Констелации между Големите аркани

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Какъе ще е отговора на банката другата седмица?Б е пуснал документи днес
      Магьосникът-Дяволът-Слънцето.
      Според мен банката ще откаже/Слънцето на трета/,нищо че Б очаква одобрение.Магът и Дявола-на всичко е готов за да получи одобрение
    • I Will Survive написа:

Какъе ще е отговора на банката другата седмица?Б е пуснал документи днес
      Магьосникът-Дяволът-Слънцето.
      Според мен банката ще откаже/Слънцето на трета/,нищо че Б очаква одобрение.Магът и Дявола-на всичко е готов за да получи одобрение
      Дявол + Слънце го виждам като успех, който ще позволи реализирането на нови покупки и възможности. А комбинацията Маг+ Дявол, сякаш става дума за голяма сума пари или поне сумата е голяма за възможностите на питащия. И ще му е трудно с изплащането. Така ги виждам аз...
    • Интересно ми е каква е връзката между Звездата и Светът, ако има такава? Днес спонтанно ми хрумна, че може и да има връзка. След лечение и дълъг път на душата, следва и проявление. Ако е успешно лечението де. А и Звездата има символика на преображение. Налива вода като че ли да полива земята и да обновява потока на живота.
      Мисли разни...
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Момичета, знаете ли нещо за Кула + Обърнат Дявол ? Два пъти ми се пада днес едно след друго за един човек, и се опасявам да не замисля план как да ми обърка живота, като издаде една тайна.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane написа:

Момичета, знаете ли нещо за Кула + Обърнат Дявол ? Два пъти ми се пада днес едно след друго за един човек, и се опасявам да не замисля план как да ми обърка живота, като издаде една тайна.
      Не гледам с обърнати карти, но ако дяволът не беше обърнат, бих казала че комбинацията кулата+дявол е момент или ситуация, която провокира голяма ярост и нерви. Ако става дума за финансов въпрос, някъде бях чела, че означава и кражба или загуба на пари. При теб обаче дяволът е обърнат, по пътя на логиката ще бъде обратното на всичко, което съм написала по-горе...
    • Roxelane написа:

Момичета, знаете ли нещо за Кула + Обърнат Дявол ? Два пъти ми се пада днес едно след друго за един човек, и се опасявам да не замисля план как да ми обърка живота
      Рокселан, може ли да напишеш цялата комбинация?
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Alfa_Kentavar написа:

Roxelane написа:

Момичета, знаете ли нещо за Кула + Обърнат Дявол ? Два пъти ми се пада днес едно след друго за един човек, и се опасявам да не замисля план как да ми обърка живота
      Става дума за същия човек, който не спря с колата, а ме подмина, ако си спомняш. Случайно се видахме онзи ден и го усетих различно, особено в целувката за здрасти, на която той беше инициатор (тук във Франция е практика, но аз се направих на ударена, за да я избегна, а той се устреми :)) но беше в присъствието на семействата ни и ни беше невъзножно да говорим. На въпрос "Яд ли го е, че приключих отношенията ни така рязко ?"

8 Пентакли - Кулата - Обърнат Дявол

Стреснах се и зададох въпрос "Да не би да възнамерява да предприеме нещо ?".
      Изпадна на секундата Обърната 6 меча.
      После изтеглих :

Кулата - Обърнат Дявол - Обърната Кралица Жезли
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Roxelane написа:

Alfa_Kentavar написа:

Roxelane написа:

Става дума за същия човек, който не спря с колата, а ме подмина, ако си спомняш. Случайно се видахме онзи ден и го усетих различно, особено в целувката за здрасти, на която той беше инициатор (тук във Франция е практика, но аз се направих на ударена, за да я избегна, а той се устреми :)) но беше в присъствието на семействата ни и ни беше невъзножно да говорим. На въпрос "Яд ли го е, че приключих отношенията ни така рязко ?"
      8 Пентакли - Кулата - Обърнат Дявол

Стреснах се и зададох въпрос "Да не би да възнамерява да предприеме нещо ?".
      Изпадна на секундата Обърната 6 меча.
      После изтеглих :

Кулата - Обърнат Дявол - Обърната Кралица Жезли
      По 8 пентакли има повторяемост на ситуацията, и преди се е случвало нещо подобно. Кулата с обърнатият Дявол тук смятам, че показва, че ти вече знаеш какъв е проблема и какво трябва да направиш, но не искаш или не можеш ,вероятно защото ти липсва воля:). Ако Дяволът беше прав, щеше да е различно.
      Според мен няма намерение да предприема нищо, (6 меча Об. говори за отдалечаване от конфликти, )Излишно си вкарваш нерви(Об. Кралица жезли)
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.

