Въпроси относно опциите на настоящата платформа WoltLab

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Въпроси относно опциите на настоящата платформа WoltLab

Ако имате въпроси относно опциите на настоящата платформа, моля задавайте ги в тази тема.
      Както сами сте видели, опциите са много, функциите също, а и повечето от тях не съществуват в познатите ни форумни портали и т.н.
      Което не ви е ясно - да го обсъдим :thumbup:
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Повод да пиша е мнението на нов потребител.
      Ако нещо не ви е ясно относно функциите на личните профили, изпращането на лични съобщение, къде и как да отговорите: в теми или на ЛС, моля да пиете тук.

Освен, че още няма кирилизация на сайта, функциите и опциите са много и повече от познатите ни форумни портали.
    • scorpion3 wrote:

Питам,как например да пиша,не на стената ви,а лично съобщение,което предполагам не е едно и също с е-мейл.
      Кликваш върху профила на човека, на когото искаш да изпратиш ЛС, вдясно от send email (в панела горе в десния ъгъл, където са всички опции), имаш опция new conversation и започваш да пишеш личното си съобщение.

Извинявам се за неудобството, но сайтът още не е кирилизиран :)
    • Както сте видели, има опция, освен да харесвате чужди мнения и да слагате минуси на мнения, които не харесвате, можете да харесвате и свои мнения.

Менджмънта на личните профили и опциите за харесвания, е като във Фейсбук, но подобрен и ъпгрейднат.
      Харесванията и нехаресванията се генерират в точкова система.
    • Здравей, а има ли опция да видя последни непрочетени мнения от мен?
      Виждам, че има последни по принцип и то на цял дашборд, но още не се ориентирам дали има последни непрочетени публикации от мен като потребител.

Едитвам се, току що ги намерих :)
    • Както сте видели, не може да се логвате с имена на кирилица, това е свързано с кода на страницата, решихме, че е важно заради сигурността да остане така, т.е. това е един от най-защитените сайтове от намеси и от разбиване на пароли и на съдържание.

Страницата е написана на xml език, двойна сигурност. За мен това е важно.
      Искам перфектно работещ сайт, без възможности за външни намеси. Най-вече да ги ограничим до максимум.
      Освен интерфейса, който е многофункционален, е важна и сигурността.

Имената на юзърите ще останат на английски, т.е. на латиница.
    • Преводът на сайта ще отнеме време, платформата не е позната по нашите ширини и всичко се прави на ръка. 4351 реда кодове отнемат време :)

Ако има нещо неясно, питайте. Така ще бъде, докато не се преведе целия сайт.
    • Toni wrote:

Имейлите които получавам като уведомление , нямат име на подател . Така ли ще остане ?
      Имаш предвид, че сайтът не генерира инфо за самия себе си, когато получаваш поща на личния си мейл, но ти реално виждаш онзи, който ти праща писмото.
      Най-добре е да се пише в опцията за Лични съобщения - бутонът горе.

Няма да остане така, но в момента има по-важни задачи по сайта :)
    • Mona wrote:

Toni wrote:

Имейлите които получавам като уведомление , нямат име на подател . Така ли ще остане ?
      Имаш предвид, че сайтът не генерира инфо за самия себе си, когато получаваш поща на личния си мейл, но ти реално виждаш онзи, който ти праща писмото.Най-добре е да се пише в опцията за Лични съобщения - бутонът горе.

Няма да остане така, но в момента има по-важни задачи по сайта :)
      New Notification: You were quoted / от:(няма подател) Това получавам .
      Става въпрос за уведомителен имейл че съм получила отговор на публикация . Това излиза при мен , аз съм регистрирана в abv.bg . Проблемът ми беше , че първоначално пимислих за спам имейлите и ги изтрих преди да ги отворя .
      Не разбрах , въпросите да задавам на лични съобщения , така ли ?
    • Просто си уведомена, че някой те е цитирал или ти е отговорено, това е всичко. Автоматичен мейл от сайта.
      Не, няма нужда да задаваш въпросите си на лични съобщения.

По-натам ще ти кажа какво да промениш в настройките си. Т.е. всичко е въпрос на настройки.
    • Моля, когато имате въпроси към някого от модераторите или администраторите, да не пишете на личната им стена, а да пращате въпросите си или препоръките си на Лични съобщения.