Таро и Пътуване

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Има устойчиви конструкции с Две чаши. Просто не трябва да е първа позиция.

Твоята първа позиция е 8 чаши (5 и 8 чаши са единствените чаши, които биват за основа, цит. Мона) - буквално пропуснатия самолет и то защо, защото ти изискват документи (2 чаши). Почувствала си се много зле, затова се обърка да напишеш че финалът е 5 пентакли.
      Реално изтеглената карта е 5 жезли, която е подобна по смисъл, но и тя указва цялостното недоразумение, защото жезли в комбинация с чаши е точно това.

Да припомним реално изтеглената комбинация: 8 чаши, 2 чаши, 5 жезли
      DIGNITY ALWAYS WIN.

Мнението бе променено 1 път, последно от curi0us: Да допълня публикацията ().

• Сега, нали знаете, че съм пълня паника, когато става въпрос за мен. Понеже изведнъж решихме да направим едни ски, къде ми беше ума да тегля карти!!! а не просто да си приготвя багажа.

9 меча - 4 пентакли - Справедливост

После - Кралица пентакли - 3 меча - Кралица меч

поне една едничка карта да имаше за пътуване, за кефски лежерно прекарване на свободното време...
      А то - ще кажеш, че отивам на изпит.
      Една Кралица пентакли ми дава сила :)

Как мислите, имам ли основание да си мисля, че нещо ще се случи?
      (Който е чел как ходих предния път на ски, знае за какво говоря )
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Armid написа:

Сега, нали знаете, че съм пълня паника, когато става въпрос за мен. Понеже изведнъж решихме да направим едни ски, къде ми беше ума да тегля карти!!! а не просто да си приготвя багажа.

9 меча - 4 пентакли - Справедливост

После - Кралица пентакли - 3 меча - Кралица меч

поне една едничка карта да имаше за пътуване, за кефски лежерно прекарване на свободното време...
      А то - ще кажеш, че отивам на изпит.
      Една Кралица пентакли ми дава сила :)

Как мислите, имам ли основание да си мисля, че нещо ще се случи?
      (Който е чел как ходих предния път на ски, знае за какво говоря )
      Ако някога ви се паднат такива комбинации и се чудите дали да отидете на ски/ почивка - Недейте!
      Да, отидохме, всичко в последния момент, отменени и промяна на резервации в последните минути и като за капак- дъщеря ми си счупи крака.
      Просто отвратително!
      La vie en rose
    • Съжалявам, че ти се е случило това. :(
      Можеше да се предвиди, че няма да изкарате добре, но не до такава степен.

4 пентакли винаги свива, винаги е по-малко от очакваното, ама чак така...
      Много мечове, и то от "негативните".

Последната конструкция,
      Доволна кралица - РАЗделена - Мъка, гадости и решаване на проблеми.

:/ :(
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Здравейте!
      Умувам над една комбинация и ще се радвам ,ако някой се включи с мнение.
      Ще се осъществи ли пътуването
      7 меч Дявол Рицар Жезли
      С последна карта Рицар Жезли мисля ,че е вероятно да се осъществи ,макар че засега няма голям шанс да стане.Малко ме притеснява този Дявол в средата.Не зная как да го тълкувам при въпроси от този тип ?(
    • julia написа:

Здравейте!
      Умувам над една комбинация и ще се радвам ,ако някой се включи с мнение.
      Ще се осъществи ли пътуването
      7 меч Дявол Рицар Жезли
      С последна карта Рицар Жезли мисля ,че е вероятно да се осъществи ,макар че засега няма голям шанс да стане.Малко ме притеснява този Дявол в средата.Не зная как да го тълкувам при въпроси от този тип ?(
      Много просто - каква е целта на пътуването??
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • П./мъж/ ще се премести ли да живее в друга държава до 6 месеца?
      4 жезли, Императрица, 5 пентакли

Идеята е да се премести той, да започне работа и после жената с децата и те да отидат. С тези карти обаче не мисля, че ще се случи. А и май и парите няма да му стигнат, за да го направи.
      Нещата винаги са супер лесни и прости на маса с приятели. Действителността обаче е напълно разрична.
      Какво мислите вие?
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Аз днес съм на всяка манджа мерудия :) и ще се включа и тук :)

Твърде статични карти, нали. Човекът няма ясна концепция. Кой е двигател на подобно решение, има ли синхрон между двамата? Струва ми се, че единия изобщо не иска да ходи никъде.
      La vie en rose
    • Armid написа:

Аз днес съм на всяка манджа мерудия :) и ще се включа и тук :)

Твърде статични карти, нали. Човекът няма ясна концепция. Кой е двигател на подобно решение, има ли синхрон между двамата? Струва ми се, че единия изобщо не иска да ходи никъде.

И според мен на единия не му се ходи и това е жената. Мисля,че ще му се опъне. Като цяло картите ми говотят и за сериозни финансови проблеми в скоро време
    • Ceca написа:

П./мъж/ ще се премести ли да живее в друга държава до 6 месеца?
      4 жезли, Императрица, 5 пентакли

Какво мислите вие?
      Ами по принцип при 5 Пентакъла имаме излизане от сигурността и сейф зоната. Смятам, че има потенциал да излезе от страната си. Императрицата не е толкова статична, колкото Императора, напротив, тя подхранва. А заради четирите жезъла имаме устойчива активност до момента, т.е. има на какво да стъпи, за да се разшири.
    • Аз пак в тази тема,но хората си пътуват, местят се, емигрират...Та въпросът ми е:
      Някой ще замине ли за друга държава до месец?
      7 меча , Асо мечове , Кралица мечове

Какво мислите ?!
    • Ceca написа:

Аз пак в тази тема,но хората си пътуват, местят се, емигрират...Та въпросът ми е:
      Някой ще замине ли за друга държава до месец?
      7 меча , Асо мечове , Кралица мечове

Какво мислите ?!
      ох, само мечове. Много го обмисля и очаква някой да го "уреди"? До колко 7 меча са стабилни? Не много според мен, защото е маска, има някаква неискреност в 7 меча.
      La vie en rose

Мнение на LaVerite ()

Мнението бе изтрито от - самия автор ().