Таро за смъртта

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Armid написа:

9 пентакли обърната - 8 меча - Кралица меча
      Човека е с рак, напреднал стадий.
      8 меча е показателна за болестта, самата комбинация Кралица меч с 8 меча е влошено здраве, болестта го е оковала и физически и емоционално.
      Смятате ли, че тук Кралица меч може да показва точно физическата смърт?
      Споко, вече се знае.
      8 меча е показателна за незнанието, а смъртта вече е изживяна.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Lilith написа:

Armid написа:

9 пентакли обърната - 8 меча - Кралица меча

Човека е с рак, напреднал стадий.
      8 меча е показателна за болестта, самата комбинация Кралица меч с 8 меча е влошено здраве, болестта го е оковала и физически и емоционално.
      Смятате ли, че тук Кралица меч може да показва точно физическата смърт?
      Човека е много зле . Има рак в последен стадий . Буквално се намира на границата между тоя и оня свят( 9 пентакли О ) .Свършил е . Пътник . Кралица меч ще сложи край на мъките му ...
      Lilith здравей, искам да те попитам, нещо, понеже виждам, че пишеш много категорично, колко дълга практика имаш в гадаенето за здраве? Това е голяма отговорност, чувстваш ли се сигурна и поемаш ли такава отговорност, с прогноза за здраве? Колко пъти от практиката си, си имала такива тежки случаи, а дори и не толкова тежки? И винаги ли си познавала,била права в прогнозите си, защото тук нямаш право на грешки, това го знаеш предполагам?
    • Ами отвори я, защо се замисляш???

П.С. Не мисля, че е смешно... Нито тема за шеги!
      Надявам се също да осъзнаваш отговорността и също така, от голямо значение е и как трябва да съобщиш, ако новините са лоши, това не е по малко трудно! И още повече, дали си на 100 % убедена в правотата си! Затова те попитах, колко практика имаш по такива въпроси? Не ми отговори, дори на един.
    • kolevaani1 написа:

Ами отвори я, защо се замисляш???

П.С. Не мисля, че е смешно... Нито тема за шеги!
      Надявам се също да осъзнаваш отговорността и също така, от голямо значение е и как трябва да съобщиш, ако новините са лоши, това не е по малко трудно! И още повече, дали си на 100 % убедена в правотата си! Затова те попитах, колко практика имаш по такива въпроси? Не ми отговори, дори на един.
      Тръгна си !

Ще ти отговоря на един :
      Да , осъзнавам отговорността ! Мисля ,че това е достатъчно .
    • малко карти за анализ, нетипични са:

колко е болен един човек?

9 меча, 4 пентакли, рицар жезли

от какво страда?

магът, 2 чаши, 10 жезли

ще се излекува ли?

5 меча, 4 чаши, колелото на съдбата
    • Mona написа:

малко карти за анализ, нетипични са:

от какво страда?

магът, 2 чаши, 10 жезли

ще се излекува ли?

Хмм ...изискват задълбочен анализ...

На пръв поглед мисля ,че е нещо неврологично...

Утре ще пиша подробно ,че вече ми се спи и не съм в състояние...
    • Кратък бърз анализ на прима виста :

Най -различни симптоми . Автоимунно . Хронично протичащо . Ограничава подвижността на човек . Няма да бъде излекуван , но симптомите му могат да бъдат облекчени...
      МС ?
    • Това ми е мнението. Редно е да кажеш дали съм права или не . Какво му е на човека. Каква му е диагнозата , или това са напразни приказки .

Мнението бе променено 1 път, последно от Lilith ().

• Mona написа:

малко карти за анализ, нетипични са:

от какво страда?

магът, 2 чаши, 10 жезли

ще се излекува ли?

