Хорари онлайн

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Хорари онлайн

В тази тема задавайте въпроси, свързани с отношения, тяхното развитие и перспектива.
      Бъдете точни: задавайте точно формулиран въпрос и време на задаване на въпроса. При желание, слагайте и хорарни карти - карта, построена спрямо часа на зададения въпрос и мястото.
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Въползвам се веднага :)
      В начален етап сме в отношенията си с един мъж.
      Въпросът ми е - Как ще се развият отношенията ни? Час - 20:09 холандско време, пиша от Амстердам.

Трябва ли рожденната ми дата?
      Благодаря предварително :)
    • kolevaani1 wrote:

Въползвам се веднага :)
      Въпросът ми е - Как ще се развият отношенията ни? Час - 20:09 холандско време, пиша от Амстердам.

Въпросът ти ми е малко странен, като гледам картата. В настоящия момент, комуникацията ви или е прекъсната, или се намирате много далече един от друг. Що се отнася до бъдещи отношения, до бъдещото развитие, перспектива тук няма.
      В момента ти имаш други проблеми да решаваш (ретрограден Сатурн), свързани с 2-ри дом, което може да значи разходи, изобщо финансови проблеми.
      По-важни за теб са парите, по-скоро как да получиш отнякъде пари и да задвижиш финансов поток.
      Самият човек, за когото се пита, е също в сложна ситуация, вторачен е там и се опитва да се справи със собствените си проблеми.
      Всеки един от вас има по-важни проблеми, които да решава, което на този етап изключва активна и ползотворна връзка.
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • cherry wrote:

Здравей! Ами аз имам въпрос-ще се сдобрим ли с Х(насован е по име)? 21:09,в гр Плевен Предварително благодаря! :)
      Предстои ти скорошна среща с него и разговор. Но тя няма да доведе до желаните от теб резултати.
      Този човек има други задачи да върши и вашите отношения не са му приоритет.
    • cherry wrote:

хм..странно от различни градове сме и по-принцип не ми говори въпросния човек,почти е невъзможно да се срещнем камо ли да говорим,но непременно ще дам ов
      Хубаво ще дадеш обратна връзка, но правилната постановка на въпроса означава да си наясно със ситуацията, в която се намираш, за да можеш да очакваш адекватен отговор.
      Въпросът не е дали ще се срещнете или не, въпросът е, че ще има комуникация. Така или иначе тя няма да доведе до желаните резултати.
    • Vendor wrote:

kolevaani1 wrote:

Въползвам се веднага :)

Въпросът ти ми е малко странен, като гледам картата. В настоящия момент, комуникацията ви или е прекъсната, или се намирате много далече един от друг. Що се отнася до бъдещи отношения, до бъдещото развитие, перспектива тук няма.В момента ти имаш други проблеми да решаваш (ретрограден Сатурн), свързани с 2-ри дом, което може да значи разходи, изобщо финансови проблеми.
      По-важни за теб са парите, по-скоро как да получиш отнякъде пари и да задвижиш финансов поток.
      Самият човек, за когото се пита, е също в сложна ситуация, вторачен е там и се опитва да се справи със собствените си проблеми.
      Всеки един от вас има по-важни проблеми, които да решава, което на този етап изключва активна и ползотворна връзка.
      Благодаря :)
      Напълно си прав, той е в друг град и да имам наистина много по-важни проблеми, за решаване и той е свързан с финанси, преместване... Много по важни за решаване :) Още веднъж благодаря много, че ме опомнихте да се съсреодоточа върху истинските ми проблеми <3 За въпросният мъж също е подозирах че си има важни неща за разрешаване. Скоро пак ще се появя с въпрос, но свързани не с отношения, а с развитие на ситуация, проблем има ли такава тема

The post was edited 1 time, last by kolevaani1 ().

• Ще бъдали доволен ако се върна да работя като лична охрана при бившите ми шефове. Ще могали да се развия в нещо много по голямо и доходно от лична охрана. ( 06:08 гр.Свищов )
    • много харесвам и искам да имам връзка с едно момиче но не сме в добри отношения. Дали ще имам връзка с нея , как да постъпя за да и спечела отново доверието и да имам връзка с нея. ( час - 06:15 гр. Свищов )
    • Да се включа и аз в темата с едно въпросче.
      Малко историйка - имам уговорка с един мъж за среща. Той не живее в България. Сега-засега всичко изглежда, че ще случи, но аз имам съмнения вътрешна интуиция, каквото там е.

В София съм, видях часовника 8,46.
      Благодаря ви предварително.
      <3

The post was edited 1 time, last by Nina ().

• Nina wrote:

Да се включа и аз в темата с едно въпросче.
      Малко историйка - имам уговорка с един мъж за среща. Той не живее в България. Сега-засега всичко изглежда, че ще случи, но аз имам съмнения вътрешна интуиция, каквото там е.

В София съм, видях часовника 8,46.
      Благодаря ви предварително <3
      Направих картата за момента, в който видях въпроса - 20.05.15 21:28 София

Ти си показана от Асц-та/Стрелец, Той - Дсц/Близнаци
      Картата е радикална - Час на Слънце, асц - Стрелец

Съответно Юпитер и Меркурий имат разходящ секстил помежду си. Меркурий е ретрограден в свой знак. Като отговор бих заложил, че че по скоро срещата ще се отложи на този етап за следващ момент.
    • BEA wrote:

kolevaani1 wrote:

Добър вечер :)

Какво ще е развитието на отношенията ни с Х?
      Час 00:45
      В други държави сме скоро трябваше да пътувам при него, но днес ми се разсърди без да знам причината.
      А място на задаване на хорара?
      Плевен, съжелявам забравила съм да напиша
    • Хорарите въобще не са ми сила, но ще кажа какво мисля. Имай едно наум, че все още прохождам в тази материя. Мисля, че Х може да има някакви финансови въпроси за уреждане и това му причинява дискомфорт. Ти ми се струваш по-резервирана по картата и може заради това да се е дръпнал. В крайна сметка мисля, че ще заминеш и ще се видите.
    • BEA wrote:

Хорарите въобще не са ми сила, но ще кажа какво мисля. Имай едно наум, че все още прохождам в тази материя. Мисля, че Х може да има някакви финансови въпроси за уреждане и това му причинява дискомфорт. Ти ми се струваш по-резервирана по картата и може заради това да се е дръпнал. В крайна сметка мисля, че ще заминеш и ще се видите.

Радвам се че още някой се включи в тълкуване на хорарите, но може ли да покажеш хода на мисли, как гледаш хорара, кои връзки тълкуваш в него?