Работа, колеги, общество

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• 9 пентакли - 3 пентакли - Рицар жезли
      6 чаши- Колесницата - Рицар мечове

Тези карти са ми много буквални – Рицар жезли; Колесницата с Рицар мечове - картите са точно карти на заминаването, на пътуването. Освен това, това са изключително бързи карти, няколко дни след задаването на въпроса, човека беше информиран, че е одобрен за работата, а самото пътуване вероятно ще се състои до края на месеца.
      Колкото до първите карти (6 чаши, 9 пентакли) – 6 чаши е от една страна раздяла с дома, от друга страна е и връщане към миналото – човекът е живял преди години в тази страна, харесва му, има хубави спомени от мястото. Не съм сигурна дали може да се тълкува точно така комбинацията – отчасти желанието за връщане задвижва целия процес?
      За 9 пентакли наистина не знам, винаги малко ме обърква тази карта… Може би отразява силното желание на човека да получи работата, а другите две карти – това че агенцията скоро ще осъществи контакт с него – 3 пентакли+Рицар жезли, нещо такова.

Умереност – Глупакът – 8 чаши
      Глупакът + 8 чаши - за мен също са карти на заминаването, на раздялата със старото.
      Дяволът - 6 пентакли - Светът
      И аз първосигнално тълкувах комбинацията като положителна, но наистина никога не знам какво да мисля при наличието на Дявол, дори като карта на миналото. Все крие никакви изненади – може да е свързан със заблуди и страхове или разни зависимости. Да, 6 пентакли и Светът може и да отразяват процеса на преодоляването им, но … уф, с Дяволът в основата на комбинацията наистина не съм сигурна в нищо. Все едно като Слънцето, като първа карта.

Това е което аз мисля по комбинациите, надявам сене греша особено, пък и все пак си нагаждам малко по събитията :D .
    • Момичета, моля ви за помощта. Жена е била днес на интервю за смяна на позицията в работата. Много е притеснена, помоли ме да и тегля карти. По нейните думи, едната (понеже са били 2) се е държала скептично и смята, че няма да я вземат.

Ще вземат ли жената на дадената позиция?

ЛУНА +АСО ЧАШИ +ГЛУПАК
      Нощта+ отлагане+Puer Aeternus

Според мен, не... Картите показват, че ситуацията не е лесна, може би по-скоро са сметнали, че позицията за която кандидатства не е за нея, по луната+ глупак.

Какво я очаква в професионален план до 3 месеца?

ЛУНА + 4 ЧАШИ+ 5 ЧАШИ
      нощта+отлагане

Тук ми се струва, че ще изпадне в период на депресия, всичко ще и се струва безсмислено, по луна+5 чаши. Ще загуби мотивация за работата, най-вероятно и негативния отговор ще допринесе.

Какво мислите?
    • LaVerite написа:

Момичета, моля ви за помощта. Жена е била днес на интервю за смяна на позицията в работата. Много е притеснена, помоли ме да и тегля карти. По нейните думи, едната (понеже са били 2) се е държала скептично и смята, че няма да я вземат.

ЛУНА +АСО ЧАШИ +ГЛУПАК

Според мен, не... Картите показват, че ситуацията не е лесна, може би по-скоро са сметнали, че позицията за която кандидатства не е за нея, по луната+ глупак.
      Моите карти са - Звезда/ Усмиряване - Кралица меч - Рицар чаши

Аз мисля така - Жената ще е много разочарована, защото е възлагала големи надежди там, доверила се е може би на някого/ нещо, имало ли е някакво обещание? Няма да стане сега това, което желае.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Armid написа:

LaVerite написа:

Момичета, моля ви за помощта. Жена е била днес на интервю за смяна на позицията в работата. Много е притеснена, помоли ме да и тегля карти. По нейните думи, едната (понеже са били 2) се е държала скептично и смята, че няма да я вземат.

