Хорари онлайн

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Отново се загледох в картата ти :) .Имам два въпроса ( по картата ) :

Ти или той да имате сестра ,която живее в чужбина ? И сте близки ?

А тази негова " бивша " приятелка да си има настоящ приятел ,който и той живее в чужбина ? Ти го познаваш ,но не сте в добри отношения ?//

Или двете имат общ бизнес в чужбина ?
    • Аз имам сестра ,но тя не живее в чужбина,но той има бивша съпруга, която е в чужбина и там живее с мъж.Благодаря ти ,че продължаваш да разглеждаш моята карта, аз бих дала и данни като имена и дати,но тук е много публично.
      <3 <3 <3
    • Асц.Везни, час на Марс. Картата е радикална, Венера и Марс имат общ диспозитор Юпитер.
      Венера /питащата/ и Марс /7 д.- другия/ с в раходящ аспект /имало е среща/.
      Взаимоотношенията разглеждам по общия диспозитор.
      Юпитер в Дева е в заточение / есенциално слаб, да не кажа направо "прецакан'/,като прибавим и ретрограден........
      Та ако има развитие, то няма да радва никоя от страните.
      :(
    • Благодаря, аз да попитам това за какъв период, от време става на въпрос?
      Или ти за раздяла ми говориш :huh:

Среща нямаше,ако става въпрос за деня, имаше преди седмица, беше много хубаво поначало, после неговата ревност малко прецака нещата. Но се поуспокоиха нещата. Сега от седмица не може да се видим.

The post was edited 1 time, last by kolevaani1 ().

• Здравейте, понеже съм страшно некомпетентна с астрологията, искам да задам някои въпроси.
      В случая задавам въпрос, без рожденни дати, имена, само час на задаване на въпроса и местоположението. Възникват ми въпросите:

Ами ако по едно и също време сме с моя приятелка да речем в една стая, и задаваме същите въпроси по едно и също време, тогава какво отговорите ще са едни и същи ли?

Понеже фактори тук са само часът и местоположението по време на въпроса, какво, ако същия въпрос се зададе от друг град?
      Или ако е същия град, но в друг час зададен?
      Какво става тогава? Ами ако няколко души зададат такива въпроси от един град и приблизителни часове? И в случая аз например задавам същия въпрос, но след час, или два или след ден?

Много въпроси ми изникват в главата, но засега толкова. Ще се радвам, ако някой ми отговори :)

The post was edited 1 time, last by kolevaani1 ().

• А на мен ми изниква въпроса знаенето на бъдещето, предвид че астрологията рядко бърка, не убива ли порива на душата - да потърсиш някого, да покажеш нежност, а защо не и да се понадяваш малко, после така или иначе каквото стане, стане, все е урок.

Това го задавам в много философски смисъл, по принцип. Може би не е тук темата и мястото, но не можех да се стърпя.
      За себе си знам че това ме невротизира, не мога да чакам вечно благословията на звездите. За Таро е друго, там си е мой проблем и от мен зависи да си "променя" картите, променяйки себе си и нагласите ми.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Не съм убедена,че астрологията рядко бърка. Два пъти са ми правени хороскопи от двама различни астролози и нищо вярно не излезе като бъдеще. А специално за случая , за да са точни хороскопите, с триста мъки издирих часа ми на раждане по регистрите в общината.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • kolevaani1 wrote:

Здравейте, понеже съм страшно некомпетентна с астрологията, искам да задам някои въпроси.
      В случая задавам въпрос, без рожденни дати, имена, само час на задаване на въпроса и местоположението. Възникват ми въпросите:

Ами ако по едно и също време сме с моя приятелка да речем в една стая, и задаваме същите въпроси по едно и също време, тогава какво отговорите ще са едни и същи ли?

Понеже фактори тук са само часът и местоположението по време на въпроса, какво, ако същия въпрос се зададе от друг град?
      Или ако е същия град, но в друг час зададен?
      Какво става тогава? Ами ако няколко души зададат такива въпроси от един град и приблизителни часове? И в случая аз например задавам същия въпрос, но след час, или два или след ден?

Много въпроси ми изникват в главата, но засега толкова. Ще се радвам, ако някой ми отговори :)
      За десетина години практика, подобни ситуации не съм виждал. На повечето въпроси можеш да си отговориш и сама - те са чисто технически и са свързани с елементарна астрономия. Различните градове предполагат изменение в географска дължина и ширина, което променя домовете в картата, различния час дава друг асц, както се променя и планетарния час, което пък влияе на радикалността на картата - дали е четима или не, а всичко това променя картата и отговора. Ако двама души задават един и същи въпрос на един астролог в един момент, което не знам дали въобще статистически е предвид етикета на общуване, то той може да се измъкне като съпостави хорарите с наталните карти на питащите и да види кой какъв отговор ще получи.

curi0us wrote:

А на мен ми изниква въпроса знаенето на бъдещето, предвид че астрологията рядко бърка, не убива ли порива на душата - да потърсиш някого, да покажеш нежност, а защо не и да се понадяваш малко, после така или иначе каквото стане, стане, все е урок.

Това го задавам в много философски смисъл, по принцип. Може би не е тук темата и мястото, но не можех да се стърпя.
      За себе си знам че това ме невротизира, не мога да чакам вечно благословията на звездите. За Таро е друго, там си е мой проблем и от мен зависи да си "променя" картите, променяйки себе си и нагласите ми.

Старият проблем за "присъдата на звездите", както го наричат старите астролози, въобще не е толкова фаталистичен и задължаващ. Можеш да даряваш нежност, обич, да търсиш когото и където искаш, можеш да мечтаеш и да съзерцаваш - това никой не го забранява. А най-малко от всички е ощетена душата.

