Таро за съвсем начинаещи

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Единствено съм срещала паж чаши като описание на човек с хомосексуални наклонности.

Моето питане е - Ще има ли съдебно преследване срещу З.? - 4 пентакли - 3 жезли - 4 меча - Ще ми се да кажа "не", по-скоро ще има работа с документи и институции (като препратка към Императора заради двете 4-ки) и може би да се постигне някакво споразумение между страните. Като резултат ще последва застой на дейността (която е в основата на конфликта). Как мислите?
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid wrote:

Единствено съм срещала паж чаши като описание на човек с хомосексуални наклонности.

Моето питане е - Ще има ли съдебно преследване срещу З.? - 4 пентакли - 3 жезли - 4 меча - Ще ми се да кажа "не", по-скоро ще има работа с документи и институции (като препратка към Императора заради двете 4-ки) и може би да се постигне някакво споразумение между страните. Като резултат ще последва застой на дейността (която е в основата на конфликта). Как мислите?
      Аз пък си мисля, че ще има. Допускам, че и преди е имало нарушения по 4 пентакли. За пари ли става въпрос, т.е. нещо свързано с пари, финанси, дори имоти бих казала.
    • Armid wrote:

Моето питане е - Ще има ли съдебно преследване срещу З.? - 4 пентакли - 3 жезли - 4 меча

4 пентакли метафорично са стагнация около самия субект, той знае в какво е въвлечен и е ограничаван от клетката на пентаклите. Както Лора писа - чисто материална полемика. Решението на "проблема" се губи някъде по веригата, тъй като 3 жезли замита развитието от гледна точка сбъдването на Справедливостта. 4 меча, връщаме се пак там, откъдето сме започнали, с всичките правови неясноти. Направо си е укриване. Аз не мисля, че скоро ще бъде въздадено съдебно решение, дори и да има преследване. Т.е. действие може да има, но без резултат.
    • Ще знам със сигурност след няколко часа.Днес е първата среща с лекаря ми,след недобрите резултати. Какво ще науча днес от него?
      Императрицата-Светът-3 меча

малко промених въпроса и имам Висшата жрица-Императрицата- 9 меча

The post was edited 1 time, last by someone ().

• Ще коментирам първите ти карти. Ще научиш нещо от което няма да се почувстваш добре - 3 меча. Имаш връщане на нещо или ще трябва да правиш нещо, което и преди са ти правили.
      Възможно е и да ти предложи нещо ново да се направи. Лечение, но не там където е било досега. Това е според мен.
    • да,смятах,че съм приключила с това,докато не се върна пак. Ама ще видя след малко. Аз вече знам резултата почти от месец,така че това няма да е ново за мен,за това се чудех на тези 3 меча в края. А Империатрицата в началото?
    • 6 жезли - Силата - Ас пентакли
      Въпросът е - До 2 месеца да пуснем в експлоатация сградата. Всичко е на финала, предстоят дребните детайли и вездесъщото Енерго, разбира се.
      Само 6 жезли ме радва някакси... Тази Сила "затлачва" движението май. И трябва "силата" да понесем забавянето и бумащината. И Ас пентакли накрая ... Не разбирам от къде идва цялата тази стагнация, ситуацията за която попитах не е толкова сложна, вижда й се края, всичко е почти финализирано.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid wrote:

6 жезли - Силата - Ас пентакли
      Въпросът е - До 2 месеца да пуснем в експлоатация сградата. Всичко е на финала, предстоят дребните детайли и вездесъщото Енерго, разбира се.
      Само 6 жезли ме радва някакси... Тази Сила "затлачва" движението май. И трябва "силата" да понесем забавянето и бумащината. И Ас пентакли накрая ... Не разбирам от къде идва цялата тази стагнация, ситуацията за която попитах не е толкова сложна, вижда й се края, всичко е почти финализирано.
      Карай малко по-спокойно :) .
      Мисля, че ще се пусне, но ще има забавяне, т.е. може и да е след срока. 6 жезли понякога е малко хлъзгаща.