Работа, колеги, общество

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ще остана ли да работя за този човек ??
      (Питам, защото имаме някои несъгласия.)

7 меча - Обърнат Крал Меча - Обърната 9 Пентакли

С 9 Пентакли обърната нямам никакъв опит. Знам че картата усилва значението на съседните - тоест, тук само усилва временната безпомощност и невъзможност на Краля Мечове да вземе решение.
      За 7 меча на първа вариантите са два, и тук ще се радвам на вашата помощ : или му предлагат вътрешен човек от Монако за поста, но той още не може да се реши ; или - колективът не ме харесва, но той да, и аз се явявам "вътрешният човек". Какво мислите?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Все още не съм много наясно с обърнатите карти, но аз имам богат опит с 7 меча и с това мога да съм полезна. Тази карта ми излиза в няколко случая основно. Първо, както си написала и ти - в случаи на вътрешен човек или някой, който помага. Друг случай - на подмолни планове. Също , в случаи на интриги.
      Тук, като видях комбинацията - не като знания, а като усещане по-скоро придобих, че този човек, който се явява като Крал Меч веч има план за развитието на общата ви работа.

Мен обаче ми се иска и да тълкувам в една по-различна посока. Четох някъде, (мисля, че го беше писала Мона, но може и да се лъжа, дано ме извини, ако съм се объркала) , че този крал често не обозначава човек, личност, а когато заплетна ситуация, само меч може да я разсече. Нататък ми е труд да тълкувам, заради това, че са обърнати картите, но може ли да е нещо в такава посока?
    • Silver Light написа:

Все още не съм много наясно с обърнатите карти, но аз имам богат опит с 7 меча и с това мога да съм полезна. Тази карта ми излиза в няколко случая основно. Първо, както си написала и ти - в случаи на вътрешен човек или някой, който помага. Друг случай - на подмолни планове. Също , в случаи на интриги.

Тук, като видях комбинацията - не като знания, а като усещане по-скоро придобих, че този човек, който се явява като Крал Меч веч има план за развитието на общата ви работа.

Мен обаче ми се иска и да тълкувам в една по-различна посока. Четох някъде, (мисля, че го беше писала Мона, но може и да се лъжа, дано ме извини, ако съм се объркала) , че този крал често не обозначава човек, личност, а когато заплетна ситуация, само меч може да я разсече. Нататък ми е труд да тълкувам, заради това, че са обърнати картите, но може ли да е нещо в такава посока?
      Благодаря за включването Silver Light. Ами, конкретно в случая Кралят е И двете. Да, Мона го е писала в описанието на дворцовите още в Архива, аз си позволих да я цитирам тук в съответната тема, защото имаше обърквации между обикновени карти и Таро от страна от съвсем начинаещите.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Бих помолила някой желаещ да ми изтегли карти за работа... аз гледам, гледам, и нищо не виждам. Струва ми се, че човекът, който искаше да започна при него, е бил само емоционално привлечен (Ас Жезли - Обърната Кралица Пентакли - Обърната 6 Пентакли), а сега дава на заден.
      Въпросът ми е "Ще има ли развитие" (в тази фирма.) Благодаря предварително!
    • Благодаря Мона ! Ще има развитие по 3ката + Кралицата ? Много съм объркана вече аз.
    • Roxelane написа:

Благодаря Мона ! Ще има развитие по 3ката + Кралицата ? Много съм объркана вече аз.
      Да. Имаш полза и ти.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

Roxelane написа:

Благодаря Мона ! Ще има развитие по 3ката + Кралицата ? Много съм объркана вече аз.
      Да. Имаш полза и ти.
      В смисъл, имам полза за развитието ? Чрез това което съм показала, надявам се ? А не по негови лични причини ? Иначе щеше да се появи като Рицар Чаши, предполагам.
    • Здравейте. Преди малко мой близък ми се обади. Каза, че е с камиона в Румъния и се е обърнал. Тоест предните гуми са в нищото, а е товарен. Утре чак в 8 ще го разтоварват на място, но има вероятност целият да падне.
      Изпаднал в ужас.
      Теглих карти
      Ще се обърне ли камиона?
      Излязоха 2 пентакли императрица и крал пентакли.
      Блокирах.Дори не мога да ги осмисля, а и имам нужда от чуждо странично мнение. Моля за съдействие.
      Като видях в средата Императрицата някак ми подейства успокояващо, но знам ли?
    • ljubavi написа:

