Работа, колеги, общество

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Какво я очаква жена в професионален план в следващите месеци?

3 МЕЧА 4 МЕЧА 5 ПЕНТАКЛИ

Ще претърпи някакви неволи, стрес и страдания в работата,тежък период ще е по 3 меча. След което ще дойде някакъв възстановителен период по 4 меча, но няма да има промени, ще е застой на ситуацията. Като цяло ще осъзнае по 5 пентакли, че е излишно да търси одобрение (от шефовете). И си мисля, отново по 3 меча, че няма да има увеличение на заплатата, на което се надява жената. И да се чувства зле финансово, по 5 пентакли.

Ще смени ли фирмата?

3 меча 3 жезли 2 пентакли

Мисля, че по-скоро не. И тук има трудности, тежък период на търсене, най-вероятно по 3 меча. По 2 пентакли ми се струва, че ще търси обаче упорито.
    • Жена ще започне ли работа до месец?
      3 мечове - 8 мечове - Крал чаши
      По Крал чаши - много иска да започне работа, но по 3 и 8 мечове явно няма и може би нещо непредвидено ще се случи и ще й попречи.
    • ljubavi написа:

Жена ще започне ли работа до месец?
      По Крал чаши - много иска да започне работа, но по 3 и 8 мечове явно няма и може би нещо непредвидено ще се случи и ще й попречи.
      Хм, не само, че няма да започне, тя да не би да е в депресивно състояние ?? Ако да, мисля, че трябва да потърси помощ.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane написа:

ljubavi написа:

Хм, не само, че няма да започне, тя да не би да е в депресивно състояние ?? Ако да, мисля, че трябва да потърси помощ.
      Не. Доколкото знам не е депресирана или нещо подобно.
    • ljubavi написа:

Roxelane написа:

ljubavi написа:

Не. Доколкото знам не е депресирана или нещо подобно.
      То понякога няма как да се разбере... за мен тия карти не отговарят на въпроса, мисля, че тази жена страда много силно вътрешно и това е и причината да не може да започне или намери работа. Хубавото е, че според мен е поправимо, с Крал Чаши накрая.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Крал Чаши символизира бизнес дела, отговорност, творчески интелект... или се бъркам? За работа мисля, че е добра карта. Отговорности и бизнес дела...
    • Аз имах комбинация за работа, завършваща на Крал чаши. Беше теглена от др. човек. Ами гадна ми се видя. Неясноти, некоректни отношения. Не съвсем ясни роли в организацията - кой какъв е, какво прави. Особено за край да има чаши. Ужас.
      Не мога да го кажа в конкретика, но просто е гадно.

За пари чашите не са много добри карти също. :(

edit:
      8 жезли - Крал чаши - 2 чаши
      Въпроса беше "добре ли ще е за теб да приемеш предложението"?

Справедливост - Паж пентакли - Звезда
      На ? дали ще бъда оценена на работата.

Това е позиция, която приех, за която трябваше да взема много бързо решение, и каквото предложението, такава се оказа и работата - в последния момент всичко, неясноти в ролите, интригантство... И твърде много емоции (и жени) на работна позиция. Бих казала и непрофесионализъм. Поне това е моят experience, това беше (и е) за позиция, където преди т'ва бях карала стаж и вече имах негативни емоции, но въпреки това приех, за да не стоя безработна и безполезна. Чаши за работа - не.

Картите са теглени от Armid, юли 2016г.; Тогава не публикувах комбинациите, за да не занимавам целия форум със себе си, не знам защо така бях решила.
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur

Мнението бе променено 1 път, последно от curi0us: допълвам се ().

• LaVerite написа:

Крал Чаши символизира бизнес дела, отговорност, творчески интелект... или се бъркам? За работа мисля, че е добра карта. Отговорности и бизнес дела...
      Май го бъркаш с Крал Пентакли. Творчески потенциал може, ама в отговорност и бизнес дела никакъв го няма.
    • Ще започне ли работа Н. в точно определена фирма. Подала е документи, минало е интервюто и чака да и се обадят за резултат.

3 чаши, 9 пентакли, 6 меча

6 меча дава изход от неблагоприятна ситуация( Н. дълго време е без работа) към нови възможности. Но освен 9 пентакли няма други пентакли и се колебая. Смятам, че ще си намери работа, но на по-късен етап и не точно там, където кандидатства в момента. Вие как мислите?
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Alfa_Kentavar написа:

Ще започне ли работа Н. в точно определена фирма. Подала е документи, минало е интервюто и чака да и се обадят за резултат.

