Работа, колеги, общество

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ghanima написа:

Дали някой ще започне работа до края на годината?

6 Пентакли – 6 Меча – Магът
      Влюбените – Паж Меча – 6 Пентакли

Въпросът е зададен в края на октомври.
      Ако ви е интересно, се опитайте да разтълкувате картите. Утре вечер ще пиша какво точно се случи. :)
      Нищо особено не се е случило, освен, че човекът не знае какво иска.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

Ghanima написа:

Дали някой ще започне работа до края на годината?

6 Пентакли – 6 Меча – Магът
      Влюбените – Паж Меча – 6 Пентакли

Въпросът е зададен в края на октомври.
      Ако ви е интересно, се опитайте да разтълкувате картите. Утре вечер ще пиша какво точно се случи. :)
      Нищо особено не се е случило, освен, че човекът не знае какво иска.
      Да, за съжаление не се случи нищо особено
      Колкото до това дали човекът знае какво иска – е, може и да не знае.
      Проблемът в случая е, че работодателят не знае какво иска

Та, какво се случи
      Още на следващия ден, човекът получи обаждане да отиде на интервю за работа, при това изумително добро предложение – ръководна длъжност в екип, който изглежда подходящ за съвместна работа :)
      Ден след интервюто (по информация от агенцията) става ясно, че всички останали кандидатури са отхвърлени, само „нашия човек“ е получил оценка „достатъчно квалифициран за длъжността“, но окончателна информация следва да бъде получена след още 2-3 дни.
      Е, оттогава мина почти месец, а решение още не е взето.
      Оказва се, че комисията (от трима човека) не може да вземе решение. Те са на различно мнение, не могат да постигнат съгласие.
      Първата комбинация 6 Пентакли – 6 Меча – Магът не отговаря на въпроса дали човекът ще си намери работа до края на годината, показва само чудесна възможност, която така и не се реализира, заради Магът като последна карта, той създава тази неопределеност, незавършеност.
      Затова и изтеглих втората комбинация, разчитах на по-конкретни карти, обаче не се получи. Сега ми стана ясно защо :)
    • Интересно, когато видях първата комбинация си казах, този първия - да, а другия има неуредени неща още, неизяснени покрай тази нова работа. Помислих, че става въпрос за двама души. А то било за един. Втората комбинация с Влюбените на първа ми подсказа за взето решение и направеният избор,но смятах, че след като се уредят някои проблеми, които съществуват по Паж Мечове ще получи работата, но.... явно тук - Паж Мечове - 6 Пентакли са отделени от Влюбените, което според мен означава, че въпреки, че е бил направен избор (Влюбените) и е бил одобрен - Паж Мечове и 6 Пентакли - да показват, че има пречки за приемането му на работа, по този начин щях да разсъждавам, ако Паж Мечове беше трета, а 6 Пентакли втора. Но явно, самата поява на Паж Мечове, трябва да покаже, че има проблем и нещо не е наред.

Теглих и аз карти за сравнение, исках да видя какво ще ми отговорят те :

Крал Чаши - 9 Чаши - Колелото на съдбата

Явно, човекът има голямото желание, но Колелото на съдбата стопирва процеса.
      Комбинацията е с първа и втора карти от боя Чаши, което не дава стабилна основа, въпреки че човекът се надява, то според мен показва и липса на реалистичност от негова страна.
      По картите на Ghanima можех да се подведа, но не и по моите.

Искам да попитам с първите две карти от боя Чаши, които не дават стабилност на каквито и да са въпроси, но в случая имаме Колелото на съдбата на трета, което стопирва нещата, означава ли, че това влияние ще е кратковременно или Колелото на съдбата си казва тежката дума тук, че няма начин да стане, без значение, от това, че имаме първа карта Чаши?
    • Интересно е че твоята комбинация, Ани, е уловила емоционалното състояние.
      Човекът се е „размазал“ от кеф, че е харесан :) . Обаче само толкова, няма развитие.
      Разбира се, твоята комбинация е теглена сега, а моите преди месец, ден преди предложението. Затова и постнах само първите 2 комбинации, тогава така ме озадачиха с този Маг и Паж Мечове…

