Таро за смъртта

• Здравейте ,
      имах намерение да изчета форума , да отговоря на въпросите за начинаещите , да се представя и така да пиша,
      но една случка с близък колега на мъжа ми , ме накара да пиша направо тук .
      Човекът е в неизвестност от 10.03 и от тогава ни вест , ни кост .Не знаем дали е жив , и какво се е случило с него.
      На въпросът ми " Какво се е случило с него ? " :

9 меча , Рицар пентакли , Обесеният + Светът

Моето тълкуване е , че каквото и да се е случило си го е причинил сам , няма външна намеса .Още докато бърках картите си помислих , че ако се е самоубил най-вероятно Обесения ще е картата , която ще се падне , и се падна тя. Но не мога да кажа нищо със сигурност , въпросът е твърде сериозен за моето разбиране на картите , затова се обръщам към
      по-опитните. Всякакви свободни интерпретации от моя страна ми се виждат най- малкото неуважителни към човека.
      На въпрос , зададен след седмица след първото гледане " Жив ли е ... ? "

Крал мечове , Кралица мечове , Паж жезли

още по- неясно за мен , надявам се да има вест по Паж жезли , и да съм сбъркала темата .
    • Здравей, бих искала да тегля и аз карти и така да пиша, но съм на работа не мога. По твоите карти - не мисля, че се е самоубил или, че е мъртъв този човек, а че се е покрил, крие се. Според мен дължи пари и е в ситуация, която не може да ги намери или има проблем, който го притеснява ужасно много, с който проблем не може да се справи и иска да "изчезне" просто.
      Дали е жив, жив е според мен, поначало Крал и Кралица Мечове ме замислиха, но по Паж Жезли смятам, че дори в скоро време ще получите информация за него или може би от него. Но съм убедена че се е забъркал в нещо неприятно и това е начина му за спасение, като се покрие и изчезне, докато или намери разрешение на проблема или отмине, поуталожат нещата. Но все пак бих предпочела да тегля и с моите карти и така да пиша. Въпросът е сериозен.
    • Благодаря , за бързото включване !

Това е по - оптимистичния вариант , но тъй-като човекът е почтен с позиция , не допускахме , че се забъркал в някаква схема . Мислиш , че познаваш хората около теб , но явно не е така. ?(
      Ще чакам вашето гледане .
    • Теглих на бързо карти по твоите въпроси.
      " Какво се е случило с него ? "
      9 Пентакли - Обърната 8 Чаши - 7 Мечове

" Жив ли е ... ? "
      Паж Мечове - 9 Мечове - 4 Чаши

Каква е причината да изчезне?
      Отшелник - Паж Мечове - 6 Чаши

Първо общо по картите, отново смятам, че става въпрос за пари, замесени са пари по 9 Пентакли смятам, че не е малка сума или е проект, свързан с доста капитал, от който той се е опитвал да се измъкне или приключи било то сделка, бизнес отношения, защото вече не му е носело удовлетворение, но явно е достатъчно " забъркан ", че и да иска не може да се оттегли - Обърната 8 Чаши, замесени са повече от един човек. Има некоректност и ми намирисва на измама, прецакване по 7 Мечове и Паж Мечове. Другото, което ми прави впечатление е повтаряща се Паж Мечове, нещо извън неговото знание, без да си има и напредстава, информация се е завъртяло.
      И пак казвам, този човек се е покрил от страх, свързано е дори с миналото, сякаш стари, скрити покрити неща са излезли на яве, отдавна "погребани" и "забравени" уж.
      Не всичко знаете за въпросния човек, той си има негови си тайни, пазени дълбоко в него, но и които го държат на щрек. Явно миналото го преследва един вид. Има си проблеми.
      Това е моето мнение, надявам се човекът да е добре и скоро време да се появи.

• kolevaani1 написа:

Теглих на бързо карти по твоите въпроси.
      " Какво се е случило с него ? "
      9 Пентакли - Обърната 8 Чаши - 7 Мечове

" Жив ли е ... ? "
      Паж Мечове - 9 Мечове - 4 Чаши

Каква е причината да изчезне?

Отшелник - Паж Мечове - 6 Чаши

Първо общо по картите, отново смятам, че става въпрос за пари, замесени са пари по 9 Пентакли смятам, че не е малка сума или е проект, свързан с доста капитал, от който той се е опитвал да се измъкне или приключи било то сделка, бизнес отношения, защото вече не му е носело удовлетворение, но явно е достатъчно " забъркан ", че и да иска не може да се оттегли - Обърната 8 Чаши, замесени са повече от един човек. Има некоректност и ми намирисва на измама, прецакване по 7 Мечове и Паж Мечове. Другото, което ми прави впечатление е повтаряща се Паж Мечове, нещо извън неговото знание, без да си има и напредстава, информация се е завъртяло.
      И пак казвам, този човек се е покрил от страх, свързано е дори с миналото, сякаш стари, скрити покрити неща са излезли на яве, отдавна "погребани" и "забравени" уж.
      Не всичко знаете за въпросния човек, той си има негови си тайни, пазени дълбоко в него, но и които го държат на щрек. Явно миналото го преследва един вид. Има си проблеми.
      Това е моето мнение, надявам се човекът да е добре и скоро време да се появи.

