Тренирам - питайте ме

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Roxelane написа:

Здравейте ! Ша, дали би споделила значението на редовете тук или в "Подредби" ? Харесва ми тази подредба, аз като "циганска" знаех една друга.
      Здравей, всъщност няма значения, подредбата описва истории.
      Честно казано понякога е много ясна, друг път не толкова, но съм я пробвала два три пъти засега.

Ето тук я видях и макар да не приемам начина, по който тълкува това момиче, ми стана интересна самата подредба.

• Sha написа:

Основа – 7 Жезъла
      О РИЦАР ЧАШИ – О 7 ПЕНТАКЪЛА – 9 ПЕНТАКЪЛА – О КРАЛИЦА ЧАШИ – ОБЕСЕН
      2 ПЕНТАКЪЛА – 2 МЕЧА – О КРАЛ ПЕНТАКЪЛ – О РИЦАР МЕЧ – КРАЛИЦА ЖЕЗЪЛ
      О РИЦАР ПЕНТАКЪЛ – О 5 ПЕНТАКЪЛА – О ЛЮБОВНИЦИ – О 9 ЖЕЗЪЛА – О 3 ЖЕЗЪЛАО ДЯВОЛ – 6 ПЕНТАКЪЛА – 7 ЧАШИ – О ЖРИЦА – 5 ЧАШИ
      Да речем, че в сценката аз играя второстепенна роля и поне за момента не се чувствам като жертва, нямам и кой знае какви притеснения, защото този филм вече сме го играли, с хепи енд :) Различното този път е, че сумата е двойна от предните пъти и поради това си мисля, дали пък това няма да е критерий за по-обстойни проверки. Има разни неща, за които биха могли да се заядат, но и преди ги е имало и са минавали безпроблемно. След почивните дни ще има развитие :)
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Armid написа:

Sha написа:

Основа – 7 Жезъла
      О РИЦАР ПЕНТАКЪЛ – О 5 ПЕНТАКЪЛА – О ЛЮБОВНИЦИ – О 9 ЖЕЗЪЛА – О 3 ЖЕЗЪЛАО ДЯВОЛ – 6 ПЕНТАКЪЛА – 7 ЧАШИ – О ЖРИЦА – 5 ЧАШИ
      Да речем, че в сценката аз играя второстепенна роля и поне за момента не се чувствам като жертва, нямам и кой знае какви притеснения, защото този филм вече сме го играли, с хепи енд :) Различното този път е, че сумата е двойна от предните пъти и поради това си мисля, дали пък това няма да е критерий за по-обстойни проверки. Има разни неща, за които биха могли да се заядат, но и преди ги е имало и са минавали безпроблемно. След почивните дни ще има развитие :)
      Хей, Армид, а като гледаш картите, разчиташ ли определена история, която да навързваш със събитията около теб?
    • Мерси Ша, ще я пробвам :) ако излязат интересни карти ще ви споделя.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Здравей, Ша, имам въпрос:
      Х ще направи ли нещо за У?
      Х и У са колеги и У моли Х за услуга.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Alfa_Kentavar написа:

Здравей, Ша, имам въпрос:
      Здравей! Тези дни като имам време, ще говоря с картите. Дори да се случи случката, изчакай да видим, как ще тълкувам, преди да се включиш :)
    • Вече знам резултата. Ще те изчакам да изтеглиш карти и после ще напиша какво се получи при мен.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Alfa_Kentavar написа:

Здравей, Ша, имам въпрос:
      Здравей, Алфа Кентавър! Благодаря за възможността да потренирам по-дълги подредби! :)

За твоя въпрос реших да наредя пет карти, за да видя каква история ще ми разкажат. Не съм ги мислила като минало, сега, бъдеще, а просто като развитие на история.

Картите са:
      Основа – О 2 Меча
      ЛЮБОВНИЦИ – КРАЛИЦА ЖЕЗЪЛ – О 9 ЧАШИ – 5 МЕЧА – КУЛА

Това, което виждам е компромисно решение, което не удовлетворява нито една от страните.
      В началото докато четях въпросът ти, си мислех, че услугата е направена... сега по тези карти бих казала отново, че да – по Кралица Жезъл е направена, но с катастрофални последици заради 5 Меча + Кула, а и обърнатите 9 Чаши би трябвало да показват неудовлетвореността от това решение.