Астрологията дава две много важни преимущества на човека. Първото е "информиран избор". Когато знаеш, че тази година можеш да изкараш малко повече пари от предишната - можеш да решиш дали да го направиш или не. Ако отговорът е "да", астрологията може да ти даде опциите, как това да стане по най-лесния начин, без много разход на енергия. Другото важно преимущество е "оптимизация на времето и ресурсите". Ще рече - ако нещо не може да стане, то няма смисъл да влагам в него време, а времето е най-ценния ресурс, с който разполагаме и с него работи астрологията.

Прост пример:
      Ако днес Луната аспектира Марс, а аз имам час при фризьор, да рискувам ли при положение, че има вероятност от инцидент.

1) имаш право на избор, дали да направиш нещо или не
      2) при възможен инцидент ще се прехосат много ресурси - най-малкото лошите емоции
      - ако се изчака по-добро време, с малко усилия ще се получат повече придобивки - добро настроение, визия и тн

Благословия от звездите няма нужда да се чака, защото те такава не дават. Но всички знаем, че има моменти, в които нещата стават лесно и обратното. Защо да не направим живота си по-лесен и плавен.

Третото, което дава астрологията е философска концепция да познаваме себе си, в смисъла на - да познаваме възможностите си и да не искаме повече от колкото можем да постигнем.

Ps Ще помоля, ако участващите в разговора искат да продължат разговора, то нека това да стане в темата за "Въпроси и отговори".
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • kolevaani1 wrote:

Развитие на връзката и отношенията ми с Т? ( днес е рожденник :) )
      21:02 часа
      Свищов
      15.03. 2016

Направих карта в момента, в който видях въпроса - 16.03.2016 09:31h Плевен

Асц - Близнаци, час на Сатурн - картата е радикална.

Питащият е Меркурий, този за когото питаш е Юпитер.

Меркурий е в Риби, изгорен от Слънцето, диспозитор е Венера в Риби. До тук твоето състояние не е изгодно - близостта до Слънцето прави Меркурий ( Ти ) невидим, без възможност да действа, както и без потенциал да се изяви. Минаваш на заден план, дори мога да си позволя волността да се отклоня от въпроса и да кажа, че на преден план има друга жена ( силна Венера ), която е в доста по силна позиция от твоята.

Юпитер е ретрограден в Дева, това не го прави много съпричастен към твоята ситуация, нито към теб. Още повече, че той има доста проблеми - отново предположения извън въпроса - парични, здравословни, много вероятно и деца.

Луната е силна, в Рак, до напускане на знака, последният аспект ще е със Слънцето, което управлява 4-ти дом, а той слага "край на всички неща".
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Vendor wrote:

kolevaani1 wrote:

Развитие на връзката и отношенията ми с Т? ( днес е рожденник :) )
      21:02 часа
      Свищов
      15.03. 2016
      Направих карта в момента, в който видях въпроса - 16.03.2016 09:31h Плевен

Асц - Близнаци, час на Сатурн - картата е радикална.

Питащият е Меркурий, този за когото питаш е Юпитер.

Меркурий е в Риби, изгорен от Слънцето, диспозитор е Венера в Риби. До тук твоето състояние не е изгодно - близостта до Слънцето прави Меркурий ( Ти ) невидим, без възможност да действа, както и без потенциал да се изяви. Минаваш на заден план, дори мога да си позволя волността да се отклоня от въпроса и да кажа, че на преден план има друга жена ( силна Венера ), която е в доста по силна позиция от твоята.

Юпитер е ретрограден в Дева, това не го прави много съпричастен към твоята ситуация, нито към теб. Още повече, че той има доста проблеми - отново предположения извън въпроса - парични, здравословни, много вероятно и деца.

Луната е силна, в Рак, до напускане на знака, последният аспект ще е със Слънцето, което управлява 4-ти дом, а той слага "край на всички неща".
      Благодаря ти Vendor!
      Да той има много проблеми парични (данъчни, съдилища ), здравословни и деца и честно казано хич не му е до мен, но поддържаме връзка, а ако има друга жена ще разбера и май е време да го притисна.
      Благодаря още веднъж :)

The post was edited 3 times, last by kolevaani1 ().

• Искам да поставя въпрос, отговорът и посоката на който са ми сравнително ясни, ала все пак. Признавам си, че го правя от любопитство :D
      Какво може да се очаква от развитието на дадени взаимоотношения, не особено активни.
      13:45, Пловдив или както сметнете за добре като локация.
    • Didi wrote:

Искам да поставя въпрос, отговорът и посоката на който са ми сравнително ясни, ала все пак. Признавам си, че го правя от любопитство :D
      Какво може да се очаква от развитието на дадени взаимоотношения, не особено активни.
      13:45, Пловдив или както сметнете за добре като локация.
      Картата е нерадикална , ранен асцедент в Лъв ,час на Венера , Луната не сключва аспект до края на знака в който се намира ...
      мисля че няма смисъл да продължавам да разглеждам картата , още е рано да се каже ...
      Вижда се ,че отношенията не са активни ( Луната няма аспекти ) , но аз съм оптимист - управителя на асцедента се движи към тригон с управителя на десцедента :) и след около седмица -две нещата може да поемат в добра посока , мисли си за среща примерно ...току-виж си го поканила насреща , пък той вземе че приеме :D , ей така неочаквано ;)
      Искам да кажа ,че има минимален шанс

The post was edited 2 times, last by Lilith ().