Хорари онлайн

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Май не съм разбрала точно принципа... Мислех, че трябва да дадем часовете на раждане...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Ок благодаря ! Ами задавам го сега, да речем, 00:40, 04.04, място - Ница. За развитие на отношения, също и каква е кармичната връзка между нас.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Асц.Стрелец, час на Луната.
      Питащата - Юпитер, в Дева /падение/, ретрограден и в 9 дом...няма възможност за действие.
      Отсрещната страна- 7 дом Близнаци, Меркурий в Овен в 4 дом. Като прибавим, че има и екзалтирал диспозитор - Слънце в Овен и то в 4 дом- изключително действен.
      Юпитер и Меркурий са в знаци. които не се виждат.
      Луната като хода на събитията е направила аспект със Сатурн и ще пренесе светлина към Меркурий.
      Връзката е на фаза "затихване' и скоро ще приключи.
      По втората част на въпроса не мога да ти отговоря.
      :)
    • Благодаря за положения труд !
      Хм... за момента се случва обратното, но ако искате ще дам обратна връзка по-нататък. На какъв принцип произволният час на задаване на един въпрос би могъл да определя толкова много други неща ?
    • А ако вземем първоначалното време, когато зададох въпроса ? 02.04, 00:29 ? Същото място
    • Лилит, и ти ли не спиш ? :D
      Извинете, но за пръв път научавам за хорарната астрология и ми е малко мътно. Попрочетох одеве за какво става дума. Отначало зададох въпроса в събота.
    • Roxelane написа:

Лилит, и ти ли не спиш ? :D
      Извинете, но за пръв път научавам за хорарната астрология и ми е малко мътно. Попрочетох одеве за какво става дума. Отначало зададох въпроса в събота.
      Да , за малко :D Будя се често нощем :)

Не се извинявай ,споко :) После ще разгледам въпроса ;)
    • Благодаря и на двама ви ;)

Мнението бе променено 1 път, последно от Roxelane ().

• В свят, пълен с мъже, няма такова нещо като кармична връзка. При неудовлетворение просто отгърнете на следващата страница и вижте какво ви очаква. Всекиму според желанията, та дори и неосъзнати. :D
      Съжалявам за спама, видях мнението на авторката, за съжаление то липсва сега.
    • Да, махнах го, защото излишно бях сложила часове на раждане, без да разбера принципа. Не става дума за неудовлетворение, други неща ми бяха интересни, ще ги открия може би някой ден.

Мнението бе променено 1 път, последно от Roxelane ().

• Ane-lia написа:

Здравейте,някой ще може ли да погледне"Развитие на отношенията ми с К,бъдеще?".гр.Пловдив
      Картата на въпроса, когато е зададен и тази, която направих днес, когато прочетох въпроса са почти идентични. По едно и също време на денонощието са.
      Работих по моята-10.04.2016 г., 22:05 ч. Пловдив.
      Асц. Скорпион, час на на Слънцето. Картата е радикална- Марс и Слънцето са планети със сходна природа.
      Питащата-Марс в Стрелец в 1 дом и другия-Венера в Овен в 5 дом.Картата е нощна и Юпитер е общия диспозитор.
      Между двете планети предстои аспект след 1 градус. Взаимоотношенията ще се задълбочат, да не кажа направо развихрят.....
      В тази карта ме притесняват две неща. Общия диспозитор на Марс и Венера-Юпитер, който е в Дева /падение/ и ретрограден.
      Слънцето, упр. на часа, в Овен /екзалтация/ и в 5 дом също е достатъчно силно, за да претендира да опише характера на връзката. Когато взаимоотношенията между две планети се описват от планета в екзалтация, това предполага бързо развитие и краткотрайни /нетрайни/ резултати.
    • rossin написа:

Ane-lia написа:

