Важна тема Констелации между Големите аркани

• ljubavi написа:

kolevaani1 написа:

ljubavi написа:

Как да тълкувам Кула + Звезда?

Слагане на точка и край след много страдания и Започване на нещо ново, което носи приятни емоции???
      Период на адаптация, след преживяното сътресение, нито лош, нито хубав период в смисъла, който ти влагаш.От моя гледна точка е добър, едно затишие и преоценяване на грешките, които се допуснали, оголване на нещата, за които са се затваряли очите и отхвърляли, поради нежелание да се приеме истината.
      Точно това беше. Всъщност това са първите 2 карти от Келтски кръст който си редих оня ден.
      Не знаех, че е Келтски кръст, помислих, че подредба с 3 карти и щях да попитам коя е третата карта, но не го направих, незнам защо. Ще е добре да се уточняват тези неща.
    • От много време един познат все ме кара да питам картите за едно нещо. Няколко пъти му теглих и отговорът за мен беше категорично, че това нещо няма как да стане,абсурдно е дори.
      Естествено, става дума за емоционален въпрос...

Паднаха се първия път: 3 чаши (отлагане)+ 8 чаши+ Слънцето(изпепеляване)
      Втория път: Глупакът (Puer Aeternus)+ Луната (нощта)+ Мага (трикстер)

Споделям го с вас просто така,май се убедих, че за емоционални въпроси май картите си правят често шеги с нас. Понеже мъжът ми каза, че нещото се случва, не както му се иска, но е факт. А по горните карти няма как да стане...Или трябва да оставя картите да си починат известно време от такъв тип въпроси...
    • 02.09.17

Поствам тук,защото се паднаха 3 големи аркана на един нормален въпрос за работа. Учудих се много,пък и на последък доста често ми излизат по три големи аркана на въпроси,незнам на какво се дължи това.
      Въпросът беше:
      Анета ще се справи ли на новата работа,която започва в петък ?

Дяволът/Змията- Луната/Нощта-Глупакът/Puer Aeternus

Странни карти(другото,което ми чатна сега в главата е ,че Глупакът много често ми излиза също).

04.09.17

Анета ще бъде ли доволна от работата си в бара?
      Трикстер/Магът-Отпътуването на героя/Колесница-Страхът/Смъртта

Все големи аркани ми се паднаха за този въпрос за работата,затов и поствам в този раздел,а не в Таро и работа.

Учудвам се защо ми излизат големи аркана. Вярно е,че имам притеснения и страх дали ще се справя и дали ще ми допадне,но понеже ще съм сред хора и то непознати ме смущава,не обичам присъствието на много хора.

Явно картите показват нагласата ми.
      По първата комбинация дали не показва излизане от един период на незнаене,объркване с трета Глупак. Един вид освобождаване на психиката ,изплуване от мрачните и тегави мисли,състояние...от едно лутане...

По втората комбинация,която е от преди малко виждам едно стабилизиране,макар ,че страхът ,притесненето остава ,то аз винаги го имам при нова работа.
      По картите съдя ,че имам пълния потенциал да се справя и то много добре -Маг +Колесница ,единственото ми препятствие е притеснението ми Смъртта. Но Смъртта показва и промяна и трите Големи аркана са преходни,чудя се дали картите показват ,че страхът/притеснението ще ме възпира, спъва или показва промяната ,която Магът и Колесницата ще създадат.
      Имате ли мнение момичета?