Пътуване

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Moon написа:

Да замина ли за града Х. за Нова Година?
      Силата/Борбата с Дракона,Колелото на съдбата/Сляпата фортуна,Иемайа

Пътуването е свързано с голям риск,трябва да се преборя с някои лични проблеми,които ме спират,мисля,че Силата ясно го потвърждава. Има обстоятелства,които не зависят само от мен и това ме плаши,честно. Въпросът е,че с Колелото+ Иемайа май това пътуване ТРЯБВА да се състои. Важно е за мен,личностното ми израстване,ако щете и личното ми щастие. Имам около 2,3 дни да реша окончателно... Аз тълкувам отговора на Таро като едно “трудно да”, защото Борбата е налице,но се налага да бъде преодоляна. Времето е дошло да спра да позволявам на личните ми несигурности да застанат на пътя на желанията ми. Субективна съм,затова ви моля за вашето мнение. Ще бъда много благодарна! <3
      Не е точно така.

Появи ли се Силата, нещата никак не са довършени на ниво "съдба", въпреки, че трета е 9 пентакли. Ако тя беше първа, щеше да е така, както казваш ти.
      Мисля, че преувеличаваш значението на това пътуване.
      Тук няма безличен модален глагол като трябва или подобен (за да стане по-ясно, на англ, ще звучи така: must, should, have to. have got to), въпреки, че в нашия език няма точно такива модални глаголи. А в едно още по-високо ниво, ще отидем и до "осмелявам се" - (to dare to be ...), за да стане по-ясно какво означава Силата в този контекст.

Ти просто много би искала да отидеш, но според мен ще останеш разочарована на едно съвсем материално ниво. Не зная дали се изразявам добре - емоционално ще осъществиш посланието, но не и човешката му целеустременост. Т.е. да има реален резултат.

На първа позиция, Силата не означава, че има риск или че има съмнения някакви, а че концентрацията на времето не допуска разгръщане на потенциала, който има една 9 пентакли, например, след Колелото на съдбата - хем имаш шанс, хем нямаш.
      Съдбата е известна с тъпите си и безвкусни шеги, които ние предполагаме като "велики" предизвикателства, ами не, не са такива. Силата убива поривите и трябва вианги да имаме едно наум.

Разбира се, че ще отидеш (то си зависи от теб), но просто свали нивото на очаквания.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...