Тренирам - питайте ме

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Добре...

Сетих се, че гледах на приятелка и на 3-та позиция 2 пъти, за 2 различни човека, към когото има намерения се падна 10 пентакли. Като цяло това ми показа, че тя търси в тези хора материални облаги и сигурност. Тук картата не е на 3-та позиция, но последно време разглеждам композициите от три карти като колело, което има взамовръзка във всеки един момент.

Т.е. предполагам, че този човек, може би е искал да се възползва по някакъв начин от теб, да намери облага в теб(дом, пари, положение...). Моето предположение е дом, бил е от път, ти от София.

Събитийно мисля, че раздялата е била предизвикана на път, на семейно събиране, където си видяла лицето му, което не ти е харесало, видяла си го сред повече хора, а когато човек е с любимия си в голяма компания може да си извади много поуки и заключения, кой е човека до него.

Колесницата според мен означава, че си осъзнавала, че този човек по някакъв начин спира развитвието ти, не ти позволява да вървиш напред и те връзва към едно статукво, от което няма излизане. А ти си знаела, че можеш да постигнеш повече, че не е време за тази стъпка.

Е... това е моя опит, кажи сега как e било :D

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Eх, за съжаление, си тръгнала в друга посока. Не е възползване, а и тогава и двамата бяхме доста млади, още учехме.
      Той си отиде една нощ в планината - докато е спял в палатката си, го е помела лавина. Мисля си, че Колесницата би могла да се приеме за стихията на лавината - помита всичко.
      10 Пентакъла, както и дворцовите са ми показвали смърт... Кралят Жезъл... може би се проявява като обърнат - енергията му се стопира от тежката земя на пентаклите около него.
      С кое тесте работиш? Интересно ми е да видя дали картинките намекват по някакъв начин за историята. :)

Мнението бе променено 1 път, последно от Sha ().

• Не бях подготвена за това, определено...

Много съжалявам, нека почива в мир :/

Работя със стандартната на Уейт. Не знам до колко подсказват, но е факт, че в гледането си влагам малко или много личното си възприятие и склонност да мисля, че хората имат винаги задни цели.

Реално картите са далеч от това, а и като усещане за мен бяха далече от такива намерения за пари, но ето... Така си помислих. Трябва да мисля повече преди да говоря, да усещам повече.

От части се питам защо в Таро виждам само част, половината от нещата, но никога не мога да достигна до крайната цел, до съществото на въпроса... Сякаш по някое време забравям какво са ме питали и обръщам внимание на друго. На нещо, което всеки може да ти каже:бил е сериозен, бла бла...

Интересно ми е, чисто и просто като въпрос: има ли случаи в които Смъртта действително показва смъртта? Досега не обръщах толкова внимание на комбинациите, за които говорите за смъртта, ката събитие, но трябва.

Мерси за бързия отговор, Ша :)

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.