Здравейте,някой ще може ли да погледне"Развитие на отношенията ми с К,бъдеще?".гр.Пловдив
      Картата на въпроса, когато е зададен и тази, която направих днес, когато прочетох въпроса са почти идентични. По едно и също време на денонощието са. Работих по моята-10.04.2016 г., 22:05 ч. Пловдив.
      Асц. Скорпион, час на на Слънцето. Картата е радикална- Марс и Слънцето са планети със сходна природа.
      Питащата-Марс в Стрелец в 1 дом и другия-Венера в Овен в 5 дом.Картата е нощна и Юпитер е общия диспозитор.
      Между двете планети предстои аспект след 1 градус. Взаимоотношенията ще се задълбочат, да не кажа направо развихрят.....
      В тази карта ме притесняват две неща. Общия диспозитор на Марс и Венера-Юпитер, който е в Дева /падение/ и ретрограден.
      Слънцето, упр. на часа, в Овен /екзалтация/ и в 5 дом също е достатъчно силно, за да претендира да опише характера на връзката. Когато взаимоотношенията между две планети се описват от планета в екзалтация, това предполага бързо развитие и краткотрайни /нетрайни/ резултати.
      Много благодаря ,rossin!
      <3 <3 <3
    • Venera написа:

Venera написа:

И аз ще се радвам някой да погледне: Ще има ли някакво развитие в отношенията ни с Х?
      Никой ли няма желание?
      Не винаги нещата опират до желание. В много случаи става въпрос за имане на време....

Работя по картата, която си качила, макар, че не виждам смисъл да затриваш данните, т.е. дата, час и място на задаване на въпроса. На мен лично ми е по-удобно да си я направя на програмата, където имам и управителя на часа и мога да я виждам на цял екран а не да се пуля като бухал в картинката... :D
      Асц. Лъв-Слънце в Овен /екзалтация/ в 9 дом. Седми дом Водолей с Упр.Сатурн в Стрелец , където няма есенциални достойнства, в 5 дом. Картата е дневна и Слънцето упр. огнения триплицитет. След 5 градуса между тях предстои аспект.
      Сатурн е бавна планета. Знака Стелец го кара да бърза, което изобщо не му се нрави.....Сатурн "не харесва' Слънцето, не харесва и знака Овен, който е противоположен на неговата екзалтация.
      Та на неастрологичен език, Х няма да издържи на темпото наложено от питащата..... :(
    • Пиша това мнение /апел/ и моля админа, в случай че е не подходящо за раздела да го премести или дори да го затрие.

Наясно съм, че това е раздел за хорари за отношения и все пак......
      Ако нямате възможност да направите карта, поне запишете час и място на задаване на въпроса. Съмнявам се някой от потребителите по цял ден да виси във форума, че да види, кой кога е задал въпрос.
      Взаимоотношенията са изключително обширна тема, с безброй много варианти. Повечето питащи в този раздел задават обобщен въпрос и очакват да им се изпише в отговор кратък сюжет за сапунен сериал.
      В ежедневието си създаваме всякакви взаимоотношения, по различни поводи и с различни очаквания от тях. Дори "любовните" взаимоотношения различните хора започват с различни цели.........емоционални, социални, материални и всякакви други.

За да имате шанс да получите що годе смислен отговор, моля задайте конкретен въпрос.
    • rossin написа:

Пиша това мнение /апел/ и моля админа, в случай че е не подходящо за раздела да го премести или дори да го затрие.

Наясно съм, че това е раздел за хорари за отношения и все пак......
      Ако нямате възможност да направите карта, поне запишете час и място на задаване на въпроса. Съмнявам се някой от потребителите по цял ден да виси във форума, че да види, кой кога е задал въпрос.
      Взаимоотношенията са изключително обширна тема, с безброй много варианти. Повечето питащи в този раздел задават обобщен въпрос и очакват да им се изпише в отговор кратък сюжет за сапунен сериал.
      В ежедневието си създаваме всякакви взаимоотношения, по различни поводи и с различни очаквания от тях. Дори "любовните" взаимоотношения различните хора започват с различни цели.........емоционални, социални, материални и всякакви други.

За да имате шанс да получите що годе смислен отговор, моля задайте конкретен въпрос.
      Напротив, мнението ти е изключително на място, rossin и благодаря, че го споделяш.
      Ще се радваме пишещите в тази конкретна тема, да се съобразяват с това.