Мнението бе променено 1 път, последно от Alfa_Kentavar ().

• Права си за повтаряемостта, но при него Обърнат Дявол ми се е появявал често когато беше твърдо решен да ме спечели. Затова се разтревожих. А Обърната 6 меча не беше ли емоционално обяснение?
    • Roxelane написа:

Права си за повтаряемостта, но при него Обърнат Дявол ми се е появявал често когато беше твърдо решен да ме спечели. Затова се разтревожих. А Обърната 6 меча не беше ли емоционално обяснение?
      И емоционално обяснение също. Вътре в себе си продължава да се терзае, но се старае да превъзмогне неприятното чувство от скарването
    • Ще кажа ако се случи нещо...
    • Roxelane написа:

Alfa_Kentavar написа:

Roxelane написа:

.......... Изпадна на секундата Обърната 6 меча.

Бих казала, че тази карта ти отговаря - няма да излезе наяве.
    • Sha написа:

Roxelane написа:

Alfa_Kentavar написа:

Roxelane написа:

Ша, защо ?
    • Мисля си, че ако трябва да те натопи нещо, ще излезе Страшния съд, или Справедливостта, защо не и Умереността - един вид ситуация, в която да трябва да си "сърбаш попарата", след като истината излезе наяве.

Може би тези карти са настойчиви, защото идат да покажат твоят страх, твоите тайни, вината. Об. 6 меча може да е излияние, но към теб. Някаква комуникация, честна. Или да е спасението ти като на косъм.
      Кралицата от посл.комбинация може да е ревнивата жена на бившия любовник, която нещо подозира или самата ти, която се тресеш от страхове.
      Не мисля, че картите ти показват натопяване и излизане на истината наяве, по-скоро капсулират страха ти това да не се случи, илюстрират как искаш да скриеш всичко това още по-дълбоко и как ще го направиш. Естетвено и това ще има последствия, но в др. комбинации. Но само от една Кула и Об.Дявол не мисля, че си вече с вързани ръце. За момента няма такава ситуация.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Roxelane написа:

Sha написа:

Roxelane написа:

Alfa_Kentavar написа:

Roxelane написа:

Ша, защо ?
      Усетих я като да няма изтичане на информация, тъй като е обърната. :saint:
    • Момичета, според вас какво ще се случи по тези карти? Става дума за взаимоотношения.

6 мечове+ кулата+8 мечове

Означава ли тук, комбинацията кула +8 мечове един голям скандал, скарване, ситуацията ще бъде неизбежна? Едно голямо напрежение.

Или напротив, ако е имало някаква скованост и напрежение, то ще се изпари, кулата ще го разруши един вид. ???

Мнението бе променено 2 пъти, последно от LaVerite ().

• LaVerite написа:

Момичета, според вас какво ще се случи по тези карти? Става дума за взаимоотношения.

6 мечове+ кулата+8 мечове

Означава ли тук, комбинацията кула +8 мечове един голям скандал, скарване, ситуацията ще бъде неизбежна? Едно голямо напрежение.

Или напротив, ако е имало някаква скованост и напрежение, то ще се изпари, кулата ще го разруши един вид. ???
      Страшна безизходица виждам тук, напрежение до пръсване, но подтиснато, толкова много насъбрано има и търси процеп да избие нанякъде, но не няма да е сега, отлага се мисля, че за пореден път. Толкова приказки има да си кажат, да се изяснят, толкова премълчани неща, компромиси.... Някой пак ще преглътне, ще направи компромис, ще отложи за друг път... Пак няма да си разрешат проблема(проблемите). Някой иска да се оправят нещата, да потръгнат, дори да се оттегли от връзката, но не може, няма сякаш смелост или други обстоятелства го задържат или кара да се примирява.
    • Здравейте :)
      Днес теглих във връзка седно решение,което ме гони от няколко дни.
      Картите малко ме притесниха и бих се радвала да ми дадете вашето мнение.
      Ще бъде ли по-добре за мен,ако прекъсна комуникация с Х.?
      4 меча,Смъртта,Кулата

Ще бъде ли по-добре за мен,ако продължа да комуникирам с Х.?
      Дявол,6 чаши,Слънцето

Аз разсъждавах доста върху тези карти. Първата комбинация ми напомня нещо катастрофално с Кулата и Смъртта,възможно е да се освободя от ситуацията,но може би щеше да е така,ако Кулата и Смъртта разменят местата си?
      По втората комбинация акцентът пада върху 6-цата чаши-нещо,което се корени в миналото,точно така е. Съществува нещо като закономерна цикличност,от която може би е време да се освободя. То там е борбата-дали да оставя това нещо в миналото или това ще се окаже по-лошият вариант за мен в момента.
      Моля ви за вашите мнения,това е важно за мен. :)