Pinned Таро и здраве/Напреднали

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mona wrote:

Гледам за мъж в напреднала възраст. От 5 месеца има пръсти с гангрена, стъпалото е подуто. Проблемът е, че лекарите има разнопосочни мнения и едни препоръчват екстракция, другите консервативно лечение с антибиотици.

Въпросът е трябва ли да се оперира и да се отстранят болните пръсти.

Умереността, Слънцето, Паж чаши
    след преконфигурация:
    /Умереността, Паж чаши, Слънцето/

Операция не се налага.
    Но отговорността изисква да се гледа отново в най-скоро време, поради проблеми със сърцето.
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Карти пускам за тежък въпрос.
    Силата, Императорът, 6 пентакли
    Картите хем са нетипични, хем са. Дали една жена ще почине до края на седмицата. За мен картите са ясни.
    Сега ми се обадиха и споделям с вас картите.

Моля да не се изказват хора, които нямат опит.
  • Искам и аз да споделя една комбинация с вас на тежък въпрос. Дали ще се подобри състоянието на човек,който беше в болница с цироза.
    Рицар Пентакли-8 чаши-2 пентакли.
    Още като ги изтеглих усещането ми беше, че няма да има подобрение и сега разбрах,че човекът си е отишъл.
  • Здравейте ! Начинаеща съм,но чета почти всеки ден ,за да се уча.
    Човек от семейството ми е в критично състояние в болница и затова си позволявам да пиша само тук,но с молба за помощ.

Ще се възстанови ли Т?

6 меча - 9 чаши - 5 пентакли

Няма да си позволя да тълкувам,ако някой има желание да изтегли карти,ще съм благодарна.
    Ако постът ми е неуместен тук,моля да ме извините и да бъде изтрит :)
  • Linke wrote:

Здравейте ! Начинаеща съм,но чета почти всеки ден ,за да се уча.
    Човек от семейството ми е в критично състояние в болница и затова си позволявам да пиша само тук,но с молба за помощ.

Ще се възстанови ли Т?

6 меча - 9 чаши - 5 пентакли

Няма да си позволя да тълкувам,ако някой има желание да изтегли карти,ще съм благодарна.
    Ако постът ми е неуместен тук,моля да ме извините и да бъде изтрит :)
    Здравей, препоръчвам на начинаещи изобщо да не се занимават с въпроси, касаещи здравословно състояние - там картите Таро работят малко по-различно.
    Колкото до самия въпрос - не се притеснявай, вече.

П.С. Сега виждам поста ти.
  • Благодаря,Мона ! Не съм си позволявала да тълкувам картите.
    Човекът излезе от кома преди 3 дни. Претърпя операция от рак на дебелото черво ,последва втора по спешност и беше на косъм.Прекара няколко дни в кома.
    Засега това е развитието .