Здравейте. Преди малко мой близък ми се обади. Каза, че е с камиона в Румъния и се е обърнал. Тоест предните гуми са в нищото, а е товарен. Утре чак в 8 ще го разтоварват на място, но има вероятност целият да падне.
      Изпаднал в ужас.
      Теглих карти
      Ще се обърне ли камиона?
      Излязоха 2 пентакли императрица и крал пентакли.
      Блокирах.Дори не мога да ги осмисля, а и имам нужда от чуждо странично мнение. Моля за съдействие.
      Като видях в средата Императрицата някак ми подейства успокояващо, но знам ли?
      преувеличил е.
    • Mona написа:

ljubavi написа:

Преувеличил е пред мен или ситуацията?Това значи ли, че нищо лошо няма да се случи?
      Успокой се.
      Всичко се е наредило!
      Благодаря ти, Mona.
    • Mona написа:

Веднага за това:
      Крал пентакли, Кралица жезли, 3 пентакли.

Ясни карти.
      Мона, не ми се получи... прекъснахме контакт... Не знам какво стана, картите, както казваш, бяха ясни тук...
    • Roxelane написа:

Mona написа:

Веднага за това:

Ясни карти.
      Мона, не ми се получи... прекъснахме контакт... Не знам какво стана, картите, както казваш, бяха ясни тук...
      :) Много бързо се разочароваш, много бързо сменяш вълните, много бързо се палиш и веднага мислиш какво ли не.
      Убедена съм, че нещата са много по-практични.
      Развитие ще има, просто ти идва малко повече да си Кралица жезли, спри малко "мотора", че прегаря.
    • Mona написа:

Roxelane написа:

Mona написа:

Веднага за това:

Ясни карти.
      :) Много бързо се разочароваш, много бързо сменяш вълните, много бързо се палиш и веднага мислиш какво ли не.Убедена съм, че нещата са много по-практични.
      Развитие ще има, просто ти идва малко повече да си Кралица жезли, спри малко "мотора", че прегаря.
      Ами не е бързо, близо 2 седмици вече май не ме е търсил, изостави и проекта, по който работех...
    • Roxelane написа:

Mona написа:

Roxelane написа:

Mona написа:

Веднага за това:

Ясни карти.
      :) Много бързо се разочароваш, много бързо сменяш вълните, много бързо се палиш и веднага мислиш какво ли не.Убедена съм, че нещата са много по-практични.Развитие ще има, просто ти идва малко повече да си Кралица жезли, спри малко "мотора", че прегаря.
      Ами не е бързо, близо 2 седмици вече май не ме е търсил, изостави и проекта, по който работех...
      Нищо не са 2 седмици, ще го потърсиш и ти, ако се налага. Но.
      3 пентакли е карта, която изисква поне 2 страни. Човекът проучва, разработва. Освен това, има проблеми, които са възникнали междувременно - 9 жезли + Смъртта.
      Дали ще продължи и ще те потърси: 3 меча, 3 пентакли, 7 пентакли.

Да. Научи се да бъдеш търпелива. Хората имат всякакви, често невъобразими проблеми.
    • Наистина се радвам, щом е така, и много ти благодаря за картите ! Аз не че съм нетърпелива, но се разочаровах, и все пак можеше поне да ме държи в течение, да знам да търся ли друго място, да не търся ли... Особено фактът, че не ме потърси повече във връзка със статията която пишех - реших, че просто му е ненужна, или че компетенциите ми не отговарят на това, от което той има нужда.
    • Roxelane написа:

Наистина се радвам, щом е така, и много ти благодаря за картите ! Аз не че съм нетърпелива, но се разочаровах, и все пак можеше поне да ме държи в течение, да знам да търся ли друго място, да не търся ли... Особено фактът, че не ме потърси повече във връзка със статията която пишех - реших, че просто му е ненужна, или че компетенциите ми не отговарят на това, от което той има нужда.
      Не зависиш от никого, нищо не ти пречи да си търсиш друга изява/работа. Той така или иначе, ще те потърси.
      Такъв е периода, че ти се отварят повече опции.

Повечето работодатели са такива, нищо ново, супер "важни" са са.
    • Да, ще пращам и други кандидатури, разбира се. Дано успея някъде...