Хорари онлайн

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ще имат ли развитие отношенията ни със Х ( назован по име), ако замина да го видя ( в момента са напълно прекъснати)?

час 9:54, Норвегия, Тромсьо ( норвежко време, един час назад от БГ, градът се намира зад Северната полярна окръжност)
    • Картата на въпроса е изключително интересна, но аз нямам опит в построяването на карти за тези географски ширини и не успявам да преценя, коя система да използвам. Като набера населеното място програмата автоматично ми сменя домовата система.....
      По тази прична направих и втора карта, за момента, когато прочетох въпроса 19.04.2016 г.,22:34 ч. Пловдив.
      По първата карта. Асц. Близнаци, Меркурий в Телец в 12 дом. Десц.Стрелец, Юпитер в Дева /заточение/, ретрограден в 4 дом. Между двете планети има разходящ аспект- тригон. При това взаимодействие Юпитер е върнал на Меркурий светлина за зло. Картата е дневна, Венера упр. земния триплицитет и се явява общ диспозитор, покзва характера на връзката. Венера е в Овен /заточение/ и в 9 дом, есенциално и акцидентално слаба... Луната, като хода на събитията също няма да направи аспекти до напускане на знака.
      Независимо дали ще отидеш да го видиш или не, няма да има развитие на отношенията с Х.
      Втората карта, за съжаление дава същия отговор.

ПП. Няма значение дали този, за когото се пита е назован или неназован по име, все е по 7-ми дом. :)
    • Благодаря, Росин!
      Кажи докога Венера е в заточение, защото и аз съм в заточение :), че тогава да тръгвам. Не може да е вечно...

Последно съм си правила хорар преди повече от две години, и спомням си, че момичето, което ми направи картата имаше същия проблем, нe съм сигурна, мисля, че по Порфий или равнодомната я построи :huh:
    • На практика нямах проблем с картата, защото програмата сама прави "филтър" на населените места по географска ширина. Все пак са я правили професионалисти в астрологията. Използвам ZET.
      Споделих данните и разсъжденията си по нея, защото не се случва толкова често карта с такива координати. :)
      Написах, че направих и втора карта за момента, когато прочетох въпроса. И двете карти дават един и същ отговор.
      В хорарната астрология, когато сигнификатор смени знака, това вече е нова, различна ситуация. Това е нещо, като някой да смени възгледите си по въпроса. Може и към друг обект да започне да проявява интерес......и все в тази посока.
      Понеже питаш за Венера.... Тя след 10 градуса ще смени знака, което показва, че след време ще оцениш сегашното си желание като прибързано........ :)
    • въпрос и от мен ...ще възтановим ли отн с Х? ....виждам, че сатурн е 7ми дом, за което стандартно се смята, че картата не е радикална....въпреки това питам за мнение по нея....гледам венера и марс са в квадрат по знак, но този квадрат не знам дали ще стане точен преди марс да излезе от скорпион, което въпреки,че е квадрат дава шанс, макар и трудно....
      Изображения
      • astro_2gw_387______.79130.26057.gif

100.18 kB, 748×1,102, прегледано 51 пъти
    • Dara написа:

въпрос и от мен ...ще възтановим ли отн с Х? ....виждам, че сатурн е 7ми дом, за което стандартно се смята, че картата не е радикална....въпреки това питам за мнение по нея....гледам венера и марс са в квадрат по знак, но този квадрат не знам дали ще стане точен преди марс да излезе от скорпион, което въпреки,че е квадрат дава шанс, макар и трудно....

M, по тази карта не виждам възстановяване на отношения.
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Вдъхновена от горната карта, преди малко питах и аз, ама и аз не знам какво питах, просто си направих карта. Може би въпросът е: "А с нас какво ще стане?", защото имам объркани, болни и болезнени отношения в момента /както винаги/, но все пак:

22:08, 27.07.16г
      Ден на Меркурий, час на Венера. Не знам, май не е радикална картата, но пък Венера принципно има достойнства в Риби, т.е. може би по някакъв начин е 2ри управител на картата. Макар че пък в Лъв няма никакви д-ва, да не говорим и че е в слаб дом, но както и да е.
      Ето това чисто практически ми е абсолютно терсене да определям. Според това тук за нощни карти управители на водния триплицитет са Марс, Венера, Луна, и ако това е така мога да се радвам, че поне 2 от 3 управителя са добре поставени поне знаково.