Смятам, че решението е взето заради правите Влюбени + Кралица Жезъл, която не се колебае, а действа, но О 9 Чаши е нестабилност, празнота... или някой е бил твърде сигурен в себе си и после е бил прецакан заради 5 Меча.

Би трябвало всичко това да е за добро, тъй като и 5 М и Кулата са изправени, т.е. енергията не е блокирана и това е съзидателен етап, през който трябва да се мине, за да се започне начисто, без компромиси.

Виждам и другата страна де – ако Кралицата Жезъл гледа само себе си и не се интересува от другите заради обърнатите 9 Чаши до нея и съответно действа като егоист, без да ѝ пука за нуждите на другите.

Но все пак, тъй като повечето карти са изправени, бих казала, че услугата е направена, но не с очакваните резултати. Освен ако не е желано точно това – да се промени статуквото.

Благодаря за търпението!
    • Ша, права си, услугата е направена. Ето и моите карти по въпроса:

Рицар пентакли, Звездата, 3 мечове

В първия момент си помислих, не , няма да стане, но като се замислих, Звездата на тази позиция показва бъдещи събития, нещо от по- далечното бъдеще, което ще донесе разочарование( 3 мечове). Може би онова, заради което което У иска услугата, няма да протече според очакванията му. От друга страна Звездата с 3 мечове ми прилича на охладняване на отношения и раздяла. Така че, по Рицар пентакли услугата е на лице, макар и след дълго чудене от страна на Х.
    • Armid написа:

Sha написа:

Основа – 7 Жезъла
      Всичко мина по мед и масло, както се казва. Без излишни спорове, и пр.
    • Сърбят ме пръстите. Някои да иска да му гледам за нещо? Тренира ми се.

Моля, хората без собствени колоди: Таро онлайн
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur

• curi0us написа:

Сърбят ме пръстите. Някои да иска да му гледам за нещо? Тренира ми се.

Моля, хората без собствени колоди: Таро онлайн
      Здравей! Ще ти задам въпрос, на който ми е интересно как ще отговорят картите -
      Защо или заради какво се разделихме с Ф.?
      Преди повече от 15 години се случи.

• Уау. Интересни карти, Ша!
      Докато бърках, 8 меча непрекъснато ми беше пред очите, както и Папата. По принцип не използвам техниката с "дъното на колодата", ама в този случай ... Уау. Послание и половина :D. Други инвенции, докато бъркам бяха Умереност, 7 меча, 9 пентакли. Постоянно пред очите ми. Аз се опитвам да игнорирам това, за да не се обърквам прекалено много, но все пак няма как да е случайно.

Да видим:
      3 чаши, 5 чаши, 8 меча ||| Папата
      Помислих си първоначално: този човек да не е изневерил? Заради повтарящите се 7 меча, когато гледах, това беше бърза и силна асоциация, докато размесвах. По комбинацията обаче по-скоро вече клоня, че те е ревнувал и то много, не е можел да те "опитоми". Освен това явно сте имали и много различни ценности един от друг, заради Папата.
      Как ми протича мисълта: 3 чаши е твоята весела натура, която той не може да приеме (8 меча като атрибут към 3 чаши). Преходът е 5 чаши, горчивина, чувство, че си жертва и не те оценят и не те разбират. Един вид, само се е комплексирал от теб, искал е да те върже по някакъв начин, ама не е можел. Нали знаеш, от онея неуверените хора, които не понасят някой друг да е уверен. Нещо такова си мисля.
      5 чаши може да е и някаква тайна, пазена само за него си. Мисля, че ти изобщо не си го познавала, но и той самият явно е бил потаен и е пазил себе си... за себе си.
      5 чаши+8 меча, нещо сериозно го е мъчило този човек, мисля, че може да е бил и неуравновесен и просто да не е можел да издържи на темпото ти, или просто да се преструва пред теб. Но е предпочел да избяга, да се скрие, вместо да се опита да бъде откровен и да получи разбиране от теб. Вероятно се е чувствал като жертва, неразбран, и че няма смисъл дори да опитва да установи контакт (истинско свързване), по-добре да си тръгне, защото "не го разбираш".

Дай обратна връзка и какви са твоите предположения?

Много са ми интересни тези карти, но ми е трудно да ги тълкувам и нямам търпение и някой друг да се включи с едно рамо:)

• Ша, аз мисля , че още те боли душата за този човек ( 5 чаши). Според мен причината е намеса на трети човек( 3 чаши с 8 меча) твоя приятелка.
    • Здравей, Кюриъс!
      Всъщност не се насочваш правилно... Честно казано си мисля, че картите показват мен и реакцията ми...включително 7 М и 9 П, които ме показват на следващ етап...

