Таро за съвсем начинаещи

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Здравейте момичета и момчета :)
      Имам нужда от помощта ви, моля да ми помогнете да разтълкувам картите се .
      Много е важно за мен.

Как ще се развие ситуацията със Юлия(майка ми) и мен до 1 месец?

УМЕРЕНОСТТА - СВЕТЪТ - КОЛЕСНИЦА

ЖРЕЦЪТ - ЛУНАТА - РИЦАР ЧАШИ

Знам, че не е правилно,да се теглят два пъти поред за един въпрос, но първата комбинация ми се стори прекалено хубава, за да е истина(ако правилно ги тълкувам де) за това изтеглих втори път карти. по първата комбинация - тълкуването ми е, че доста съм устискала, много търпение съм положила до сега, и СВЕТЪТ и КОЛЕСНИЦА - тълкувам като разрешаване на проблемите ми, успех, постигане на целта. А дали не е и път, дълъг. Ако ги тълкувам правилно - прекалено е хубаво, за да е истина, въпреки, че толкова време за това се борим.
      Затова изтеглих още веднъж карти - втората комбинация...
      ЖРЕЦЪТ с ЛУНАТА незнам как да ги тълкувам - освен, ако ЖРЕЦЪТ тук описва институция (общината, очаквам документ, който не ми издават и е ходене по мъки) и невидението ни и заблудите ни - ЛУНАТА. РИЦАР ЧАШИ дали не е поемането на по благоприятен развой на проблема.

Моля да ми помогнете в тълкуването, защото, реших да зарежа всичко и да се приберем с майка в Бг. Но не съм от хората, които се предават, но всичко ми идва в повече вече.
      Благодаря предварително :)

Мнението бе променено 4 пъти, последно от kolevaani1: Здравейте искам да дам обратна връзка за развитието на тогава зададеният ми въпрос и картите за него. Мисля, че ще е от полза. Радвам се за себе си, че съм тълкувала картите си правилно тогава в онзи толкова труден за мен период. Такааа ето какво се случи : Прибрахме се в България с майка, колкото и положението да беше сложно все едно всичко изведнъж заработи за нас, все едно невидима сила ни проправяше път, разрешиха ни се така заплетени проблеми, че нямам думи. И всичко това в рамките на няколко дена. Прибрахме се в България от Холандия. Това е важното! Но и да отбележа надявам се никога повече да не изпадам в състоянието, която описва Луната, преживявах я, но се моля никога да не се повтори! ().

• Предполагам, че натрупването на Големи аркани говори нещо, бях чела, че нещата просто си вървят със свой собствен темп и логика и следват съвсем естествено без да се променят особено в резултат от действия или бездействия на питащия.
      Иначе за Рицар чаши според мен показва, че ще се промени самото ти отношение към проблема. Дали ще се върнете в Бг или не не знам, но ще приемеш ситуацията, ще си кажеш "майната му" и ще сложиш розовите очила. И то точно след като си преминала едно състояние на обърканост, на незнаене какво да се направи, на едно лутане - човекът е обсебен от емоциите си, от страха си дори да вземе някакво решение или просто страх да съзре истината за нещо (Луната).
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • kolevaani1 ако първата колона я разгледам, според мен няма да има промяна. Колесницата на трета позиция спира развитието, стопира нещата.

Какво ме очаква в любовта до 5 месеца?

Обесеният+10 чаши+Ас меч

Най-вероятно ще ми се отдаде шанс застоят, който имам в момента да се промени, да се постави край на тази ситуация. Шанс за промяна.

Ще отида ли в друга фирма да работя?

10 чаши+5 пентакли+10 пентакли

Тук се колебая, тези 10 П показват понякога, че ситуацията ще си остане такава, каквато е. А почти е сигурно.

Вие какво мислите?
    • JaneTeva написа:

Здравейте! Имам въпрос. Имам една колежка в работата, която е като мъж-доста мъжествена, с груб глас, стилът и е мъжки изцяло. Казва, че е женена за мъж.Теглих една карта с въпрос, каква и е сексуалната ориентация- падна се 9 Пентакли. Те отговарят на планетата Сатурн, това е карта показваща карма. Но за сексуална ориентация нищо не мога да намеря.
      Вие какво мислите?

И за още една колежка теглих, не за друго, а понеже ме гледа всеки път много странно. Засякохме се в тоалетната, аз си миех ръцете тя застана зад мен, хвана ме през кръста и ми каза, че искала само да си насапуниса ръцете. Нещо ме съмнява и тя, но тя си е женствена, няма вид на хомосексуална. Та нейната карта е 5 Пентакли.

Съответно теглих и за себе си, за да видя какво ще се падне. Аз съм си хетеросексуална. Изтеглих Асо пентакли.

Нека някой да каже, кои карти в Таро описват хомосексуални наклонности. <3
      Не знам, кои карти описват такива наклонности, но за първата бих казала, че е силна жена, самодостатъчна и най-вероятно мъжът ѝ не е равностоен партньор и предполагам тя е водеща във връзката. Честно казано ако имаше още една поясняваща карта, щеше да е по-лесно.

За втората, предполагам, че няма удовлетворяващ сексуален живот ако изобщо го има...

Комбинациите дават по-пълна представа от самостоятелно изтеглена карта.
    • JaneTeva написа:

Теглих една карта с въпрос, каква и е сексуалната ориентация- падна се 9 Пентакли.

И за още една колежка теглих, не за друго, а понеже ме гледа всеки път много странно. Нещо ме съмнява и тя, но тя си е женствена, няма вид на хомосексуална. Та нейната карта е 5 Пентакли.