Аз - асц Риби, управител Юпитер в заточение, но в кардинален дом, но имам някаква сила за действие, намирам се в негов 1ви дом, т.е. този въпрос ме интересува твърде много мен самата, повече, отколкото него, пък и показва, че за връзка питам. Той ми е диспозитор, сиреч завися от него, ама и той е един "слаб", та картата като че ли описва текущата ситуация.
      Той - Дева, управител Меркурий перегрин, в негов 12ти, мой 6ти, но до 2-3 дни сменя знака и влиза в своя обител. Така вече ще се "виждаме", а след някво време ще има и съединение и може би тогава ще мога да очаквам повече развитие и яснота.

Луната (въпросът и отговорът) е в екзалтация, но в слаб дом, вижда ме чрез тригон, а него чрез квадрат, предполагам, че все още нещата не са чак толкова лоши, колкото ми се струват, или поне се надявам това да е така.
      Изображения
      • otnoshenia.gif

114.9 kB, 748×1,102, прегледано 43 пъти
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Sinaia написа:

Моля за мнението ви! Предварително благодаря ! Въпросът ми е : Ще прерастне ли обикновеното ми познанство с мъжът У в интимна ,сексуална връзка ? Бургас 23 часа 43 мин 10 авг 2016
      Ще.
      Асц.Дева, десц. Риби. Между Меркурий и Юпитер предстои аспект.
      Работих по карта за часа, в който прочетох въпроса. Ако проявяваш интерес данните са 12.08.2016 г. 08;45 часа. гр.Пловдив.
      :)
    • m_e_t_i написа:

Искам и аз да задам въпрос, ако може. Въпросът ми е ще създам ли дом и семейство със С. 12.08.2016, 12:01 часа, Берковица
      Асц. Везни - Венера в Дева в 11 дом. Десцедент Овен- Марс в Стрелец във втори дом. Между Марс и Венера аспекта вече е разходящ. 10 дом - узаконяването на връзката в Рак. Луната /упр. на 10 дом и показваща хода на събитията/ е в Стелец, между двама вредителя - Марс и Сатурн. По тази карта ще стигнете само до съвместно съжителство, без узаконяване. В сегашните времена това е почти равностойно. :)
    • rossin написа:

m_e_t_i написа:

Искам и аз да задам въпрос, ако може. Въпросът ми е ще създам ли дом и семейство със С. 12.08.2016, 12:01 часа, Берковица
      "Асц. Везни - Венера в Дева в 11 дом. Десцедент Овен- Марс в Стрелец във втори дом. Между Марс и Венера аспекта вече е разходящ. 10 дом - узаконяването на връзката в Рак. Луната /упр. на 10 дом и показваща хода на събитията/ е в Стелец, между двама вредителя - Марс и Сатурн. По тази карта ще стигнете само до съвместно съжителство, без узаконяване. В сегашните времена това е почти равностойно. :) "
      Много благодаря за бързият отговор! Желая ви приятна вечер

Мнението бе променено 1 път, последно от m_e_t_i ().

• curi0us написа:

Вдъхновена от горната карта, преди малко питах и аз, ама и аз не знам какво питах, просто си направих карта. Може би въпросът е: "А с нас какво ще стане?", защото имам объркани, болни и болезнени отношения в момента /както винаги/, но все пак:

22:08, 27.07.16г
      Ден на Меркурий, час на Венера.

Venera написа:

И аз да задам още един въпрос, макар да ви се струва глупав и безсмислен, но ми е любопитно: X досеща ли се/мисли ли за мен?
      Интересно съвпадение- двете карти са с Асц. Риби. И двете питат за взаимоотношения между 1 и 7 дом. Предполагам и в двата случая има вече някаква яснота по въпроса. По тези карти отговорите са "Не". И все пак.
      curiOus е дала тълкуване. Ако не е проблем, може да сподели как са се развили нещата в действителност.
      Когато сигнификатор смени знака, това вече е нова, различна ситуация. Променили са се мотивите на участниците, в случая на Меркурий /7 дом /. Меркурий влиза в Обител, той е на мястото си, на трон, силен и дори "самовлюбен". Има отношение към Юпитер само като един вид "гост", защото Юпитер се намира в неговата Обител/къща/. :)
    • Заедно сме си. Имаме си бурни отношения, но винаги има сдобряване и поглед в бъдещето. Наскоро направихме 3 месеца.

Юпитер е във Везни вече? С меркурий връзката да е само по триплицитет, но не знам дали не дрънкам глупости :)
      DIGNITY ALWAYS WIN.