Пътуване

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Тълкувала съм Обърнатият Крал Чаши, толкова различно и погрешно в случая... трябваше да се усетя по това, че ми е излизал за отношения, когато ми е показвал значенията, които съм описала и то до не много хубави карти... :!: . Оф яд ме е на мене си... X/
    • Та, изводът е, видите ли Кралица меча на трета позиция, се "плашете".

Особено с обърнати карти. Независимо дали са изпаднали от колодата при гледането или не са. Това е най-силната кралица. Тя е по-мощна от краля.
      Изклюючително силна карта, изключителна силна поизиция за света, неслучайно се пада рядко.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Mona написа:

Та, изводът е, видите ли Кралица меча на трета позиция, се плашете.

Особено с обърнати карти. Независимо дали са изпаднали от колодата при гледането или не са. Това е най-силната кралица. Тя е по-мощна от краля.
      Изклюючително силна карта, изключителна силна поизиция за света, неслучайно се пада рядко.
      Груба, много груба грешка от моя страна дори да си помисля, че Крал Чаши и то още повече обърнат да повлияе, да успее да попречи на Кралица Мечове 8|
      Не бих се подвела повече :!:
    • Не, не е груба грешка. Не се обвинявай за нищо.

Няма как да знаеш перверзиите на този крал, на тази кралица.

Той реално й е повлиял, защото той е времето, той е неминуемото време, той е смъртта, той е обратното на надеждатта, той е разрухата, но и истината ...

Просто трябва да погледнеш от друг ъгъл на Таро, по доста по-неконвенционален начин.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Първи символ ако имаш изпадаща карта чаши, ако е с трета меч, веднага идва на ума, че имаме противоречие, но то не е външно - то е свързано с избора на живеене, а ако е обърнат Крал чаши, както е в случая, всичко излиза наяве, накрая личността тръгва по пътя си - напук на теориите за Таро, имаш Кралица меча и един обезглавен крал - кой какво да губи вече?/

Никой нищо. Освен илюзиите си, освен мечтите си, а може би точно тук е спасението, което е реалната препратка към обърнатият Крал чаши, нищо че това е анализ за езотерично Таро.
      Идва мига, в който всички маски да паднат и всички тайни да бъдат да разкрити, дори с цената на живеенето.

Това значи комбинацията. Крал чаши обърнат има в този случай символ на обърнат Маг.
    • На 02.06.2015 юни съм задала въпрос - Ще се срещнем ли с един човек този месец?
      Срещата е свързано с пътуване, за да успеем да се срещнем трябва да пътува някой доста дълго разстояние,което всъщност не е проблем.
      Картите са били:
      10 Пентакли - 10 Мечове - Обесен
      С Обесен на трета съм тълкувала- Не. 10 Пентакли с 10 Мечове - предприети действия, но без резултат с трета Обесен.... Но среща имаше, аз пътувах, като разходите по пътуване и престой бяха поети от отсрещната страна.
      Тук реализацията на срещата и пътуването най - вероятно са описани от първите 2 карти, но Обесеният на трета не можех да предположа, че може да не стопира нещата ?( Какво е вашето мнение?
    • A Обесения дали не показва съществото на срещата?
      Т.е. двете 10-ки показват пика на ситуацията, а Обесения след това - сякаш ще има едно състояние на застой. Възможно ли е подредбата да не отговаря дали ще пътуваш, а че това пътуване -да ще се осъществи, но след 10-ките цикъла се затваря и следва Обесения - може би срещата не е това, което си очаквала, дали това не е края на един период?
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Armid написа:

A Обесения дали не показва съществото на срещата?
      Т.е. двете 10-ки показват пика на ситуацията, а Обесения след това - сякаш ще има едно състояние на застой. Възможно ли е подредбата да не отговаря дали ще пътуваш, а че това пътуване -да ще се осъществи, но след 10-ките цикъла се затваря и следва Обесения - може би срещата не е това, което си очаквала, дали това не е края на един период?
      Честно казано срещата не беше това, което очаквах - да, а и всъщност, бях много изненадана и леко в шок от някои нещо, които научих за дадения човек, за мен не се вписваха в представите ми за "нормално". Той е малко ексцентричен, дори странен ми с стори, но добър и приятен. Замислям се, че също се наложи и налага да жертам мои удоволствия, неща които ми доставят радост, заради съобразителност към него...
    • Паж чаши - 5 чаши - Страшния съд

Тази комбинация за планирано пътуване ме плаши, сякаш ми казва да не ходя никъде. Имам ли основание?
      Паж чаши + 5 чаши - непредсказуемост, екстемална емоция
      Страшния съд с чаши - "корабокрушираща лодка" образно казано, или направо инцидент?
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Според мен тези карти не показват катастрофа, а твоето емоционално състояние, просто си завладяна от емоции. Страхове и съмнения,тъга и съжаление, неизпълнени очаквания и смазани надежди. А 5 чаши и Страшния съд ми прилича на съжаление за допуснати грешки в миналото, което все още не е забравено и предстоят радикални промени в това отношение.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Пускам 2 комбинации.

Папата, Кралица меча, 3 пентакли
      на въпрос: питащият ще получи ли виза, за да пътува?

8 пентакли, 6 меча, 5 чаши
      на въпрос: питащият ще пътува ли в същата държава, за която пита и за виза?