JaneTeva написа:

Какво ме очаква в любовта до 5 месеца?

Обесеният+10 чаши+Ас меч

Ще отида ли в друга фирма да работя?

10 чаши+5 пентакли+10 пентакли

Аз мисля че много се пренавиваш кой какъв е. Много мъже в България имат страх от гейове, и жените ли почнаха да се страхуват от лесбийки? За мен концепцията ти е непонятна, второ - само с една карта няма как да стане. Тогава, като ни погледнат странно, вече ще питаме таро дали не са хомосексуални.
      Не мисля, че у теб има рефлексия, показваща желанието за намиране на партньор. Образно казано, идеите ти, очакванията ти си витаят ей така, някъде. Не планираш конструктивно, носиш се по течението. И двата въпроса всъщност показват едно нещо.
      От колко време гледаш с таро?
    • Как ще финансираме строежа на новата сграда - 8 чаши - Император- 2 пентакли
      Мога ли да тълкувам 8 чаши+Императора като край на опитите ни да получим кредит, да ни отрежат вече и от последното място където кандидатстваме? Защото от няколко месеца се опитваме да получим кредит и все удряме на камък.
      Или да се насоча към Император + 2 пентакли като индикация, че ще получим подкрепа от някой (кой е той) и нещата ще се случат без повече мъки? След 8 чаши като отражение на това, че ние самите се отказваме от това, да се занимаваме безкрайно с банките и взимаме нова насока на действията си?
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Armid написа:

Как ще финансираме строежа на новата сграда - 8 чаши - Император- 2 пентакли
      Мога ли да тълкувам 8 чаши+Императора като край на опитите ни да получим кредит, да ни отрежат вече и от последното място където кандидатстваме? Защото от няколко месеца се опитваме да получим кредит и все удряме на камък.
      Или да се насоча към Император + 2 пентакли като индикация, че ще получим подкрепа от някой (кой е той) и нещата ще се случат без повече мъки? След 8 чаши като отражение на това, че ние самите се отказваме от това, да се занимаваме безкрайно с банките и взимаме нова насока на действията си?
      Първо си мисля, че въпроса е неправилно зададен и от тука имаш такива карти. Аз бих казала, че ще е с договор.
      Обаче според мен вие някъде бъркате и затова и имаш Императора, т.е някъде още в началато, но съм далече от тази сфера и не мога да кажа повече. Може би ще имате смяна или промяна на досегашно статукво по отношение на финансирането.
    • Armid написа:

Как ще финансираме строежа на новата сграда - 8 чаши - Император- 2 пентакли

Защо не пробваш със следните въпроси - "Ще ни бъде ли отпуснат кредит до .... месеца" и "Ще завършим ли строежа до .... месеца".
      По горните карти мисля, че може да ви бъде предложен кредит, който обаче няма да ви бъде достатъчен като финансиране - 2 пентакли - неголяма сума. Няма да ви удовлетвори като опция и ще търсите друг вариант.
    • Съгласна съм с Таня, и аз мисля, че положението в момента е неясно, или ще ви дадат по-малка сума, или ще ви поискат допълнително обезпечение, или още някакви документи да представите. Императорът тук символизира институциите и работа с документи.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Много често, Императорът означава и необоснован инат и упорство, без оглед на реалните условия за развитие на каквото и да било. По-големият брат на 4 пентакли, винаги е лош съветник, а и упоменава ситуация, която дълго е без развитие, зацикляне.
      Би могло да има задвижване по 2 пентакли, но не и с 8 чаши като първа карта, в този случай 2 пентакли е без стабилна основа, а е по-скоро пожелателна.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Аз теглих по три карти със същия въпрос. До някъде е и любопитство. Може да не ме разберете, но...

Каква е сексуалната ориентация на Л?

3 жезли+Ас пентакли+ 10 чаши

Като я видите, все едно гледате мъж. Искам да видя картите как я описват.

За мен картите показват, че е направила избор да бъде с мъж, но се чувства изчерпана. Пада си и по двата пола.

Същият въпрос, но за тази дето ме изплаши в тоалетната.

9 пентакли+Ас жезли+7 пентакли

Тази според мен има карма за изплащане и няма никакъв сексуален живот. Объркана е и се оглежда и към жени и към мъже.

Кажете вие какво мислите! <3
    • JaneTeva написа:

Аз теглих по три карти със същия въпрос. До някъде е и любопитство. Може да не ме разберете, но...

Каква е сексуалната ориентация на Л?

3 жезли+Ас пентакли+ 10 чаши

Като я видите, все едно гледате мъж. Искам да видя картите как я описват.

За мен картите показват, че е направила избор да бъде с мъж, но се чувства изчерпана. Пада си и по двата пола.

Същият въпрос, но за тази дето ме изплаши в тоалетната.

9 пентакли+Ас жезли+7 пентакли

Тази според мен има карма за изплащане и няма никакъв сексуален живот. Объркана е и се оглежда и към жени и към мъже.

Кажете вие какво мислите! <3

Ако имаш какво да споделиш за хомосексуалността, можеш да го направиш тук.
    • JaneTeva написа:

Mona, само ми кажи дали правилно съм се ориентирала, ще съм ти благодарна!!!
      За подобни въпроси можем да си говорим след поне 2 години работа с Таро.
      Бих те посъветвала да се съсредоточиш върху други проблеми от битието.
    • Защо? Това си е част от битието на всички. Говоря за сексуалността. Аз искам само някой да каже дали съм се ориентирала правилно по картите. И не само за тези въпроси, а по принцип. Не търся готови отговори.