Таро и здраве

• Калика, моят страдаше от подобно нещо, затова и веднага го заподозрях. Симптомите могат да се различават, и при нас нямаше задушаване ; варираха от изтръпване и мравки в крайниците, през сърцебиене (Бърза Помощ на два пъти е идвала, ЕКГ - нищо му нямаше...), до типичен паник атак - изкарвал ни е посред нощ пред блока, убеден, че ще има земетресение...) После някакси се оправи спонтанно, дано и при вас всичко бъде наред. Ще се радвам да споделиш какво е станало, стискам ви палци.
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
    — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
  • Roxelane написа:

Калика, моят страдаше от подобно нещо, затова и веднага го заподозрях. Симптомите могат да се различават, и при нас нямаше задушаване ; варираха от изтръпване и мравки в крайниците, през сърцебиене (Бърза Помощ на два пъти е идвала, ЕКГ - нищо му нямаше...), до типичен паник атак - изкарвал ни е посред нощ пред блока, убеден, че ще има земетресение...) После някакси се оправи спонтанно, дано и при вас всичко бъде наред. Ще се радвам да споделиш какво е станало, стискам ви палци.
    Точно такива са симптомите, да - мравучкане по краката, изтръпване, схващане на челюстта. И се отключиха след един период, в който научи за смъртта на няколко негови познати. Мъжете са с по-слаба психика и често така се получава. Лошото е, че се сърди, когато се опитвам да му обясня, не било на психична основа, не съм разбирала и т.н. А щом си го преживяла, знаеш какъв тормоз е за хората около него - писна ми да слушам за болести и негативни неща.
  • Kalika написа:

Roxelane написа:

Калика, моят страдаше от подобно нещо, затова и веднага го заподозрях. Симптомите могат да се различават, и при нас нямаше задушаване ; варираха от изтръпване и мравки в крайниците, през сърцебиене (Бърза Помощ на два пъти е идвала, ЕКГ - нищо му нямаше...), до типичен паник атак - изкарвал ни е посред нощ пред блока, убеден, че ще има земетресение...) После някакси се оправи спонтанно, дано и при вас всичко бъде наред. Ще се радвам да споделиш какво е станало, стискам ви палци.
    Точно такива са симптомите, да - мравучкане по краката, изтръпване, схващане на челюстта. И се отключиха след един период, в който научи за смъртта на няколко негови познати. Мъжете са с по-слаба психика и често така се получава. Лошото е, че се сърди, когато се опитвам да му обясня, не било на психична основа, не съм разбирала и т.н. А щом си го преживяла, знаеш какъв тормоз е за хората около него - писна ми да слушам за болести и негативни неща.
    Ох, знам, знам.... Като залягат за умирачка... Стискай зъби, няма оправия. Ако може да си намери нещо да му заема времето и съзнанието - хоби някакво, ама да е наистина отдаден, колкото и банално да звучи... Ще му попремине, а и ти ще отдъхнеш.
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
  • Мона, права беше за кашлицата, хроничен бронхит. Ако беше се лекувал като хората преди време и беше спрял да пуши, нямаше да е на тоя хал. Но поне не е прерастнало в белодробен емфизем !
    Сега, доколкото го познавам, ще се прави на мъченик, няма да иска да го лекувам, ще се цупи и пуфти, ще нервничи... оффф....
  • Roxelane написа:

Мона, права беше за кашлицата, хроничен бронхит. Ако беше се лекувал като хората преди време и беше спрял да пуши, нямаше да е на тоя хал. Но поне не е прерастнало в белодробен емфизем !
    Сега, доколкото го познавам, ще се прави на мъченик, няма да иска да го лекувам, ще се цупи и пуфти, ще нервничи... оффф....
    Доказателство за това са картите - при тежки големи аркани, никога не може да става дума за тежки заболявания, това е закон.
    Онкологичните и други сериозни заболявания идват като нежни послания с "леки" карти с тук-таме "пирони" от рода на обърнати Ас-а, карти с номера 8 и много, много чаши.
    jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
  • Mona написа:

Roxelane написа:

Мона, права беше за кашлицата, хроничен бронхит. Ако беше се лекувал като хората преди време и беше спрял да пуши, нямаше да е на тоя хал. Но поне не е прерастнало в белодробен емфизем !
    Доказателство за това са картите - при тежки големи аркани, никога не може да става дума за тежки заболявания, това е закон.Онкологичните и други сериозни заболявания идват като нежни послания с "леки" карти с тук-таме "пирони" от рода на обърнати Ас-а, карти с номера 8 и много, много чаши.
    Ясно !
  • Внезапно появил се проблем с ерекцията. Човекът се тревожи, да не би да има проблем с простатата, защото баща му е имал такъв проблем дължащ се на ракови метастази, доколкото разбрах.
    Вариантите са няколко : или от лекарствата, които приема в момента (страничен ефект), или на психическа основа, или действително по-сериозен проблем, при който трябва да го посъветвам да иде спешно на лекар.

9 чаши Обърната - 5 меча Обърната - Обесеният

Така, изключвам сериозен проблем заради Големия Аркан, също така няма дворцови фигури, нито десятки, за бъде унаследен проблем. На психическа основа също не е, тъй като по 5 меча заключвам, че причината е външна ; 9 чаши обърната смятам, че символизира лекарствата, които приема в момента. Ако някой иска да се включи, ще се радвам.
  • Я кажи, попрепил ли е или нещо подобно тези дни?
    Виждам, че освен лекарства приема и други неща :)
    jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
  • Mona написа:

Я кажи, попрепил ли е или нещо подобно тези дни?
    Да, но знам, че това никога не е представлявало за него проблем, както при повечето мъже.
  • Roxelane написа:

Mona написа:

Да, но знам, че това никога не е представлявало за него проблем, както при повечето мъже.
    Е, винаги има пръв път, освен това повечето лекарства имат сериозни странични действия, съчетания с алкохол и т.н.
    Това е проблемът, трябва да спре.
  • Mona написа:

Не се аргументирах: това е по линията 9 чаши обърната + 5 меча обърната.
  • Благодаря ти ! Също и за аргументацията. Комбинацията алкохол с лекарствата е значи причината. Той спира лекарствата така или иначе вече, та ще видим. Важното е, че нищо сериозно...
  • Много странни карти... Попитах "Какво ми става?" - спя много лошо, сънувам странни и ярки сънища няколко дни подред вече, нервна съм, уморена постоянно, боли ме глава, синузит, корем, каквото се сетиш...
    Глупакът - 3 меча обърната - 6 жезли
    Всички карти ми говорят за някаква нервна криза сякаш, нещо се е обострило с тази 3 меча обърната, нещо непредвидено, за което съзнанието ми не е готово, търси да си пробие път като че ли... и ще успее с 6 жезли, физически проблем не виждам, но май още повече ме объркаха картите, с Глупакът на първа особено - променливост.... Дали пък да не означава да изследвам щитовидната жлеза ??