По картите, по двете комбинации могат да се откроят доста нюанси, както за човека, така самата ситуация, като време, като отношение и като резултат.

Вие сте :)
    • Mona написа:

Нека опитам: според мен ще получи. Сякаш има високопоставена протекция (по Папата) или той самият се е поставил по начин да бъде приет добре. По Кралицата мисля, че няма да мине без борба - ще му се наложи да покаже сила и твърдост, един вид да се заяви като лидер. По 3 пентакли - документите ще бъдат акуратно подготвени.
    • Mona написа:

По 8 пентакли мисля, че ще е старателно подготвено пътуване, а 6 меча би трябвало да показват самото пътуване, но човекът ще е огорчен от него (5чаши), ще се чувства самотен, изолиран, изоставен. Липсата на големи аркани би трябвало още веднъж да подчертаят, че действие ще има, не са само планове.
    • Kalistro написа:

Mona написа:

Да, ще реализира целите си. По 6 меча си мисля, че ще има някакви разправии, може и да е около визата. Но според мен ще остане разочарован, от пътуването.
    • Mona написа:

Пускам 2 комбинации.

По картите, по двете комбинации могат да се откроят доста нюанси, както за човека, така самата ситуация, като време, като отношение и като резултат.

И аз мисля, че след известно очакване ще получи виза, 3 пентакли ми е много позитивна като изходна позиция, макар и ниска карта ; Папата задвижва нещата в правилна посока, Кралицата отсича, пентаклите материализират.
      Сякаш много хора разчитат на този човек.
      По втората комбинация - по 8 пентакли като че ли всичко върви по план, пътуването се осъществява (6 меча), но човекът не е доволен, или губи нещо при това пътуване, сякаш жертва нещо, за да се осъществи пътуването.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Обърнете отново внимание на комбинациите и не се хвърляйте веднага в анализи, които са очевидни или лесно се напасват по познатите значения. Както знаете, в комбинации, картите могат да говорят и за много скрити неща, за време - минало, настояще и бъдеще.

Първата комбинация е конкретна, но и не само.
      Втората отразява друг въпрос, не зададения, това може да видите само по конструкциите от карти.

Време е да се научите да имате по-глобален поглед върху комбинациите. И да правите по-задълбочени анализи.
    • По втората бих казала - стремеж и усърдие да се избяга от нещо, чрез работа, чрез пътуване, но болката си я носиш с теб, където и да отидеш.

По първата ми е трудно да определя времето, но имам чувството, че този човек е теглен в различни посоки и не знае накъде да поеме. И сякаш е впримчен от някакви задължения, от някакво чувство за дълг, от което друг се възползва.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Roxelane написа:

По втората бих казала - стремеж и усърдие да се избяга от нещо, чрез работа, чрез пътуване, но болката си я носиш с теб, където и да отидеш.

По първата ми е трудно да определя времето, но имам чувството, че този човек е теглен в различни посоки и не знае накъде да поеме. И сякаш е впримчен от някакви задължения, от някакво чувство за дълг, от което друг се възползва.
      Същото си помислих и аз! Той чака визата като "просия", на него му е мъчно и това му е шансът да избяга от себе си, от страданието си (по 6 меча, по 5 чаши). Може би си въобразява, че промени ли местонахождението си, и нещата около него ще се променят. В това няма логика, защото където и да отидеш носиш със себе си...себе си. Но от др. страна все пак имаме 6 меча, може би нещата наистина ще добият малко по-добър нюанс, премести ли се вече.

И аз мисля, че ще получи виза заради 3 пентакли като трета. Но мотивът да иска да замине в чужбина явно е разочарование (Кралица меча) някакво.
      This is who I am!
    • Mona написа:

Пускам 2 комбинации.

Папата я свързвам с институции +3 Пентакли - документация, някакви преговори, Кралица Мечове трябва да убеди да ѝ дадат виза, тя е действена, упорита целеустремена, но никак не ми стои добре тази 3 Пентакли до Папата и Кралица Мечове. Много ниска карта, според мен ще има протакване на нещата, неуредени документи или нещо от този сорт. Ако 3 Пентакли беше на втора, а Кралица Мечове на трета щях да съм категорична с отговор да, но тук много се съмнявам. Силата на Кралица Мечове претърпява сякаш някакъв спад или е недостатъчна. Не мисля, че ще получи виза, според мен следва още доста уговорки, които също по Папата съдя, че това продължава от доста време.

Втората комбинация - мисля, че човекът (според мен жена), иска да пътува, свързано с работа - 8 Пентакли +3 Пентакли +6 Мечове, но всъщност да избяга от нещо, което и причинява тъга, болка и затова приема работата, пътуването, като спасение за нея, но сякаш реално не и се пътува, но иска да се отдалечи от някаква болезнена ситуация - 6 Мечове +5 Чаши.
      Мисля, че въпросният човек ще направи пътуване, но няма да е там, където иска.
    • Вярно, че Папата обозначава и институции, аз на първа позиция, освен протакане, го видях като някакъв дълг, който тази Кралица се опитва да му вмени, или пък вменява сам на себе си ; това през функцията на 3ката пентакли, разбира се. (Сякаш е дърпан от задължения на различни страни и му се внушава, че е в името на някакво общо благо.)