Работа, колеги, общество

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• "...въпросът е, че в условията в които живееш твоето спокойствие (душевно) си има цена и то не малка. " Тук си право в десятката Curious !
      То скарването вече е факт, но по други причини, а с това просто ме изнудва да приема неговите правила. Той да може да си излиза когато и както си иска, а аз да седя у дома и да нямам думата, понеже не изкарвам пари. Добре, гледай малкия - ще изкарвам и то за две или три вечери в тази дискотека, толкова, колкото за нормална седмична работа ; целта ми е да ми остава и време за стажа, и време за детето ми, да не говорим, че цялото домакинство на мен лежи, никой не си мърда малкия пръст. Ама не, искала съм да работя там, за да купонясвам и да си показвам деколтето (едва ли не), пък той горкият да седи вързан с малкия уикенда вместо да запива с френдовете до сутринта. Ми да, не искам да поднасям глупави кафенца на старци или да продавам дрехи на изветрели патки, без да имам време нито за стаж нито за детето си. И така и не пожела да оправи документите на малкия - явно се страхува, че може да избягам в България. Бясна съм момичета, бясна, и още повече ще бъда, ако заради него изпусна тази възможност.
      Оф, спирам, че заприличах на една друга потребителка с нейната "сага" :D
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Какво ще бъде развитието на бизнеса с (определен продукт) ще има ли печалба или загуба
      (незнам колко е правилен въпроса)

6 Пентакли - 3 Мечове +3 Чаши

Често редя карти тези дни за това.
      По първата карта виждам, вложението на пари, също така показва и че е вложено вече.
      6 Пентакли +3 Мечове - страхът да се продължи и страхът от загуба,притеснението .
      6 Пентакли +3 Чаши според мен показва, че ще се продължи, но с 3 Мечове ще има някакво щастие, но няма да е кой знае какво. Все едно добре, че не сме поне на загуба.
      Оф продължавам да се чудя да продължим ли трябва да се вложат доста пари , аз не искам но незнам. Ниски карти.
    • kolevaani1 написа:

Какво ще бъде развитието на бизнеса с (определен продукт) ще има ли печалба или загуба

(незнам колко е правилен въпроса)

6 Пентакли - 3 Мечове +3 Чаши

Често редя карти тези дни за това.
      По първата карта виждам, вложението на пари, също така показва и че е вложено вече.
      6 Пентакли +3 Мечове - страхът да се продължи и страхът от загуба,притеснението .
      6 Пентакли +3 Чаши според мен показва, че ще се продължи, но с 3 Мечове ще има някакво щастие, но няма да е кой знае какво. Все едно добре, че не сме поне на загуба.
      Оф продължавам да се чудя да продължим ли трябва да се вложат доста пари , аз не искам но незнам. Ниски карти.

Ани, аз с 3 чаши на последна позиция, каквито и да са другите карти, не бих вложила нищо повече, поне на този етап ; за мен тя показва изтичане.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Ще получа ли предложението, което очаквам, следващата седмица ?

10 пентакли - Император - Обърната 4 Пентакли

Като че ли по 10 пентакли на 1ва позиция шанс ще ми бъде даден, но после нещата няма да се стекат добре, направо ще забуксуват. Изпусната възможност заради инат или сблъсък на интереси.

Ще има ли все пак някакво развитие ?

Страшен Съд - 7 жезли - Обърната 4 меча

Пак циклене, май няма да изляза все още от този период. Тревожи ме тази комбинация с Обърнатата 4 меча накрая, + 7 жезли, защото сънувах сън, който изтълкувах като лош ; някакъв нелеп инцидент или нараняване, не знам дали тези карти не го потвърждават.
    • По първата комбинация се мисля, че няма да стане. Големи са им изискванията по Императора. А 4 ПЕНТАКЛИ обърнати, да не се искала по-висока заплата от предлаганата?

Мнението бе променено 1 път, последно от LaVerite ().

• Благодаря ЛаВерите, и аз предположих, че така ще бъде изтълкувана тази О 4 Пентакли, но няма такова нещо, съгласна съм с условията, за мeн тази работа и без това би била само временно решение. Тя не е в моята област (това, за което съм учила), но пък е нещо, което обичам да правя и умея да правя по принцип. Ще видим какво ще излезе, ще дам обратна връзка, и други съмнения имам за този Император...
    • Какво ме чака в професионален план да 6 месеца?

Страшният съд + 9 ЖЕЗЛИ + 6 ЖЕЗЛИ

Дали няма да съм изправена пред избор по страшния съд. Ще ме е страх да взема решение по 9 жезли. Но ще имам някакво движение по 6 жизли.

• Roxelane написа:

Благодаря ЛаВерите, и аз предположих, че така ще бъде изтълкувана тази О 4 Пентакли, но няма такова нещо, съгласна съм с условията, за мeн тази работа и без това би била само временно решение. Тя не е в моята област (това, за което съм учила), но пък е нещо, което обичам да правя и умея да правя по принцип. Ще видим какво ще излезе, ще дам обратна връзка, и други съмнения имам за този Император...
      тогава си мисля, че те смятат за твърде квалифицирана за този пост. Дай обратна връзка.

