Таро и Смъртта

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Kalika написа:

Кой е убил детето - 4 жезли, Кралица чаши, 9 чаши.
      Тук съм категорична, че убиецът е жена в неадекватно състояние (или като компромисен вариант - истеричен мъж, но не ми се вярва). Убедена съм, че е жена, при това от семейството или най-малкото - близка / позната на семейството. Рядко ми се падат толкова ясни карти.
      Милото дете, разтърси ме тази новина! Дано по-бързо открият убиеца (убийцата).
      Да, задържана е жена, близка на семейството.
      Аман от луди, но в случая пак става дума за делби и имоти ... Турци, българи, все едни и същи ги тресат, простотията ни е покъртителна.
    • Kalika написа:

Kalika написа:

Тук съм категорична, че убиецът е жена в неадекватно състояние (или като компромисен вариант - истеричен мъж, но не ми се вярва). Убедена съм, че е жена, при това от семейството или най-малкото - близка / позната на семейството. Рядко ми се падат толкова ясни карти.
      blitz.bg/kriminalni/prestpleni…mchilgrad_news565454.htmlПонякога ми се иска да не виждам, да не знам, да нямах Таро...
      Сега да видим кой точно е убиецът.
      Не е майката. Аз вече го видях.

Изключително пропаднала история.

А на теб браво, доколкото изобщо може да се каже браво, но за прозрението ти - браво. Занимавай се със сложни неща, не с дивотии в Таро.
    • Mona написа:

Kalika написа:

Kalika написа:

blitz.bg/kriminalni/prestpleni…mchilgrad_news565454.htmlПонякога ми се иска да не виждам, да не знам, да нямах Таро...
      Сега да видим кой точно е убиецът.Не е майката. Аз вече го видях.

Изключително пропаднала история.

А на теб браво, доколкото изобщо може да се каже браво, но за прозрението ти - браво. Занимавай се със сложни неща, не с дивотии в Таро.
      Благодаря ти! Това са редки случаи, в които сякаш Таро иска да ми отговори и го прави ясно. А за дивотиите също си права - там няма отговор или аз не го разбирам, или противоречи на действителността.
    • Ето ви карти, защо е убита, ако някой ми каже, че е плод на момент на загуба на разсъдък, лично ще го разстрелям:

Силата, Ас пентакли, 5 меча

Наистина трябва да си не просто зъл, а изключително говедо. Всичко е планирано и се е получил, дори неочакван добър/удобен случай да се случи това.

В последния момент, е имало съжаление, но вече е било късно.

Бъдете проклети и приети в другия свят.
      От мене толкова.

ПС> Картите са страшни.
    • Mona написа:

ПС> Картите са страшни.
      И наистина за последно:

3 чаши, Императорът, 8 меча

Който разбира от Таро, ще разбере какво искам да кажа.
      ПО-скоро да изкрещя.
    • Mona написа:

Ето ви карти, защо е убита, ако някой ми каже, че е плод на момент на загуба на разсъдък, лично ще го разстрелям:

Силата, Ас пентакли, 5 меча

Наистина трябва да си не просто зъл, а изключително говедо. Всичко е планирано и се е получил, дори неочакван добър/удобен случай да се случи това.

В последния момент, е имало съжаление, но вече е било късно.

Бъдете проклети и приети в другия свят.
      От мене толкова.

ПС> Картите са страшни.
      Тотално озлобление, защо някой има нещо, което ти нямаш - така ги виждам картите. И желанието да причиниш зло, да накараш другия да страда.
    • Арестуван е братовчед на убитата Дамла. Акцията по задържането е проведена преди минута в района на автогарата в Момчилград, съобщава "24 Родопи". Акцията по задържането е проведена преди минути в района на автогарата в Момчилград. Там все още има полицейски патрули, но задържаният е откаран от други служители на МВР в Кърджали.
      Близо до жилището на младия мъж, който е на около 25-27 години, е намерено тиксо, твърдят съседи, които са станали очевидци на акцията.
    • Имаше скоро някакво питане за Дама Меч и дали тази карта на последна позиция предвещава смърт.Не мога да се сетя в коя тема го четох,сега не мога да я открия и пиша тук.
      Искам да споделя моя скромен опит с нея.По принцип не питам за болести и смърт ,тогава ми беше за пръв и последен път.
      На едни наши близки синът им се удави в един язовир ,отишъл да лови риба вечерта .
      Картите ,които изтеглих бяха много показателни 8 ЧАШИ ДАМА МЕЧ СИЛА,а въпросът ми беше какво се е случило,понеже имаха съмнения...
      За последните две карти не съм сигурна за последователността.
      Местността е била точно както на 8 Чаши,хълмиста местност с язовир
      В последствие се разбра ,че най вероятно се е подхлъзнал и паднал и че е бил сам.
      Дамата и Силата си ги изтълкувах като падането и безсилието да се пребори за живота си.В последствие казаха,че най вероятно е употребил алкохол,за което говори и 8 Чаши
      Така че може би Дама Меч говори понякога за внезапно попадане в рискова ситуация,поне така си го разтълкувах аз.
    • julia написа:

Имаше скоро някакво питане за Дама Меч и дали тази карта на последна позиция предвещава смърт.Не мога да се сетя в коя тема го четох,сега не мога да я открия и пиша тук.
      Искам да споделя моя скромен опит с нея.По принцип не питам за болести и смърт ,тогава ми беше за пръв и последен път.
      На едни наши близки синът им се удави в един язовир ,отишъл да лови риба вечерта .
      Картите ,които изтеглих бяха много показателни 8 ЧАШИ ДАМА МЕЧ СИЛА,а въпросът ми беше какво се е случило,понеже имаха съмнения...
      За последните две карти не съм сигурна за последователността.
      Местността е била точно както на 8 Чаши,хълмиста местност с язовир
      В последствие се разбра ,че най вероятно се е подхлъзнал и паднал и че е бил сам.
      Дамата и Силата си ги изтълкувах като падането и безсилието да се пребори за живота си.В последствие казаха,че най вероятно е употребил алкохол,за което говори и 8 Чаши
      Така че може би Дама Меч говори понякога за внезапно попадане в рискова ситуация,поне така си го разтълкувах аз.
      АМи добре е да записваш важните комбинации, за да можеш да сравняваш после, а и рядко има такива случаи, затова подхождай винаги научно и методично, независимо какви емоции изпитваш.