Жезлите, като изпадна накрая и Кралица чаши. Много пъти при подобно гледане винаги излизат тези две кралици, което не знам дали не означава две различни жени?
      Иначе моето тълкуване за този мъж е,че е супер властен и непреклонен,лишен от любовни емоции,но по асо жезли ми говори,че има сексуално влечение към кралица жезли. Която вероятно е жената,за която се пита.
      Ще се радвам на вашето тълкуване,извинете ме,ако греша в своята интерпретация,но съм много начинаеща :) Благодаря!
      Интересно ми е повече за жената :) Тя май много си е навила на пръста за тоя мъж.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Koki4e написа:

Здравейте! Моя колежка се опитва да продаде със съпруга си някаква негова къща и попитахме картите ще се случи ли това до 3 месеца. Картите са 10 чаши - обърната, Светът - обърнат, 7 пентакли обърната. Да разбирам ли, че Светът-об. ще забави продажбата и в комбинация със седем пентакли-об. ще доведе до по-нататъшна продажба за по-малка от желаната сума. От там ако комбинирам 10 чаши-об. със 7 пентакли-об. говори за недоволство от тази сума, въпреки, че вероятно това е тавана, който биха могли да вземат. Ако някой има възможност нека сподели как вижда тези карти. Благодаря!
      Само да не употребят парите преди да са продали къщата :) Защото продажба скоро няма да има, особено пък в тия 3 месеца.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Princess написа:

Мда,напълно вярно :) А той винаги в расклад за отношенията им излиза като Император и кралица Жезли също излиза постоянно.
      Интересно, казваш "расклад" - очевидно четеш много руски форуми или си повлияна от хора, които четат такива (форуми или книги).
      Гледания за любовни отношения в Таро не може да има. Както не може да има готови гледания/подредби за здраве, смърт, купуване на кола или полет с бънджи.
      В Таро всички гледания са принципни и въпросът често няма отношение към онова, което Таро казва.
      Ето ти питаш за любовни отношения, отношение на някого към друг: реално такива няма. Картината, която ти описват картите е съвсем различна.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
      1. Благодаря за отговора ти,Мона :) Досетих се за картината,която описват картите,по отговора на Armid. Чета всякакви форуми,но ако трябва да бъда честна именно тук мога да науча нещо повече от хора,които знаят много. Хубаво е,че давате насоки,примери...Картите Таро са магични,веднъж почнеш ли-няма спиране :) И затова повечето от нас са тук,да питат и да се учат. Ще се радвам да научавам още и още,чета темите ви с интерес. Затова и се интересувам от комбинациите-наистина постоянно едни и същи карти тегля,искам ми се да разбера какво ме съветват

Мнението бе променено 1 път, последно от Princess ().

• Princess написа:

1. Благодаря за отговора ти,Мона :) Досетих се за картината,която описват картите,по отговора на Armid. Чета всякакви форуми,но ако трябва да бъда честна именно тук мога да науча нещо повече от хора,които знаят много. Хубаво е,че давате насоки,примери...Картите Таро са магични,веднъж почнеш ли-няма спиране :) И затова повечето от нас са тук,да питат и да се учат. Ще се радвам да научавам още и още,чета темите ви с интерес

Всичко това, което казваш е ок.
      Просто бъди по-смела.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.