Тренирам - питайте ме

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Armid написа:

Съмнявам се, че мога да ти дам отговор на въпроса "защо не можеш да си влезеш в пощата", но ето какво казаха картите:

3 чаши- Рицар меча - Кралица пентакли С този Рицар меч може да си помислиш, че някой е навредил, но за мен Рицар меч по-скоро показва, че ти самата си прецакала нещо. Сега те е яд, тръшкаш се, обвиняваш другите като една истинска Кралица пентакли, обаче тцЪ, върни се назад и помисли какво се е случило.
      Бях чела (сигурно от стария форум), че 3 чаши на първа показва несъстоятелността на питането - един вид Таро казва да не го занимаваме с това.
    • Благодаря, още нямам достъп до пощата си по незнайни причини, но пък картите наистина са ме отразили, е, нЕма такава параноична глезла. Аз веднага си помислих, че може да е хакер, нещо злонамерено или пък самия ми приятел.
      Може и да се оправят нещата при мен някой ден :D

Но наистина не знам какво се бъгна, едва си възстанових едната поща, не знам защо става така, блокира ми да вляза където и да е, навсякъде излиза, че не е правилна паролата, а аз си ги знам наизуст, няма логика! И антивирусна пуснах и всичко, ама не се оправи проблемът (все още).

Благодаря, скъпа Армид, благодаря Калистро.
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur

• Ходих чак до Нетинфо да се разправям. Да, имало е атака на профила ми, сменяни са пароли и какво ли не, и на социални мрежи, и на др. акаунти. Хакерите са с айпита от Силистра и Русе. Сега всичко е възстановено. Кой знае какви щети, освен загубени нерви и време, няма, или поне не са ми известни.

Искам пак да благодаря.

• Ето ви едно упражнение момичета :) , въпрос на който резултатът вече е известен.

Мъжът Х ще върне ли цялата дължима сума пари?

3 Мечове - 8 Пентакли - Рицар Чаши
    • kolevaani1 написа:

Ето ви едно упражнение момичета :) , въпрос на който резултатът вече е известен.

Ще заяви твърдо желание да ги върне, може да предложи бартер - да работи безплатно в замяна. Мисля, че отговорът е "да".
    • Да, ще ги върне, с огромна болка на сърцето, че се разделя с тях. Вероятно ги е върнал с много зор (едва ги е събрал), или на части, малко по малко.

• Аз смятам, че да, след известно лъгане и мазане, и оказан натиск накрая.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • kolevaani1 написа:

Ето ви едно упражнение момичета :) , въпрос на който резултатът вече е известен.

По картите казвам Не, не ги е върнал. Може в началото да е дал някаква част, с обещание да върне и останалите, но според мен, по картите, не ги е върнал. Има разтакаване, бавене и никакви волеви действия.
      (Въпреки, че за постановката на въпроса ми изглежда, че вече са върнати парите)
      Сега, друго, което мисля е, че този който ги е дал, е бил наясно, че няма да му ги върнат.
      Пък може и да греша 8o
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Ето и отговора момичета - върна сумата, за която бях питала.
      Наистина, човекът се измъчил докато успее да ги събере, притесняваше се много и беше под голям стрес- за това говори и 3 Мечове , но успя.
      3 Мечове +8 Пентакли - показва, че му се наложило доста да се е помъчи и чуденките му по какъв начин и какво да направи, за да ги набави. От друг страна 8 Пентакли показва, че не стои и чака някакво чудо, а че работи, мъчи се да уреди нещата.
      Рицар Чаши, показва едно, че той е мекушав и леко отвеян като човек (според мен, защото е такъв, не е злобен ) и друго спокойствието и олекването на душата му - след 8 Пентакли на трета позиция.
      Ако 3 Мечове и 8 Пентакли бяха с разменени места, резултатът щеше да е негативен, според мен. Слава богу, че не е :D .
      Радвам се, че се включихте :thumbsup: :thumbup:
    • Веднага като видях Рицар Чаши и ми стана ясно, че тези пари са върнати!
      3 меча на първа може да показва неговите или вашите притеснения (или на питащия), и напрегнатата ситуация цялостно.