Човекът е отпаднал физически и психически, страда от болки особено през нощта.Изпитва главоболие, безсъние, пристъпи на паника.( 9 меча). Като цяло се касае за хронично заболяване, норма на ръба на патологията(4 пентакли), протичаща с висока температура, обриви, вероятно страда и от високо кръвно налягане и тахикардия.(Рицар жезли)
      Заболяването е лечимо(Магът) и в момента се провежда лечение. Това е инфекция, предавана от човек на човек,или е инфекциозно заболяване ,или заболяване предавано по полов път(2 чаши) , водещо до хронична умора на болния(10 жезли).
      Ще се излекува ли? Има сериозни рискови фактори за здравето му, от неблагоприятна околна среда-непрекъснат стрес и преумора или вредни условия на труд(5 меча). За това човекът се чувства непрекъснато уморен и изтощен.Бих казала и че има отслабен имунитет(4 чаши). Болестта протича на цикли,редуват се периоди на влошаване с периоди на ремисия(Колелото на съдбата), или самото заболяване има цикличен характер. Пълно излекуване няма да има, но ако спазва непрекъснато определен режим и се грижи за здравето си непрекъснато, ще има дълъг и пълноценен живот(4 пентакли).
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Само от 3 комбинации имаш само един пентакъл, това направили ти впечатление?
      няма как да става дума за физическо заболяване ..

Всички карти говорят за осъзнаване на битието, няма карта от голям аркан ( с изкл. на Магът и на Колелото) или от чашите като атрибутивни, да не са били вече реализирани по някакъв начин. Т. е. те вече са се проявили по някакъв начин.
      И този процес може да се проследи.
    • Mona написа:

Само от 3 комбинации имаш само един пентакъл, това направили ти впечатление?

Всички карти говорят за осъзнаване на битието, няма карта от голям аркан ( с изкл. на Магът и на Колелото) или от чашите като атрибутивни, да не са били вече реализирани по някакъв начин. Т. е. те вече са се проявили по някакъв начин.
      За психологически проблем ли говорим ? Психическо заболяване ?
      Депресия , деперсонизациа дисоциация , криза на личността ? Не ми се вярва да е нещо по сериозно като Шизофрения ,но картите са наистина нетипични и тълкуването им изисква много дълбоко вглеждане ,а не само повърхностен анализ ...
    • Lilith написа:

Mona написа:

За психологически проблем ли говорим ? Психическо заболяване ?Депресия , деперсонизациа дисоциация , криза на личността ? Не ми се вярва да е нещо по сериозно като Шизофрения ,но картите са наистина нетипични и тълкуването им изисква много дълбоко вглеждане ,а не само повърхностен анализ ...
      тълкуването им изисква опит и нищо повече, не - няма шизофрения, нито депресия, картите имат други парадигми и параметри, неслучайно преди време преместих темата Таро и здраве в напреднали.
      Натрупване на ниски аркани с големи, особено с подскоци между 2, 4 и 9, а и при наличието на Маг и т.н., изисква изкл. сериозен опит.
    • Предполагам, че заболяването е натрапчива невроза - нахлуващи в съзнанието, повтарящи се нежелани мисли и импулси за действие(Рицар жезли , Колелото на съдбата)които пациентът осъзнава, че са безсмислени( Магът), опитва се да им се противопостави, но не успява.(10 жезли). Натрапчивите мисли и съпротивата спрямо тях генерира тревожност и страх(9 меча, 10 жезли)
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Mona написа:

Lilith написа:

Mona написа:

За психологически проблем ли говорим ? Психическо заболяване ?Депресия , деперсонизациа дисоциация , криза на личността ? Не ми се вярва да е нещо по сериозно като Шизофрения ,но картите са наистина нетипични и тълкуването им изисква много дълбоко вглеждане ,а не само повърхностен анализ ...
      тълкуването им изисква опит и нищо повече, не - няма шизофрения, нито депресия, картите имат други парадигми и параметри, неслучайно преди време преместих темата Таро и здраве в напреднали.Натрупване на ниски аркани с големи, особено с подскоци между 2, 4 и 9, а и при наличието на Маг и т.н., изисква изкл. сериозен опит.
      Mona ,Магът ме озадачава ...Да не би да става въпрос за зависимост ? ?( :/