Таро и Пътуване

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Това мнение не е за тази тема.

Хубаво е да не изписваш картите със съкращения, не е удобно за четене.
      Моля те, потърси подходящата тема за въпроса ти. В случая най-удачна е "Таро и човешките отношения".
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Moon, много изчерпателно! Тенкю за което ;)
      Ето още едни карти за пътуване:
      Мъж ще пътува ли до Германия през м.декември тази година?
      Рицар чаши, 10 пентакли, 5 меча

Не виждам пътуване тук, а по-скоро проблем в семейството му
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ново

Moon написа:

LaVerite написа:

Ще замина ли в командировка в Африка?

3 Чаши+ Императрицата (имаго на майката)+ Асо чаши

Според мен, картите показват че съм зависима от обстоятелства, по 3 чаши и императрица. Присъствието на асо чаши на 3-та позиция предполага според мен, по-скоро положителен отговор, показва тласък, импулс на нещо. Може и да замина.
      Няма индикации за пътуване тук.2 от 3 карти чаши-нищо стабилно не може да има. За мен ас чаши на трета не е и не може да е положителен отговор за такъв въпрос,пък и за каквото и да е. Това е най-слабият ас,най-зависимият.

Може да теглиш отново след известно време,но с тази комбинация категорично бих казала,че индикация за пътуване няма.
      Забравила съм да дам обратна връзка. Заминах.
    • Ново

LaVerite написа:

Moon написа:

LaVerite написа:

Ще замина ли в командировка в Африка?

3 Чаши+ Императрицата (имаго на майката)+ Асо чаши

Според мен, картите показват че съм зависима от обстоятелства, по 3 чаши и императрица. Присъствието на асо чаши на 3-та позиция предполага според мен, по-скоро положителен отговор, показва тласък, импулс на нещо. Може и да замина.
      Няма индикации за пътуване тук.2 от 3 карти чаши-нищо стабилно не може да има. За мен ас чаши на трета не е и не може да е положителен отговор за такъв въпрос,пък и за каквото и да е. Това е най-слабият ас,най-зависимият.
      Може да теглиш отново след известно време,но с тази комбинация категорично бих казала,че индикация за пътуване няма.
      Забравила съм да дам обратна връзка. Заминах.
      Благодаря за обратната връзка.

Но аз държа на първоначалното си мнение. Комбинацията, която си изтеглила тогава не показва пътуване, нито каквото и да е действие. Основа и завършваща карта са ниски чаши, а по средата е Императрицата, която е нетълкуваема карта. Не виждам нищо тук аз.