Благодаря за отговорите ,
      за парите си права , имаше голяма сума ,която отпуснаха като проект и която беше спряна в последствие . Имаше и нещо като заговор около него и интриги , претърпя голямо поражение . В какво се забъркал никой не е предполагал , защото не е такъв човек , който да има връзки с престъпния свят или да действа незаконно , но какво се е случило ще разберем - надявам се .
      Ще дам обратна връзка , ако има новини .
    • kolevaani1 написа:

Не съм споменавала за престъпен свят или незаконни сделки, или да действа незаконно! Нека не преиначаваме нещата!
      Възползвай се от проекциите на другите.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Къде е Е...?

10 Мечове - 5 Мечове - Обесеният
      При бъркането изхвърча Кулата.

Исках да видя картите си, какъв отговор ще ми дадат на този въпрос, защото аз много добре знам къде е и как се озова там. Момчето, за което питам лежи в гроб. Самоуби се като се обеси . Понякога картите са и много буквални... Понеже съм запозната със случая, а и момчето ми беше близък приятел, Таро освен всичко ми напомня и случая.
      Момчето беше изпаднал в тежка депресия , всичко му тежеше, страдаше - 10 Мечове идеално описва положението и ситуацията при него,( дори беше отишъл сам в психиатрична клиника, за да преодолее депресията) . Има дълга предистория тук - това също по 10 Мечове. С постъпката си е искал да натрие носа на всички- 5 Мечове тук ми говори за глупост (освен всичко друго и освен, че да се самоубиеш е най - голямата глупост). Лично той предния ден е казвал, - "ще видите вие утре, как всички ще ме говорят и запомнят, на всички ще натрия носа, ще ме търсите мене", но никой не е предполагал какво е бил замислил.
      От друга страна, по картите съдя, че смъртта му не е настъпила леко, безболезно, мъчил се е и незнам дали по принцип се случва при самоубийци, но аз мисля, че е съжалил за постъпката си, но спасение не е имало.
      10 Мечове + 5 Мечове - говори за жестока обида, нараненост, измамен, изигран, дори се чувствал използван според мен. С които емоции не може да преодолее...
      На въпросът - "Къде е Е?", ами в несъзнаваното , отвъдното, не в този свят...

• julisun написа:

Здравейте ,
      имах намерение да изчета форума , да отговоря на въпросите за начинаещите , да се представя и така да пиша,
      Човекът е в неизвестност от 10.03 и от тогава ни вест , ни кост .Не знаем дали е жив , и какво се е случило с него.

Моето тълкуване е , че каквото и да се е случило си го е причинил сам , няма външна намеса .Още докато бърках картите си помислих , че ако се е самоубил най-вероятно Обесения ще е картата , която ще се падне , и се падна тя. Но не мога да кажа нищо със сигурност , въпросът е твърде сериозен за моето разбиране на картите , затова се обръщам към
      по-опитните. Всякакви свободни интерпретации от моя страна ми се виждат най- малкото неуважителни към човека.

още по- неясно за мен , надявам се да има вест по Паж жезли , и да съм сбъркала темата .
      Днес е намерен - обесил се е ! Мир на праха му , беше добър човек !
    • julisun написа:

julisun написа:

Здравейте ,

Днес е намерен - обесил се е ! Мир на праха му , беше добър човек !
      Има неща, които ме смущават в тези карти, ситуацията изобщо не е изяснена. Намерение за самоубийство няма, Обесеният щеше да е първа карта, а не последна.
      Така или иначе, това е постфактум и малко хора биха почнали да ровят в детайлите.
    • Преди колко време е починал знае ли се? В картите не виждах самоубийство, нито пък че е бил мъртъв, освен големият му страх и безпокойство, паниката му.
    • Тук Светът от първата комбинация може ли да означава и намеса от други хора?

Мир на праха му! Съжалявам за случилото се. Аз четях, но не се решавах да пиша по причина, че още не се чувствам сигурна за такива въпроси от толкова сериозно значение. Но наистина - никъде по картите не се вижда намерение за самоубийство.