• Roxelane написа:

Ще получа ли предложението, което очаквам, следващата седмица ?

Като че ли по 10 пентакли на 1ва позиция шанс ще ми бъде даден, но после нещата няма да се стекат добре, направо ще забуксуват. Изпусната възможност заради инат или сблъсък на интереси.

Пак циклене, май няма да изляза все още от този период. Тревожи ме тази комбинация с Обърнатата 4 меча накрая, + 7 жезли, защото сънувах сън, който изтълкувах като лош ; някакъв нелеп инцидент или нараняване, не знам дали тези карти не го потвърждават.
      Рокселан, аз имам по- различно тълкуване на тези комбинации.
      По първата комбинация, об.4 пентакли може да означава забавяне и пречки в предстоящи плащания към инстируция(Император) или раздори в семейството по финансови въпроси, или заради наследство. Но най-вече об. 4 пентакли я виждам като желание за промяна и поемане на риск( за разлика от права 4 пентакли,която е нежелание за промяна). Ще трябва да се научиш да преодоляваш собствените си бариери, да излезеш от черупката и ограниченията, които Императорът ти налага.
      Периодът на чакане и изолация вече е към края си, но няма да стане изведнъж, това виждам по втората комбинация. Дълго отлаганото решение (Страшният съд) вече е взето и решително отстоявано( 7 жезли), но трябва да се действа бавно , внимателно и постепенно( об.4меча), все едно имаме болен ,който дълго е бил на легло и вече започва да става и да прохожда.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • LaVerite написа:

Какво ме чака в професионален план да 6 месеца?

Страшният съд + 9 ЖЕЗЛИ + 6 ЖЕЗЛИ

Дали няма да съм изправена пред избор по страшния съд. Ще ме е страх да взема решение по 9 жезли. Но ще имам някакво движение по 6 жизли.
      Има нещо ,което трябва да направиш, но не го правиш, отлагаш непрекъснато, сама си слагаш бариери(Срташен съд и 9 жезли). Имаш силна конкуренция, помисли как да спечелиш предимство, може би ще е нужно да повишиш квалификацията си( 6жезли).
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Alfa_Kentavar написа:

Roxelane написа:

Ще получа ли предложението, което очаквам, следващата седмица ?

Рокселан, аз имам по- различно тълкуване на тези комбинации.По първата комбинация, об.4 пентакли може да означава забавяне и пречки в предстоящи плащания към инстируция(Император) или раздори в семейството по финансови въпроси, или заради наследство. Но най-вече об. 4 пентакли я виждам като желание за промяна и поемане на риск( за разлика от права 4 пентакли,която е нежелание за промяна). Ще трябва да се научиш да преодоляваш собствените си бариери, да излезеш от черупката и ограниченията, които Императорът ти налага.
      Периодът на чакане и изолация вече е към края си, но няма да стане изведнъж, това виждам по втората комбинация. Дълго отлаганото решение (Страшният съд) вече е взето и решително отстоявано( 7 жезли), но трябва да се действа бавно , внимателно и постепенно( об.4меча), все едно имаме болен ,който дълго е бил на легло и вече започва да става и да прохожда.
      Прекрасен анализ, много ти благодаря Алфа Кентавър ! Абсолютно си права за всичко. Хубав пример също така как обърната карта дава положително значение, визирам 4 пентакли, този вариант не го знаех - мислех, че просто усилва обичайното си значение.
      За наследството ми е странно, но и преди ми е било споменавано такова нещо, в случая не ми хрумна да изтълкувам така нещата... Ще видим, ще дам обратна връзка, още веднъж ти благодаря !
    • LaVerite написа:

Roxelane написа:

Благодаря ЛаВерите, и аз предположих, че така ще бъде изтълкувана тази О 4 Пентакли, но няма такова нещо, съгласна съм с условията, за мeн тази работа и без това би била само временно решение. Тя не е в моята област (това, за което съм учила), но пък е нещо, което обичам да правя и умея да правя по принцип. Ще видим какво ще излезе, ще дам обратна връзка, и други съмнения имам за този Император...
      тогава си мисля, че те смятат за твърде квалифицирана за този пост. Дай обратна връзка.
      Не съм твърде квалифицирана, аз нямам такава диплома, просто доста години опит. Друг вариант е наистина да си видели дългите години университет в СВ-то и да са решили, че не им трябвам точно аз. Аз съм учила за психолог и ми остава още малко да си получа лиценза, а тази работа е за барманка, ей така, междувременно. Обичам я, обичам и нощния живот, и най-вече, както каза Алфа Кентавър, имам желание за промяна, омръзна ми затворена у дома или на детската площадка.
    • Какво е отношението на шефа към мен?
      Смърт, 3 меча, 8 меча

Какви са причините за това отношение?
      Маг, Паж меча, 4 меча

Ще ми даде ли възможност?
      3 меча, Справедливост, Асо пентакли

Шефът ми е приключил с моята кандидатура - въобще не му е на дневен ред, даже не иска да я обсъжда, защото има външни фактори, които го възпират.
      Някаква промяна е настъпила, която е била преломна - Смърт +3 меча, която блокира всякаква възможност за развитие - 8 меча.

