Таро/Тренирам - питайте ме

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Таро/Тренирам - питайте ме

Sha wrote:

Здравейте! Тъй като искам да практикувам уменията си с картите, имам нужда от доброволци
      Добре е първо да ми зададете въпрос, на който знаете отговорът, за да видим как се свързвам с вас, а после ако желаете, може да питате и друго.
      Линк към старата тема: Тренирам - питайте ме
      Темата е 9 страници и ми е трудно да копирам всичко, ако искате да сверите стари мнения, вижте в старата тема.
      Надявам се темата да продължи да се развива така добре, както и предишната <3
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Armid wrote:

Понеже много ми допадна темата преди, бих искала да я размърдам.
      Въпрос- 1, Имам ли деца и 2. С какво се занимавам
      :)
      По първия получавам по-скоро не... и то вероятно заради здравословен проблем.
      Но от друга страна си мисля също, че си имала някакви негативни емоции във връзка с това, които обаче започват да се интегрират и най-вероятно скоро можеш да бъдеш майка...
      А имало ли е аборти?

картите са - О 6 Чаши, О 3 Меча, Кралица Пентакъл
      /О 8П

По втория не ми говорят много много...
      Колесница + О9Ж излязоха заедно, Кралица Меч, О Умереност
      /9П

Тази Кралица уж всичко може и е доста оправна, особено с тази Колесница е супер надъхана, но има някакъв проблем...
      Звучи ми като да мотивираш хора, объркали посоката или с физически проблеми.
    • Видях като беше отговорила, но не можех по-рано да си вляза в профила. Странно е, наистина, с тези 3 меча. Имам 3 деца, на 4 , 6г и 14 г и никога не ми се е налагало да правя аборт.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Проблемът на такива комбинации е следният: човекът задава един въпрос и смята, че Таро е длъжно да отговори точно на него, няма такова нещо.

Таро винаги отговаря на важните неща и това не винаги са зададените въпроси.
    • Въпросът, който задаваш Armid - дали имаш деца или не е, не е от компетенцията на Таро, реално това картите никак не ги интересува.
      Но, ако искаш да узнаеш кога ще умреш, то тогава Таро ще ти помогне и ще ти каже.
    • Така е, така е, вече се убеждавам в това, нееднократно.
      Ето, на 2 въпрос, даже и аз не мога да си отговоря :)
      Но наистина искам някакъв вид упражнения, по-като за начинаещи. Чета всичко, някои неща напасвам вече според знанията си, но други са ми все още далечни. Ще ми се да има такива упражнения където да видя къде бъркам и къде успявам правилно да разтълкувам картите.
      La vie en rose
    • Mona wrote:

Дай предложения какво би ти било от полза. Как си представяш нещата.
      Точно както го правиш - задаваш въпрос за реален човек/ ситуация и ние отговаряме с аргументи. А после следва отговора и виждаме къде сме в картинката и защо не сме на правилното място. Искам да се разгранича от себе си и собствените си въпроси, те ще се случат по един или друг начин и да не си ги натъкмявам отговорите.
      La vie en rose
    • Да, и затова исках да раздвижа въпросите тук, защото имаме реални хора, с реални въпроси, които накрая могат да кажат верни ли са разсъжденията или не. Не е ли това пътя за учене?
      La vie en rose
    • За съжаление, не е.
      От 10 човека, 9 еднакви съдби ще имаш, това може да създаде рутина, но не и закон, не и аксиома. Просто картите ще ти показват едни и същи скучни неща, каквито касаят повечето хората имайки предвид техните въпроси, които далеч не са вълнуващи: за работа, за любов и здраве. Сама се сещаш, че картите няма как да се вълнуват от това и затова казвам и че гледанията за пари са една глупост.

Какво стана с момичето с комата?
    • Спомена диабет, но според изследванията няма диабет, по-скоро казват, че са увредени бъбреците. Първото нещо, което са предположили лекарите в линейката е хистерия. Факт е, че неизвестните са много. Няма реакции към момента. Близки казват, че си обръща главата по посока на гласа, но дали е съзнателно, никой не може да каже. Според лекарите не вижда и не чува.
      La vie en rose
    • По-скоро това, по-скоро онова, ясно ми е.
      Явен хормонален дисбаланс, лекарите да си говорят каквото искат.
      Не ми каза съпътстващото събитие в семейството.

Но едно е ясно, свръхпроиздство на хормони от надбъречната жлеза. Което има връзка и с диабетна картина и с проблеми на надбъбречната жлеза.