Puer Aeternus, World Egg /Глупакът/

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Libra написа:

Картите са три Звезда Кралица меч Глупак

Император е картата на цепене,виждам че тук не я обсъждате,така че няма значение...
      Напротив, има голямо значение.

Картата на цепене няма никакво отношение към прогностиката у Таро, това първо.
      Второ, за да ти бъде всичко по-ясно, се ограничи в кратките гледания. Трябва да ти е лесно да тълкуваш поне на прима виста.

Питаш за мъжете в живота си, но картите ти отговарят за твоята лична ситуация, за самат теб - в центъра на вселената си си самата ти:

- какъв минал опит и какво не успяваш да преживееш
      - кога си напуснала някого, заради друг (съвсем спонтанно)
      - какво очакваш да ти се случи и защо смяташ, че си наказана?
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

Libra написа:

Картите са три Звезда Кралица меч Глупак

Император е картата на цепене,виждам че тук не я обсъждате,така че няма значение...
      Напротив, има голямо значение.
      Картата на цепене няма никакво отношение към прогностиката у Таро, това първо.
      Второ, за да ти бъде всичко по-ясно, се ограничи в кратките гледания. Трябва да ти е лесно да тълкуваш поне на прима виста.

Питаш за мъжете в живота си, но картите ти отговарят за твоята лична ситуация, за самат теб - в центъра на вселената си си самата ти:

- какъв минал опит и какво не успяваш да преживееш
      - кога си напуснала някого, заради друг (съвсем спонтанно)
      - какво очакваш да ти се случи и защо смяташ, че си наказана?
      Гледам с три карти,рядко ползвам Келтски кръст.Да и аз се замислих защо няма дворцови карти обозначаващи мъже,а пък въпроса ми е свързан с това.Права си,самодостатъчна съм си явно,не успявам да преживея една раздяла отпреди 30г. и тази ситуация се връща отново и отново в живота ми и не е разрешена.И аз не зная,или по-скоро не искам да я разреша.Този човек се връща пак и пак в живота ми и мисля че е дошло време за разплата и явно се страхувам...Благодаря Мона!Нито аз,нито той имаме смелостта да кажем край или.......,друг вариант просто не е възможен.Отдавна сме семейни и аз и той...Откакто попаднах на твоя форум,чета,чета и имам чувството че нищо не знам за Таро.Преобърна ми света ти.Затова ми е трудно да тълкувам,имам бариера все още въпреки че се занимавам от няколко години с Таро.Тук съм да се уча.

Мнението бе променено 1 път, последно от Libra ().

• Либра, за всичко има време.
      И ти ще намериш своето.

Просто си дай време да осмислиш изминалите периоди на покруса.
      Винаги има нови хоризонти.

Няма трудно тълкуване, ще се пренастроиш, просто се успокой :)
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.