Дали е възможно Обесеният да е на трета позиция, защото, например, в момента на тегленето още е бил жив? Обаче, тогава пак остава фактът, че картите не показват намерение за нещо такова. Наистина странна работа..
    • Последно е видян на 10.03 - петък . В събота , неделя не се прибира , не отговаря .
      В понеделник 13.03 е обявен за издирване , моето гледане е от понеделник - вечерта , предполагам , че вече е бил мъртъв .
      Обесеният + Светът разбрах буквално - обесил се е и вече не е на този свят , това е първата ми асоциация, естествено после взех да разсъждавам и се разколебах , че може да е заминал в чужбина по Светът , с помощта на приятел по рицар пентакли и т.н. и още други версии. Затова писах тук .
      Открит е на 29.03 , обесен в стара изоставена сграда ,от която е имал ключ , заключен от вътре , без бележка , няма данни за насилствена смърт .
      За съжаление не е обявена информация кога е настъпила смъртта , аз предполагам че е било още в петък .
      Много жалко , защото не е давал никакви индикации , че има такива намерения , ходил си е на работа и всичко е било нормално , никой не е предполагал .Всички са в шок! Жалко , много жалко ....

13.03 "Какво се е случило с В.?"

9мечове , Рицар пентакли , Обесеният + Светът

20.03 " Жив ли е В. ?"

27.03 " Защо го е направил ?"

Рицар пентакли , Силата , Паж мечове
    • julisun написа:

Последно е видян на 10.03 - петък . В събота , неделя не се прибира , не отговаря .
      В понеделник 13.03 е обявен за издирване , моето гледане е от понеделник - вечерта , предполагам , че вече е бил мъртъв .
      Обесеният + Светът разбрах буквално - обесил се е и вече не е на този свят , това е първата ми асоциация, естествено после взех да разсъждавам и се разколебах , че може да е заминал в чужбина по Светът , с помощта на приятел по рицар пентакли и т.н. и още други версии. Затова писах тук .
      Открит е на 29.03 , обесен в стара изоставена сграда ,от която е имал ключ , заключен от вътре , без бележка , няма данни за насилствена смърт .
      За съжаление не е обявена информация кога е настъпила смъртта , аз предполагам че е било още в петък .
      Много жалко , защото не е давал никакви индикации , че има такива намерения , ходил си е на работа и всичко е било нормално , никой не е предполагал .Всички са в шок! Жалко , много жалко ....

13.03 "Какво се е случило с В.?"

9мечове , Рицар пентакли , Обесеният + Светът

20.03 " Жив ли е В. ?"

27.03 " Защо го е направил ?"

Рицар пентакли , Силата , Паж мечове
      Ами по Рицар Пентакли и Силата - сам си го е решил и , разбира се, пажа меч им нещо скрито, за което не е казвал и никой не знае. Интересно, защо и картите не го казват (а може и да го казват, но аз да не го разбирам - надявам се друг да се включи, ако вижда нещо по тях), защото аз по тези карти виждам решение, подготовка да си го направи това.

Между другото... относно ситуационното развитие - имам предвид старата сграда, заключена от вътре, това пак не означава, че няма намеса от други хора. Това може да не е само при условия на насилствена смърт. Тук не знаем все още, каква е работа, може да са го принудили да го направи сам, да са заплашили някой от семейството му и Бог знае още, какво.
    • Ето едни "странни" карти. Уж странни - точни карти на смъртта, на умирането, на сбогуването.

4 пентакли, 4 жезли, 4 чаши

Земята, земята ... Земята, която те вика и призовава обратно в лоното си. Прах и сянка сме.
      Много тежко, много земно, много буквално. Много човешко.

Мир на душата ти, Катя
    • Трябваше да ходя вчера на събиране и се бях притеснила, че няма да отида, теглих карти:

8 пентакли - Ас пентакли - Висшата жрица

Малко след това ми зъннаха по телефона и ми казаха, че забавянето е било, защото човек във фирмата е починал.

Мир на прахта й.

Предполагам, че излязоха тези карти, защото работих с нея (8 пентакли) и беше събиране със стари колеги.
      Ас пентакли много често сме го обсъждали, че е карта на смъртта + Висшата жрица ... забвение и вечната тишина, която настъпва отвъд смъртта.

Тя боледуваше страшно често... питах от какво е починала:

9 пентакли - 10 жезли - Страшен съд

Мисля, че е било пренатоварване, но повече не мога да кажа.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.

Мнението бе променено 1 път, последно от wolfy ().

• wolfy написа:

Трябваше да ходя вчера на събиране и се бях притеснила, че няма да отида, теглих карти:

8 пентакли - Ас пентакли - Висшата жрица

Малко след това ми зъннаха по телефона и ми казаха, че забавянето е било, защото човек във фирмата е починал.

Мир на прахта й.

Предполагам, че излязоха тези карти, защото работих с нея (8 пентакли) и беше събиране със стари колеги.
      Ас пентакли много често сме го обсъждали, че е карта на смъртта + Висшата жрица ... забвение и вечната тишина, която настъпва отвъд смъртта.

Тя боледуваше страшно често... питах от какво е починала:

9 пентакли - 10 жезли - Страшен съд

Мисля, че е било пренатоварване, но повече не мога да кажа.
      Жалко за младата жена.
      Какво пренатоварване? Заболяването е наслестветно и е вид рак на кръвта, който е поразил всякакви органи, от години е, но е възникнало внезапно преди 2 до 3 години.

Да почива в мир.