Но 3те меча на първа съм забелязала, че не е негативно като цялостна прогноза. Различно е, когато е на 3та (точката на изречението).

• Рицар чаши означава, че този човек ще поиска отново пари, които не е ясно дали ще бъдат върнати. Имаме въртележка тук.
      Т.е. Таро историята никак не е приключила.
      Ама никак.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Каква е главната героиня в книгата, която прочетох миналата седмица? И какъв е сюжета? В кой град се развива действието?

Който иска, нека се пробва.

Мнението бе променено 3 пъти, последно от LaVerite ().

• LaVerite написа:

Каква е главната героиня в книгата, която прочетох миналата седмица? И какъв е сюжета? В кой град се развива действието?

Който иска, нека се пробва.
      Главната героиня се прави на мъж.
    • Отнесени от вихъра?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Не, не се прави на мъж и не е Отнесени от вихъра...:-) Тя е художничка и е наета да илюстрира детска книга. В последствие се появява човек който твърди че историята в книгата е открадната и нещата се въртят около тази интрига. Има и любов разбира се..., а действието се развива в Париж.
    • LaVerite написа:

Не, не се прави на мъж и не е Отнесени от вихъра...:-) Тя е художничка и е наета да илюстрира детска книга. В последствие се появява човек който твърди че историята в книгата е открадната и нещата се въртят около тази интрига. Има и любов разбира се..., а действието се развива в Париж.
      ;) Приела си думите буквално. Надявам се, не си си помислила, че съм имала предвид как се преоблича в/с мъжки дрехи и т.н. :D
      Характерът на героинята ти е показателен за нейните проблеми.

не би било лошо да кажеш и коя е книгата :)
    • Sha написа:

curi0us написа:

Сърбят ме пръстите. Някои да иска да му гледам за нещо? Тренира ми се.

Моля, хората без собствени колоди: Таро онлайн
      Здравей! Ще ти задам въпрос, на който ми е интересно как ще отговорят картите -Защо или заради какво се разделихме с Ф.?
      Преди повече от 15 години се случи.
      Видях Колесницата отчетливо из картите.

10 пентакли - Крал жезли - Рицар пентакли

Мисля, че този човек е бил изключително сериозен в намеренията си към теб.
      Рицаря е човек, който бавно се движи към целите си, сигурен любовник, Крал жезли символизира бащата, съпруга, в 10 пентакли винаги виждам сватбата и семейството...
      Но Колесницата, която видях ме води на две мисли:
      1. ти не си била готова за такова нещо
      2. което помислих инстиктивно: разстояние ви е разделило.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolfy написа:

Sha написа:

curi0us написа:

Сърбят ме пръстите. Някои да иска да му гледам за нещо? Тренира ми се.

Моля, хората без собствени колоди: Таро онлайн
      Здравей! Ще ти задам въпрос, на който ми е интересно как ще отговорят картите -Защо или заради какво се разделихме с Ф.?Преди повече от 15 години се случи.
      Видях Колесницата отчетливо из картите.
      10 пентакли - Крал жезли - Рицар пентакли

Мисля, че този човек е бил изключително сериозен в намеренията си към теб.
      Рицаря е човек, който бавно се движи към целите си, сигурен любовник, Крал жезли символизира бащата, съпруга, в 10 пентакли винаги виждам сватбата и семейството...
      Но Колесницата, която видях ме води на две мисли:
      1. ти не си била готова за такова нещо
      2. което помислих инстиктивно: разстояние ви е разделило.
      Здравей, Wolfy! Благодаря за включването =)
      Наистина беше много сериозен и наистина не бях готова, имаше и разстояние, но не това ни раздели, имаше определена случка - искаш ли да помислиш, какво се е случило или направо да ти кажа?

Не съм сигурна дали по тези карти би могло да се прочете... освен ако нямаш повече опит с пентаклите като събитийност... и то особено тези две - десятка и дворцова.

Интересна ми е и Колесницата - като внезапност, сила, стихийност... собствена воля...