ЛУНА +АСО ЧАШИ +ГЛУПАК

Моите карти са - Звезда/ Усмиряване - Кралица меч - Рицар чаши
      Аз мисля така - Жената ще е много разочарована, защото е възлагала големи надежди там, доверила се е може би на някого/ нещо, имало ли е някакво обещание? Няма да стане сега това, което желае.
      Благодаря ти Армид! Ще пиша, какво е станало.
    • LaVerite написа:

ЛУНА +АСО ЧАШИ +ГЛУПАК

ЛУНА + 4 ЧАШИ+ 5 ЧАШИ
      нощта+отлагане

Тук ми се струва, че ще изпадне в период на депресия, всичко ще и се струва безсмислено, по луна+5 чаши. Ще загуби мотивация за работата, най-вероятно и негативния отговор ще допринесе.

Какво мислите?
      Аз мисля, че жената ще смени работата си, ще започне на съвсем друго (ново ) работно място, неочаквано. Предстоят й значими промени. Картите, които изтеглих : 8 чаши, Светът, Паж жезли. Кралица меча, 9 пентакли, Глупакът.
    • Kalika написа:

LaVerite написа:

ЛУНА +АСО ЧАШИ +ГЛУПАК

ЛУНА + 4 ЧАШИ+ 5 ЧАШИ
      нощта+отлагане

Какво мислите?
      Аз мисля, че жената ще смени работата си, ще започне на съвсем друго (ново ) работно място, неочаквано. Предстоят й значими промени. Картите, които изтеглих : 8 чаши, Светът, Паж жезли. Кралица меча, 9 пентакли, Глупакът.

Благодаря ти, Калика!!!
    • Ново

Сега видях за какво иде реч в бг мама.
      Аз изтеглих 6 жезли 9 меча 9 пентакли. Ами много пожелателно ми е, даже въпреки 9 пентакли.
      Освен това идеята и е нова, наскоро й е "щукнало".
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Ново

По-късно ще прегледам и аз другия форум, но засега -

curi0us написа:

Крал чаши, Обесен, 8 чаши

Жена попита дали да си смени работата.
      Какво виждате, момичета?

Ще кажа после.
      Бих казала Да. Достатъчно зряла е да промени перспективата си и да осъзнае, кое е здравословно за нея и кое не. Това изречение е направо прочит на картите.

Armid написа:

Сега видях за какво иде реч в бг мама.
      Аз изтеглих 6 жезли 9 меча 9 пентакли. Ами много пожелателно ми е, даже въпреки 9 пентакли.
      Освен това идеята и е нова, наскоро й е "щукнало".
      Хммм, по шесте жезъла бих казала, че добре се е справяла в сегашната си работа..., но деветте меча предполагат твърде много стрес, мислене, премисляне, не може да остави проблемите в работата и си ги носи у дома. По 9-те пентакъла би трябвало да може да се справи сама... освен ако не са блокирани от предишната карта и да е твърде зависима... от мнението на други? Т.е. да не може да вземе решение сама за себе си...
    • Ново

Аз съм имала Крал чаши Страшния съдд 8 чаши; Е, не беше кариерно питане.

Крал чаши е психопомп, нека не забравяме /мисля, че е ясно кого цитирам - Мона/.
      Крал чаши и 8 чаши от моя личен опит ЛЕКУВАТ. Не казвам, че е лесно и приятно, но го правят.

Това трябва да направи жената, поне според мен, аз така го разбрах. Ще трябва да рискува. Късно, не късно, това е.
      Ще се излекува.
      Обесеният между тях двете като за сефте беше светлинката, а не затормозяващото чувство на жертва. Даже обратното - има сила за поемане на отговорност, има сила за отдаване на себе си, за да получи нещо друго и също ценно...

Много се изкефих на тая комбинация.
      Все пак, ако бъркам, поправете ме, интересно ми е как анализирате всичко.
      Има и други момичета, които могат да се включат, ако това ги интригува де.
      This is who I am!