Важна тема Ясновидството

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ясновидството

Да поговорим за ясновидството, за което много е говорено. Тук споделям моите мисли по темата, ще се радвам вие да споделите вашите.

Ясновидството се проявява още в ранна детска възраст. И то в крайни ситуации, които касаят живота. Но пак то е следствие, не е причина. Тогава се разбира, че животът е отвъд преградата. И протича легендарно [IMG:http://www.beinsadouno.com/board/public/style_emoticons/default/smile.png]
      Това няма как да се случи след 20-годишна възраст. Каквито и външни практики да се ползват, то е непостижимо.
      С това си роден. Не можеш да го предадеш, не можеш и да научиш никого, не става нито с "духовни" практики. Нито с нищо.

Реално, ясновидството може би не е точната дума, а точната дума е - виждане на света без сенки и без отражения в измеренията. Ако гледаш един предмет, все едно дали е камък или е човек, го виждаш в това време, в този му вид, който е видът му с досега с външния свят. Виждаш го и мъртъв и преди да се запознаеш с него, когато вече си се сбогувал. Т.е. времето не тече линеарно в едно подобно общуване, тече паралелно. Отново ще се върна на квантовата физика, но в един по-различен дискурс.
      Това е най-сериозната граница, която отделя истинското ясновидство от предполагаемото.

Ако искате да видите дали някой, който се има за ясновидец, знае какво прави, го попитайте какво вижда самия той. Обикновено хората виждат единствено себе си. Няма отражения.
      Ако в отражението сте вие - имате пренос. Ако вижда катаклизми - има компенсации. Обикновено е преживял катаклизми, социални, които са извели архетипа до нуминозност, която е приета за откровение и послание. И тогава започва да работи механиката на колективно несъзнавано.
      Но, ако вижда душата ви и вие се разгневите от видяното, значи вижда точно каквото трябва - а именно, всеки вижда себе си в другия. То не е ясновидство, но е път към полезното взиране в душата. Обмен на персони [IMG:http://www.beinsadouno.com/board/public/style_emoticons/default/smile.png] И тук няма изход [IMG:http://www.beinsadouno.com/board/public/style_emoticons/default/smile.png]

Единственият начин е да се познае, ако има конкретен въпрос, касаещ едно линеарно време, нещото да бъде случващо се в точно определеното време от ясновидеца и по точния определен начин от него. Нито повече, нито по-малко.
      Никога няма да мога да разбера онези, които трагично искат да се взрат в човешката съдба, но тя, и без ясновидство е лесно прогнозируема.

Когато не можеш да помогнеш, по-добре не се взирай. Там дебнат сенки. Да си застрахован от тях е трудно.
      Но нека, човекът винаги иска да види невидимото, не и видимо нещастие.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • По законите на какво човек изобщо може да достигне, да бъде дарен с подобни качества? Да кажем, че няма Бог, който да "раздава", ала има търсене на баланс. Каква случайност или смисъл пораждат това, при положение че мнозинството са идентични?
    • DiDi написа:

По законите на какво човек изобщо може да достигне, да бъде дарен с подобни качества? Да кажем, че няма Бог, който да "раздава", ала има търсене на баланс. Каква случайност или смисъл пораждат това, при положение че мнозинството са идентични?
      Няма закони. Трябва да приемем, че не сме равни и не ни се полага по равно.
    • Никой не се замисля, че за да му бъде дадено на човек едно, му е отнето друго. В това, според мен, е баланса.
      Хората сме склонни да се вторачваме в това, което е дадено, но не и в това, което е пожертвано, което е отнето.
    • Tanya написа:

Никой не се замисля, че за да му бъде дадено на човек едно, му е отнето друго. В това, според мен, е баланса.
      Хората сме склонни да се вторачваме в това, което е дадено, но не и в това, което е пожертвано, което е отнето.
      Мисли като някой друг и му влез в кожицата.
    • telantes написа:

Tanya написа:

Никой не се замисля, че за да му бъде дадено на човек едно, му е отнето друго. В това, според мен, е баланса.
      Това е невъзможно.
      Ние сме обречени да бъдем само себе си, telantes.
    • telantes написа:

Tanya написа:

Как може да се влезе в кожата на болката?А?
    • Elm написа:

telantes написа:

Tanya написа:

Как може да се влезе в кожата на болката?А?
      В кожата на болката трудно се влиза, ала трудно се излиза, Елм.
    • Ние самите сме нашата памет за бъдещето и за миналото. Каквото можем да извлечем от себе си, каквото преди е отнесла паметта на Вселената, с това разполагаме.

Точно тук е и цялото познание за Таро - каквото отражение се е случило, която и да е рефлексия да се е състояла, ние я помним и възпроизвеждаме - а другите хора са само сенки от пътя ни.
    • В друга тема, в Таро тема се питаше за бъдещ пол на бебе - вижда се без карти. Моя приятелка е бременна в напреднал месец, не съм я чувала от месеци и исках да я поздравя за Празниците, докато я набирах, видях, че е момиче плодът, а след това и видях (видях буквално и името на нероденото дете). Така става обикновено.
      Просто виждаш. В реално време, понякога вселените са благосклонни и изравняват енергиите си, така че да обитават едно и също тяхно време, което да съвпада с човешкото.

Много, много неразкрити тайни дебнат ума ни.
    • тук има доста интересни теми за дискутиране
      '' обаче '' също така доста трудни за конкретни отговори и смного въпроси които са забулени с мистерията на незнайното и неоткриваемото за нас земните хора
      Нека зададем следния въпрос на тези хора къде е БОГ И КОЙ Е ТОЙ .
      Мисля че 99 процента от одговорите им ще еднакъв по смисъл .
      А вие какъв отговор имате да дадете?
      АЗ след вашите отговори ще дам мнението си по темата и мисля че ще ви заинтересува от един не образован селяк какво мисли за ' ЯСНОВИДСТВОТО '
      ;) ;) ;) ;)
    • Не, не ни инересуват мненията на необразовани селяци, както сам се определяш. Ако имаш нещо да казваш, казвай, никой не е длъжен да дава отговори на никого, и моля пиши без правописни грешки и с главни букви.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."