Хорари онлайн

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vendor wrote:

BEA wrote:

Хорарите въобще не са ми сила, но ще кажа какво мисля. Имай едно наум, че все още прохождам в тази материя. Мисля, че Х може да има някакви финансови въпроси за уреждане и това му причинява дискомфорт. Ти ми се струваш по-резервирана по картата и може заради това да се е дръпнал. В крайна сметка мисля, че ще заминеш и ще се видите.
      Радвам се че още някой се включи в тълкуване на хорарите, но може ли да покажеш хода на мисли, как гледаш хорара, кои връзки тълкуваш в него?
      Да - ще споделя. С идеята, че това е абсолютно първият ми опит с чужд хорар и мнението ми не е меродавно.
      Х е представен от Слънце в негов 10 дом в съвпад с Меркурий(У2 и У10). Меркурий е ретро и е изгорен, което ме наведе на мисълта, че мъжът може да има някакви финансови нерви или такива свързани с работа/кариера. От друга страна Меркурий е нейн У5, а класическия и сигнификатор Сатурн също е ретро - тя има някакви резерви и спирачки в интимно отношение(и може да не е само спрямо него, а да е такава нагласата и в момента). Предстои секстил между Уран и Слънце, последния аспект на Луната е тригон с Венера. Последната, нейн У3, негов У9 - комуникацията ще продължи, даже според мен ще има среща.

Хорарите са ми интересни, но не ги чаткам още много. Бих била най-полезна в сферата на синастриите и астропсихологията.
    • BEA wrote:

Vendor wrote:

BEA wrote:

Хорарите въобще не са ми сила, но ще кажа какво мисля. Имай едно наум, че все още прохождам в тази материя. Мисля, че Х може да има някакви финансови въпроси за уреждане и това му причинява дискомфорт. Ти ми се струваш по-резервирана по картата и може заради това да се е дръпнал. В крайна сметка мисля, че ще заминеш и ще се видите.
      Радвам се че още някой се включи в тълкуване на хорарите, но може ли да покажеш хода на мисли, как гледаш хорара, кои връзки тълкуваш в него?

Да - ще споделя. С идеята, че това е абсолютно първият ми опит с чужд хорар и мнението ми не е меродавно.

Х е представен от Слънце в негов 10 дом в съвпад с Меркурий(У2 и У10). Меркурий е ретро и е изгорен, което ме наведе на мисълта, че мъжът може да има някакви финансови нерви или такива свързани с работа/кариера. От друга страна Меркурий е нейн У5, а класическия и сигнификатор Сатурн също е ретро - тя има някакви резерви и спирачки в интимно отношение(и може да не е само спрямо него, а да е такава нагласата и в момента). Предстои секстил между Уран и Слънце, последния аспект на Луната е тригон с Венера. Последната, нейн У3, негов У9 - комуникацията ще продължи, даже според мен ще има среща.

Хорарите са ми интересни, но не ги чаткам още много. Бих била най-полезна в сферата на синастриите и астропсихологията.

За мъжът - струпана много работа и нерви покрай нея, както си казала , за мен - резерви и спирачки в интимно отношение нямам по принцип , може би, както поясняваш да е за в момента, защото сме далеч един от друг и липсва :whistling: . Пояснявам тези неща, за да знаеш положението какво е, може би ще ти е в помощ, за разсъжденията ти. Благодаря отново и съм желаеща за синастрия и астрпсихология :P само по твое желание, без да нахалствам. ^^
    • Искам да си изясня нещо!

Питаш дали брака ти ще оцелее и ако отговорът е отрицателен, дали Друг, ще е готов на връзка с теб? Дали можеш да разчиташ на резервен вариант? Правилно ли съм разбрал?
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Ситуацията, в която си няма да претърпи промени особени, както си е било, така ще си и продължи. Не бих разчитал на "резервния план" да сработи!

Поздрави

P.s. Ако някой иска да разгледа картата, по която съм работил, за протокола - 03,06,2015 21:35h час на Слънцето
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • По картата, съставена в момента на въпроса ти - отговора ми е "Не".

Ти си Венера, като Питащ, асц - Везни, той е Марс, между двете планети няма връзка, общ диспозитор, аспект или планета, която да ги свърже.
    • Асцедент Лъв, час на Меркурий.
      Ти си представена от Слънцето, във Везни в 3-ти дом. "Т" от Сатурн, в Стрелец в 4-ти дом.
      Слънцето и Сатурн се виждат знаково /секстил/. Има взаимна рецепция / Сатурн екзалтира във Везни, Слънцето има достойнства по триплицитет в Стрелец/, но между тях не предстоят аспекти. Взаимоотношенията ще се запазят такива, каквито са били до сега.
      До колко това положение удовлетворява и двете страни? Слънцето във Везни е в падение, в 3-ти дом и сила за действие няма. Сатурн в Стрелец не се "чувства добре", но в 4-ти дом има акцидентална сила да прави промени или да запази сегашното положение.
      "Перспектива на връзката" - брак вълнува само Асцедента /Слънцето/, което екзалтира в знака на 10 дом и го вижда.
      Сатурн в Овен е в падение, не харесва знака.

:)

The post was edited 3 times, last by rossin: забравих да прикача карта.правописна грешка ().

• Благодаря rossin :)
      Аз си нямам напредстава от астрология, освен че знам имената на планетите, като всички хора.
      До колкото разбрах, е че ще запазим отношенията си каквито са били досега, но да попитам това обхваща ли определен период в който няма да има развитие или е такава прогнозата за тази връзка.
    • Няма за какво да ми благодариш. Изказала съм мнение само. Надявам се и други да се включат.
      Тайминга не успявам да го оправя. ?(

Картата е нерадикална, което означава, че може да не отразява вярно ситуацията. Аз се хванах за първата част на въпроса. "Развитие" го разбирам като желание на поне едната страна да постави отношенията на нова, различна основа. :) Търсим някаква промяна.
      В тази карта няма развитие. Аспекта между основните сигнификатори е разходящ. Луната, която отразява хода на събитията няма да направи аспекти до напускане на знака. Слънцето също няма никакви взаимодействия до напускане на знака.
      Когато сигнификаторите или Луната напуснат знака, това вече е нова, различна ситуация. Дори участниците са с различна мотивация вече. :)
    • Ane-lia wrote:

Здравейте, много ми харесва темата, и аз имам един въпрос и той е свързан с отношения, ще се възобновят ли отношенията ми с К, сега е 06.51 ,а аз съм в Пловдив.Много благодаря!

Ane-lia wrote:

извинявам се птопуснах дата-15.02.2016г
      Хвърлих един бърз поглед на картата : :)

Не ,няма да се съберете . Той е в чужбина по работа .Често пътува и това е причината- няма възможност да се видите ,макар че има желание и интерес към теб, не иска да се обвързва...
      Съжалявам .

НО !

При наличието на интерес от негова страна,може да си пишете :)

The post was edited 4 times, last by Lilith ().