3 чаши, 9 пентакли, 6 меча

6 меча дава изход от неблагоприятна ситуация( Н. дълго време е без работа) към нови възможности. Но освен 9 пентакли няма други пентакли и се колебая. Смятам, че ще си намери работа, но на по-късен етап и не точно там, където кандидатства в момента. Вие как мислите?
      Тези 6 меча са ми, като ново начало. На мен ми е излизала за пътуване, затова бих я тълкувала като нещо различно и ново. А по 3 чаши, като изход от сегашното положение. Аз бих казала, да, по-скоро ще започне там работа...
    • Армид, бих искала да те помоля, ако е възможно да пуснеш комбинацията, която беше изтеглила за моята работа ? Започват да ме глождят едни съмнения и искам да видя дали нещо в картите ги потвърждава. Много ми е важно. И аз ще тегля и ще сравня...
    • Рокси, хм, не исках да ти влияя, затова не я пуснах директно.
      Но я пуснах на датата, която я теглих, в раздела за взаимовръзките при малките Аркани. Можеш да видиш какво конкретно съм мислила за това. Ще ми е трудно да копирам през телефона.
      Комбинацията беше 3 пентакли 3 меча 2 жезли.
      Кажи и ти какво ще изтеглиш.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Благодаря то Армид ! Ще прочета какво си писала, интересни са тук трите 3ки.
      Имам съмнения, че шефът се интересува от мен лично, не само професионално. И толкова ми е писнало от такива неща че няма накъде. Води ме да ме представя на клиенти - шампанско Дом Периньон, яхти, барове на скъпи хотели, сякаш иска да ме заслепи, като все ми вика " Мъжът ти как ще го приеме, това е част от работата в нашия бранш - комуникацията..." и ей такива.
      Изтеглих Рицар Пентакли - Обърната 9 Чаши - 10 Чаши. Няма Паж Меча, нито 7 меча, но все пак една методичност в постигането на целта и желание за забавление.
      После попитах какво ще стане, ако ида на едно събитие в Авиньон (всичко платено, плащат ми и да присъствам, като журналист един вид.)
      Кралица Чаши - Крал Пентакли - Обърната 6 Меча ; като изпадна Дяволът.
      Не ми харесва всичко това, макар и реално да не ме лъже, че оценява способностите ми.
      А може и тотално да си въобразявам, с тия чаши накрая в първата комбинация.
    • Roxelane написа:

Благодаря то Армид ! Ще прочета какво си писала, интересни са тук трите 3ки.
      Имам съмнения, че шефът се интересува от мен лично, не само професионално. И толкова ми е писнало от такива неща че няма накъде. Води ме да ме представя на клиенти - шампанско Дом Периньон, яхти, барове на скъпи хотели, сякаш иска да ме заслепи, като все ми вика " Мъжът ти как ще го приеме, това е част от работата в нашия бранш - комуникацията..." и ей такива.
      Изтеглих Рицар Пентакли - Обърната 9 Чаши - 10 Чаши. Няма Паж Меча, нито 7 меча, но все пак една методичност в постигането на целта и желание за забавление.
      После попитах какво ще стане, ако ида на едно събитие в Авиньон (всичко платено, плащат ми и да присъствам, като журналист един вид.)
      Кралица Чаши - Крал Пентакли - Обърната 6 Меча ; като изпадна Дяволът.
      Не ми харесва всичко това, макар и реално да не ме лъже, че оценява способностите ми.
      А може и тотално да си въобразявам, с тия чаши накрая в първата комбинация.
      Айде, айде. Няма нищо лошо в това някой да се интересува и лично от теб, ти виж каква полза можеш да извлечеш в професионален план. Още нищо не е сигурно, ти вече имаш нагласи.
      Може просто това да му е стилът на работа, и аз съм имала такива шефове и много научих от тях, особено за вината :D
      Приемай всичко като повод да научиш нещо ново, остави мислите си в задния джоб. Приеми предизвикателствата.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Така е Мона, а и човекът е интелигентен, голям професионалист, тоест не е някой простак.... но мен хората, и особено мъжете, никога не спират да ме изненадват неприятно. За момент ме хвана параноя, не искам да стигаме до неприятни моменти в които да се налага да го отблъсна, и повече да не можем да работим заедно. Тъй като засега все още съм на фаза "тест", който трябва да издържа, и всичко е нерегламентирано. Представих си се на това събитие в Авиньон (автомобилен салон) как всичко живо се напива с шампанско и изведнъж се оказва примерно, че за мен всъщност няма отделна стая, и ей такива неща. Но той днес не ми говори повече за този автомобилен салон, така че се поуспокоих.
    • Б ще си смени ли работата до определено време?

10 чаши паж мечове 10 пентакли

Не съм сигурна, по-скоро бих казала, не. Но ще е доста натоварена в работата, 10 пентакли са ми показвали много работа. И сигурно ще е в предела на максимума си, 10 чаши+ 10 пентакли.
    • Пак съм аз, сори 8)
      Мисля, че ще я смени, защото 10 чаши е приземен от 10 пентакли, намира стабилност с нея, не се замотва нанякъде с жезли или други чаши. Той самият е новак, млад човек с не много опит, така ли е? Или малко повечко обича да обсъжда колегите си?
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Armid написа:

Пак съм аз, сори 8)
      Мисля, че ще я смени, защото 10 чаши е приземен от 10 пентакли, намира стабилност с нея, не се замотава нанякъде с жезли или други чаши. Той самият е новак, млад човек с не много опит, така ли е? Или малко повечко обича да обсъжда колегите си?
      Млад човек е , да и няма много опит в сферата, в която има диплома за висше. Иска работа по специалността.