Комбинацията ми от преди около 2 седмици, на въпрос „защо още няма отговор“?
      Кралица Мечове – 6 Пентакли – 3 Мечове
      Тогава нищо не разбрах, помислих си, че отговора е по-скоро негативен, заради 3-ката мечове, и толкова.
      По-късно ми стана забавно от това, че буквално показва как 3ма човека спорят и не могат да постигнат единомислие :D
    • I Will Survive написа:

Зададох въпрос коя професия е най-подходяща за човек:
      10меча - Паж чаши - Паж мечове
      Изобщо не разбирам що за професия описват картите.
      Хрумват ми информационни технологии. Но и нещо creative. Писане също. Възможна е и работа с или за деца.
      Аз лично като професия и реализиране, гледам астро картата.
    • I Will Survive написа:

Зададох въпрос коя професия е най-подходяща за човек:
      10меча - Паж чаши - Паж мечове
      Изобщо не разбирам що за професия описват картите.
      Картите не описват никаква професия, описват интелектуалното ниво на онзи, за когото се пита.

Много пъти е говорено, че не е важно какво питаме ние Таро, а какво Таро ни отговаря.
    • Какво ме очаква през 2017 в професионален план?

5 ЖЕЗЛИ ПАЖ ЖЕЗЛИ КУЛАТА

Напрежение и някакъв неочакван конфликт по кулата. Общо взето ще е напрегната година.

Ще сменя ли работата през 2017?

РИЦАР МЕЧОВЕ 6 ЖЕЗЛИ 7 МЕЧОВЕ

Мисля, че ще бъда по-активна в търсенето на нова работа, по рицар мечове. Но май плановете ми ще са съпроводени с неуспех, по 7 мечове.
    • LaVerite написа:

Какво ме очаква през 2017 в професионален план?

5 ЖЕЗЛИ ПАЖ ЖЕЗЛИ КУЛАТА

Напрежение и някакъв неочакван конфликт по кулата. Общо взето ще е напрегната година.

Ще сменя ли работата през 2017?

РИЦАР МЕЧОВЕ 6 ЖЕЗЛИ 7 МЕЧОВЕ

Мисля, че ще бъда по-активна в търсенето на нова работа, по рицар мечове. Но май плановете ми ще са съпроводени с неуспех, по 7 мечове.
      Няма как да съдиш по тези карти за цяла една година. Картите говорят за сегашни настроения и атмосфера.
    • Хора, някой ще ми тегли ли карти за работа, какъв ми е проблема, защо не се справям гладко и непрекъснато критики, какво правя грешно? Чувствам че не са доволни от мен, това се е изговаря дори и не знам какво правя нередно. Моля ви за помощ, много ми е тревожно.
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur
    • curi0us написа:

Хора, някой ще ми тегли ли карти за работа, какъв ми е проблема, защо не се справям гладко и непрекъснато критики, какво правя грешно? Чувствам че не са доволни от мен, това се е изговаря дори и не знам какво правя нередно. Моля ви за помощ, много ми е тревожно.
      4 ЧАШИ 3 ПЕНТАКЛИ КРАЛ ЧАШИ

Според мен се чувстваш неуверена, по 4 чаши, а ти се иска да постигнеш по- високи професионални успехи,по 3 пентакли. Искаш признание, което не получаваш. И затова си толкова емоционално настроена, по крал чаши. Приемаш нещата много на вътре.
    • Жена, която е на временен договор, ще остане ли на постоянен?

2 ПЕНТАКЛИ 10 ПЕНТАКЛИ АСО МЕЧ

Тя в момента е доста неуверена, в това което прави и всички го виждаме. Според мен това описват 2 пентакли. Обаче по 10 пентакли, дали няма да сложи край на единия договор ( този за 6 месеца) и да започне постоянен? А и асо мечове, да показват шанса и, да подпише дългосрочно ''обвързване'' с фирмата?
    • Или Асо мечове да показва някаква новина, която ще ви поднесе тя, например, че няма да остане на работа там. Питай дали ще й предложат постоянно място и дали жената иска да остане там на работа.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Тя много иска да остане...

Ще предложат ли на С.Г. постоянен договор?