Искаш ли да провериш отново, какво се случи - защото става въпрос за определена ситуация, която ни раздели? Или направо да ти кажа?

Няма изневяра.
    • curi0us написа:

Уау. Интересни карти, Ша!

Докато бърках, 8 меча непрекъснато ми беше пред очите, както и Папата. По принцип не използвам техниката с "дъното на колодата", ама в този случай ... Уау. Послание и половина :D. Други инвенции, докато бъркам бяха Умереност, 7 меча, 9 пентакли. Постоянно пред очите ми. Аз се опитвам да игнорирам това, за да не се обърквам прекалено много, но все пак няма как да е случайно.

Да видим:
      3 чаши, 5 чаши, 8 меча ||| Папата
      Помислих си първоначално: този човек да не е изневерил? Заради повтарящите се 7 меча, когато гледах, това беше бърза и силна асоциация, докато размесвах. По комбинацията обаче по-скоро вече клоня, че те е ревнувал и то много, не е можел да те "опитоми". Освен това явно сте имали и много различни ценности един от друг, заради Папата.
      Как ми протича мисълта: 3 чаши е твоята весела натура, която той не може да приеме (8 меча като атрибут към 3 чаши). Преходът е 5 чаши, горчивина, чувство, че си жертва и не те оценят и не те разбират. Един вид, само се е комплексирал от теб, искал е да те върже по някакъв начин, ама не е можел. Нали знаеш, от онея неуверените хора, които не понасят някой друг да е уверен. Нещо такова си мисля.
      5 чаши може да е и някаква тайна, пазена само за него си. Мисля, че ти изобщо не си го познавала, но и той самият явно е бил потаен и е пазил себе си... за себе си.
      5 чаши+8 меча, нещо сериозно го е мъчило този човек, мисля, че може да е бил и неуравновесен и просто да не е можел да издържи на темпото ти, или просто да се преструва пред теб. Но е предпочел да избяга, да се скрие, вместо да се опита да бъде откровен и да получи разбиране от теб. Вероятно се е чувствал като жертва, неразбран, и че няма смисъл дори да опитва да установи контакт (истинско свързване), по-добре да си тръгне, защото "не го разбираш".

Дай обратна връзка и какви са твоите предположения?

Много са ми интересни тези карти, но ми е трудно да ги тълкувам и нямам търпение и някой друг да се включи с едно рамо:)
      Не, няма изневяра, но да имаше ситуация, две, в която може и да е ревнувал. Да, учехме се един друг... аз научих доста от него, във връзка с етичността спрямо другия в една връзка. Относно мъжа в него - не нямаше комплекси, напротив зрялост и търпение, които ми правиха изключително силно впечатление.
      Да, има нещо такова, че не го познавах много... и да криеше някои неща...
      Не - за контакта, напротив - стремеше се към мен известно време, докато ми направи впечатление и после се разкриваше малко по малко, разказвал ми е истории, които не бе споделял с друг.
    • Sha, Roxe, аз трябва да излизам и за това ще погледна пак довечера или утре сутрин.
      Не ми казвай нищо, не подсказвай:)

• curi0us написа:

Sha, Roxe, аз трябва да излизам и за това ще погледна пак довечера или утре сутрин.
      Не ми казвай нищо, не подсказвай:)
      Няма, няма. Мълча като гроб :) когато можеш споко, мерси ;)
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Хора, извинявам се много, но нямах муза. Не съм забравила и ще си питам картите!

Искам да ви помоля за помощ, дали може да ми гледате на следния въпрос:
      Хакната ли ми е пощата в абв.бг, защо не мога да влизам?

Подозрително ми се струва да ми създава такива проблеми и не разбирам дали е злонамерен акт!
      ПЦ-то го ползвам само аз и настоящия ми приятел, а каквато съм параноична... не знам!

• Съмнявам се, че мога да ти дам отговор на въпроса "защо не можеш да си влезеш в пощата", но ето какво казаха картите:

3 чаши- Рицар меча - Кралица пентакли С този Рицар меч може да си помислиш, че някой е навредил, но за мен Рицар меч по-скоро показва, че ти самата си прецакала нещо. Сега те е яд, тръшкаш се, обвиняваш другите като една истинска Кралица пентакли, обаче тцЪ, върни се назад и помисли какво се е случило.