Причините? Някой го е подвел с умисъл - Маг+паж меча и го е довел до състояние да реши, че е най-добре да ме изключи от сметките - 4 меча.

Ще ми даде ли възможност все пак?
      Тук съм разколебана. Тройка меча на първа - бях чела в стария форум, че може са показва желание за скъсване с миналото. Но 3 меча + Справедливост според мен казва, че решението е взето, нищо не може да го промени, няма път назад, нито напред. Дали Асото дава малко светлина - каквото и да стане, да се възприема като възможност или забива последния пирон в ковчега - "Внимавай какво си пожелаваш и дали имаш сили да го понесеш"?
    • Kalistro написа:

Какво е отношението на шефа
      по 3 МЕЧА си мисля, че те смята за не достатъчно инициативна. Не те вижда много мотивирана. По 8 меча, те вижда като човек, който не обича да рискува.

• Kalistro написа:

Какво е отношението на шефа към мен?

Смърт, 3 меча, 8 меча

Маг, Паж меча, 4 меча

Аз много искам Мона да коментира тия карти, интересни са ми, но не ми идва много наум. Все пак ще нахвърлям:

3 меча "отрязва" времето, всичко напред и всяко желание нещата да са по-различни, казва своето "не", стопира всички надежди. Все пак и не е на 3та обаче, така че може би има надежда за ситуацията.
      По тия карти мисля, че ти се съпротивляваш на истината, която много добре знаеш каква е (Смъртта на 1ва). 8 меча - чувството на безизходица, е атрибут точно на това отричане, което имаш. Просто си се хванала яко за тая работа, обсебила си се сякаш. Хубавото на 8 меча е, че може да отприщи развитие, макар и да е трудно.

Маг+Паж меча, можеш да промениш нещата според мен, имаш сила и ресурс в твоите ръце, но ако не се имаш за жертва и се постараеш наистина. Маг+Паж са ми като отделни от 4 меча, която ми говори за свиване, прибиране в себе си, нагласа, че няма смисъл, жалване, няма борбеност в нея. Също проучи нещата добре, имаш Паж меча, може би нещо ти убягва какво се иска от теб.

По третата комбинация абсолютно нищо не мога да кажа, непонятна ми е, но ми се струва негативна :(
      Не знам дали ще ти даде възможност, според мен за друго говорят тия карти, може би отново загатват, че безпомощно се чувстваш, и Асото на последна - като преграда. Но според мен тя не е непробиваема, 3 меча ти е първа, просто трябва да положиш още усилия и можеби нещата ще се случат.

Стискам ти палци и искрено се надявам нещата да се обърнат във възможно най-положителната насока за теб!
      This is who I am!
    • Kalistro написа:

Какво е отношението на шефа към мен?
      Смърт, 3 меча, 8 меча

Маг, Паж меча, 4 меча

Със шефа може би имате стар конфликт, тази 8 меча не е там последна ей така просто. Отношенията са умрели, буквално, и е време да приемеш това.
      Според мен възможност повече няма да ти даде, някога е можело да стане, но нещо се е прецакало. Ас пентакли на последна за мен е абсолютната стена, а със Справедливостта преди това - шефа ти е убеден, че е прав, и морално, и де юре, просто той е отсъдил вече.
      Причините никога няма да ги разбереш = Маг+Паж меч. Нещо си остава скрито в сенките. Може някой много умело да е изманипулирал шефа ти в твой ущърб. Слухове, клюки... нещо такова.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Здравейте!

Обикновено успявам да разтълкувам подредбите на картите, но при последното се почувствах озадачена. Картите не ми се съчетават никак със зададения въпрос (макар да предполагам, че може и друго да искат да ми подскажат).
      Гаданието касаеше резултата от интервю за работа, който предстои да стане ясен до дни, а евентуално може и до месец.
      Паднаха се:

смърт - луната (обърната) - влюбените (обърната)

В тази последователност. На мен ми се струва, че така погледнато отговорът вероятно ще е отрицателен.
      Ще бъда благодарна за идеи относно тълкуването на тази комбинация.
    • Margarita написа:

Здравейте!

Обикновено успявам да разтълкувам подредбите на картите, но при последното се почувствах озадачена. Картите не ми се съчетават никак със зададения въпрос (макар да предполагам, че може и друго да искат да ми подскажат).
      Гаданието касаеше резултата от интервю за работа, който предстои да стане ясен до дни, а евентуално може и до месец.
      Паднаха се:

смърт - луната (обърната) - влюбените (обърната)

В тази последователност. На мен ми се струва, че така погледнато отговорът вероятно ще е отрицателен.
      Ще бъда благодарна за идеи относно тълкуването на тази комбинация.
      Със 78 карти ли гледа ? ( питам защото някои гледат само с Големи Аркани. )