Таро/Тренирам - питайте ме

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Здравейте, момичета.
      Може ли някой да ми изтегли карти? Моите не са с мен, не ми се подмята моята колода по квартири и не искам да ми пипат картите разни непознати.
      Въпросът ми е: дали си струва да отида на интервюто за работа в Амстердам в четвъртък/19.04?
      Вече дори не съм сигурна, че работата е подходяща за мен, дори и да ме одобрят.
      Да не говорим, че още не съм говорила с настоящия си работодател да ползвам почивен ден в четвъртък :) .
      Какъв е съветът на Таро? Изглежда като прехвърляне на отговорност за решение, което следва да е изцяло мое, но все пак...
      Понякога дори да се обсъди подобен въпрос с друг човек помага да се погледне и да се види ситуацията по друг начин, получава се някаква яснота.
    • Ghanima написа:

Здравейте, момичета.
      Може ли някой да ми изтегли карти? Моите не са с мен, не ми се подмята моята колода по квартири и не искам да ми пипат картите разни непознати.
      Въпросът ми е: дали си струва да отида на интервюто за работа в Амстердам в четвъртък/19.04?
      Вече дори не съм сигурна, че работата е подходяща за мен, дори и да ме одобрят.
      Да не говорим, че още не съм говорила с настоящия си работодател да ползвам почивен ден в четвъртък :) .
      Какъв е съветът на Таро? Изглежда като прехвърляне на отговорност за решение, което следва да е изцяло мое, но все пак...
      Понякога дори да се обсъди подобен въпрос с друг човек помага да се погледне и да се види ситуацията по друг начин, получава се някаква яснота.
      как ще се развият нещата за теб, ако отидеш на интервюто? 8 меча - Сила - Крал чаши
      Струва ли си да ходиш? 9 меча - 2 меча - Крал меча

Мисля, че интуицията ти не те подвежда, Доста напрежение има в тези мечове.
      На първия въпрос - даже си мисля, че настоящия ти шеф ще е много против да отсъстваш, дори може и да не те пусне.
      Дали си струва? Сякаш не.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Много благодаря за отделеното време, ArmId.
      Ама карти и чудо! :)
      Въпреки че, всъщност много точно отразяват положението при мен. :)
      Много напрежение по тези карти, да.
      И много безсилие. :D
      Още не съм говорила с шефа си, не че има за кога да отлагам, де. Но пък и окончателно решение не съм взела още.

Ще пиша тези дни, ще дам обратна връзка.
    • Ghanima написа:

Много благодаря за отделеното време, ArmId.
      Ама карти и чудо! :)
      Въпреки че, всъщност много точно отразяват положението при мен. :)
      Много напрежение по тези карти, да.
      И много безсилие. :D
      Още не съм говорила с шефа си, не че има за кога да отлагам, де. Но пък и окончателно решение не съм взела още.

Ще пиша тези дни, ще дам обратна връзка.
      Знаеш ли какво.
      Няма смисъл от Таро.

Искай свободен ден и отиди на интервюто, какво ти пука. Пробвай, винаги ще съжаляваш.
      Ако искаме да ни се случват различни неща, трябва и да правим различни неща. Аз така бих направила. Мисленето понякога е излишно.
      Колебанията - още повече.
      Действай!
    • Mona написа:

Знаеш ли какво.Няма смисъл от Таро.

Искай свободен ден и отиди на интервюто, какво ти пука. Пробвай, винаги ще съжаляваш.
      Ако искаме да ни се случват различни неща, трябва и да правим различни неща. Аз така бих направила. Мисленето понякога е излишно.
      Колебанията - още повече.
      Действай!
      Хаха, това е мноого вярно.
      Дори само заради опита си струва.

Но пък аз съм една страхливка понякога, мисля че картите на Армия ползват точно това.

Коментара ти е много мъдър, не мога да споря с него, аз и без това май щях да отида.
      Ще отида, но ще се наложи да почакате да дам обратна връзка- интервюто е с тест и резултати се получавали след около месец.
    • Ако на някого му се пита нещо, ще се радвам тази вечер да потренирам.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane, аз искам! Бих искала да попитам някой тук, защото съм супер нова с таро и въобще си нямам никаква идея все още. Хвърлях си доста пъти обаче вече тотално се обърках и не разбрах нищо. Трудно ми е, а вече доста се измъчвам за един въпрос, за това би ли ми хвърлила карти за нова връзка до месец, ..или кога ще имам? Или дали ще се запозная с някого този месец, с когото ще изградим връзка по нататък с времето. Беше ми дадена някаква прогноза, че ще имам връзка след април 2018 и все повече нямам търпение, защото го искам от година вече. Много ми е тежко. Ще се появи ли мъж най-сетне с когото да развием връзка през тази година...
    • Мила Ани, твоята тема е: Таро онлайн II .

Моля ви, четете правилата на темите - на страница първа от всяка тема, ги пише. В случая темите за трениране са само за хора, които вече работят с картите.

Ани, напиши отново въпроса си в правилната тема.
      Таро онлайн II
      DIGNITY ALWAYS WIN.