7 МЕЧА РИЦАР ПЕНТАКЛИ КРАЛИЦА ПЕНТАКЛИ

По кралица пентакли, бих казала, да. Тази карта излъчва опитност стабилност.Един вид, постоянния договор. По 7 меча, шефовете го обмислят, но тя още не е наясно с това.
    • Въпрос, който касае мой близък:
      Ще започне ли работа на това място?
      Асо меч, Влюбените, 7 меча

Ще обявят ли позиция, за която има право да се кандидатира?
      8 меча, 8 чаши, Рицар пентакли

Първата комбинация ми изглежда не особено положителна - той показва твърдо намерение (Асо меч), но тези, от които зависи не са сигурни, че той е правилния човек (Влюбените) и в момента тече вземането на решение, при което май по шуробаджанашка линия ще предпочетат друг човек (7 меча)

По в третия въпрос мисля, че ще обявят вакантна тази позиция, но след забавяне. Общото ми впечатление по тези карти е за протакане и липса на полезен ход от страна на човека, който иска работата.

Ще съм благодарна за други мнения.
    • Kalistro написа:

Въпрос, който касае мой близък:

Първата комбинация ми изглежда не особено положителна - той показва твърдо намерение (Асо меч), но тези, от които зависи не са сигурни, че той е правилния човек (Влюбените) и в момента тече вземането на решение, при което май по шуробаджанашка линия ще предпочетат друг човек (7 меча)

По в третия въпрос мисля, че ще обявят вакантна тази позиция, но след забавяне. Общото ми впечатление по тези карти е за протакане и липса на полезен ход от страна на човека, който иска работата.

Ще съм благодарна за други мнения.
      Твоят близък всичко ли ти е казал относно работното място? Съвсем ли никой не го познава и той не познава никого там?
      Картите като цяло са положителни.
    • Mona написа:

Kalistro написа:

Въпрос, който касае мой близък:

Твоят близък всичко ли ти е казал относно работното място? Съвсем ли никой не го познава и той не познава никого там?Картите като цяло са положителни.
      Дали ми е казал всичко, няма как да съм съвсем сигурна, но не мисля, че ме лъже. Познава хора, работещи там, но без власт да му съдействат. Търсил е варианти да се договори с големия шеф и е получил обещание за подкрепа, ако началникът на конкретното звено обяви една, определена длъжност за свободна ( към момента няма такива индикации). Аз самата имам досег с мястото, към което се стреми и за мен ще е много удобно да имам "свой човек" там. Може би това е причината да се появи 7 меча.
      Мона, извини ме, че не мога да съм точна, но някъде из архива имаше една комбинация с осмица и седмици, но от какви бои и в какъв ред - съвсем не мога да си спомня. Обаче си спомням, че беше много сложна, даже интерпретацията й беше прехвърлена в секцията за напреднали. Дали поради това или не, но определено ме притеснява комбинацията на 8 меча и 8чаши - като пълен ступор ми изглежда, страх от действие, като желание да се прибере у дома си и да заключи вратата.
    • Значи, историята е различна.
      Моля да бъдете точни, когато задавате въпросите си, повечето тук са начинаещи и се втурват да тълкуват погрешно поради недобре поднесена информация.

Защото всички трябваше по комбинацията от Влюбените+ 7 меча да разберат, че има вътрешен човек, условно или не, но е факт. Това е една от устойчиво значещите карти в Таро що се касае до въпроси за работа, визирам 7 меча. Няма начин да няма познат човек, човек, който може да те преведе през това или онова.

Колкото до архива, мисля че това вече се превръща в параноя, не визирам конкретно теб, но чувам, чета, споделят ми дори хора, които изобщо не знаят коя съм, за този архив - вече ще си помисля, че това е Библията на Таро :)
      Таро се променя и затова направих и този сайт.

Та, двете карти 8 меча и 8 чаши са предходен период, които е равен на Обесеният, на състоянието на човека, но и на неговата невъзможност да намери мястото си, което сега, на този етап, може да постигне. Не се натоварвай със стари значения и парадигми на картите, това е травматично за натрупването на познания в Таро.
      Гледай нещата от днешен ъгъл, от днешна гледна точка.