Хорари онлайн

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• alex wrote:

Здравейте, Можете ли да ми дадете отговор на въпроса: Дали ще имаме по-добър живот ако заминем за Америка? Час 23:52, Велико Търново. Благодаря предварително!

Ако мотива за пътуването е свързано с друг човек, някой ви обещава нещо, или въобще сте тръгнали при някого - то не ви съветвам на този етап да предприемате каквото и да е. За по-добър стандарт на живот не мога да кажа, трябват ми други карти, но определено няма да сте доволен от ситуацията, в която ще попаднете.
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Здравейте, Благодаря за отговора. Съпругът ми спечели зелена карта, но там ще отидем при сестра му като начало. А какво значи, че за стандарт на живот Ви трябва друга карта?
    • alex wrote:

Здравейте, Благодаря за отговора. Съпругът ми спечели зелена карта, но там ще отидем при сестра му като начало. А какво значи, че за стандарт на живот Ви трябва друга карта?

Просто за по-дълъг период, особено при промяна на соц. статус, трябва натална карта.
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • PetyaB wrote:

В задънена улица сме с мъж. Въпросът е: Как ще се развият взаимоотношенията ни?
      20:46; гр.Сандански
      Предварително благодаря!

Ситуацията няма да се развие в положителна посока ( за връзката ), мъжът просто ще се дистанцира, а ако ти продължаваш да "дълбаеш", просто ще изпаднеш в изолация и безизходност.
    • Вече има тема за хорари онлайн.
      Не правете свои теми, защото никой няма да ви отговори!

И не пишете в други форуми, в случая с Таро, където се АНАЛИЗИРАТ КОНСТРУКЦИИ, а не се отговаря наготово!

Пишете тук или в темата за Таро онлайн.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • ще си задам отново въпроса и ще помоля отново ако имате желание да ми отговорите.
      Има ли чувства Николай към мен и ще се осъществи ли връзка между нас?13.28 Долни Дъбник

ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!
    • здравейте. нова съм в това и ме извинете, че не мога да си направя сама дори карта, но моля ви помогнете ми. много ме вълнува един въпрос. има един човек, който мисля не е безразличен към мен, но не го разбирам. доста е странен. въпросът ми е ще направи ли нещо нещата да се случат между нас или има друга? софия, 20:54 часа. благодаря ви предварително.
    • nikoleta wrote:

здравейте. нова съм в това и ме извинете, че не мога да си направя сама дори карта, но моля ви помогнете ми. много ме вълнува един въпрос. има един човек, който мисля не е безразличен към мен, но не го разбирам. доста е странен. въпросът ми е ще направи ли нещо нещата да се случат между нас или има друга? софия, 20:54 часа. благодаря ви предварително.

За съжаление картата не е много "дейна". Човека, за когото питаш, има съвсем различни представи за ситуацията и определено няма да действа по начина, по който би искала.
    • Я и аз да се кльофна тук, ако може... Че в картите само се пуля и нищо не виждам... Между В. и Д. ще се развият ли отношения ? 23:25 френско време, благодаря ако някой ми отговори...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Здравейте,

Искам да попитам как ме възприема човекът Х, конкретно има ли някакви положителни чувства към мен - не говоря конкретно за симпатия или любов. Моите предполагама че ще се видят. Прикачвам картата и много ще се радвам на отговор, просто не мога да разтълкувам правилно.
      Images
      • astro_2gw_h.75612.11276.png

106.88 kB, 748×1,102, viewed 33 times
    • silky wrote:

Здравейте,

Искам да попитам как ме възприема човекът Х, конкретно има ли някакви положителни чувства към мен - не говоря конкретно за симпатия или любов. Моите предполагама че ще се видят. Прикачвам картата и много ще се радвам на отговор, просто не мога да разтълкувам правилно.

Привет,

по картата, която си приложила, ситуацията е доста положителна. Така че отношението ще е приятелско, макар и пасивно. Ти си Сатурн в Козирог, квезита е Слънце в Дева, свързва ви благоприятна Венера във Везни, но в слабо активен 8-ми дом.

Предполагам отношението на квезитат не ти е толкова важно, можеш и без него, още повече че той няма някакви конкретни действия, по скоро формално отношение. Като перспектива за отношенията - не виждам задълбочаване, от какъвто и тип да е връзката.