Хорари онлайн

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Здравейте! Моля, ако някой може да погледне... Важно ми е и съм пред дилема... Имам въпрос... Има ли С. Б. сериозни намерения към мен? Интересува ме как ще се развият нещата. Казанлък 18.59.15.02.2019.

The post was edited 2 times, last by annjy ().

• Здравейте! Имам въпрос... Има ли С. Б. сериозни намерения към мен. Казанлък 18.59.15.02.2019

annjy wrote:

Здравейте! Моля, ако някой може да погледне... Важно ми е и съм пред дилема... Имам въпрос... Има ли С. Б. сериозни намерения към мен? Интересува ме как ще се развият нещата. Казанлък 18.59.15.02.2019.
    • mimi1977, направих карта по часовете, които ти си дала, и една за сега (днес, 19:34 - София), за да сверя.
      Впрочем не окуражавам да се правят по 1000 хорара за едно и също нещо, реших спонтанно да изпробвам и моя карта, съставена за момента, в който съм прочела въпроса ти (днес, 19:34 - София).
      Между другото, добре е да си по-конкретна в питанията си - какво точно искаш да се развие? Вероятно започване на връзка? Или оправяне на роднински отношения? Отношения може да значи всичко!

И по двете карти (моя и твоя) няма добри индикации за удовлетворяващи, хармонични и трайни отношения. Тук визирам резултат. А не, че няма да имате комуникация. Комуникация може да има, може да има и флиртове, чатове, скандали или закачки, и т.н., хора сме. Но не виждам вариант за нещо резултатно, като напр. да кажеш - "Да, на този човек аз му станах приятелка" и/или "Имаме сериозна връзка".

Отношенията са хаотични и спорадични, не довеждат до съюз, въпреки че имате някакви добри моменти от време на време.
      Този Р. изглежда, че ту чака на теб - за действия, задвижване на нещата, хем си му е ОК неговото положение, такова, каквото е и не смята да го променя - не би променил статуса или поведението си. Имаме и доза инат, но и на него си му е добре така. Просто се различни. Отказва да поеме ангажимент към теб, а ти това искаш и по принцип ти самата търсиш малко по-различен мъж от това, което ти е налично в момента (Р) - ако приемем, че питаш за мъж :)
      Ту така, ту иначе, противоречиви отношения. Но има и друго - ти искаш много повече връзка, отколкото той. Имате и различни идеи и интереси, видно по втората карта.
      Интересното е, че ще ти писне и сама ще зарежеш всичко това :) Не си в чак толкова лоша позиция, ако просто откажеш да се инатиш и държиш на стандартите си, вместо да се нагаждаш по другата страна.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ane-lia wrote:

Здравейте! Ако желае някой да погледне! Интересува ме ще създадем ли връзка с мъж К, 19:02, гр Пловдив, 15.02.2019.
      Здравей,Ane-lia! Погледнах картата на въпроса ти. Според мен отговорът е не. Човекът се интересува много повече от себе си,отколкото от теб. Може да се срещате отвреме на време за секс /или сте се срещали преди/,но сериозна връзка не виждам.Изглежда,че има някаква полза от познанството си с теб,затова поддържа някакви добронамерени отношения,но до там.
    • Здравейте! Моля, ако някой може да погледне...Имам проблем в работата..заядлива колежка,постоянно злослови на шефовете за мен,целта и е да напусна.Ще запазя ли рабтата си.
      Images
      • astro_2gw_mim.32957.58630.png

89.59 kB, 748×1,102, viewed 36 times
    • Ако може някой да погледне... Живеем заедно, но от около половин година отношенията са ни.. съкварртирантски с обща грижа към децата..Казанлък 23.05.2019 16.59 Направих карта в Astrodent, но не мога да я кача....:(
    • Здравейте! И аз реших да задам въпрос.
      Ще се срещнем ли отново/ще се видим ли отново?
      Както е по-точно да се зададе. Става въпрос за мен и мой приятел,който живее в Австралия.
      2.9.2019г. 18:25ч Пловдив